Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми във Huawei Mate 20 lite
#1

Дано тази тема да остане почти без коментари.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не спамя ама съм съгласен  Smile
Цитирай
#3

Незнам как точно да го нарека и дали е за тук, но горе нас слушалката, сега вече гледам и отляво и дясно на дисплея, където е рамката, всякаш прозира отдолу, все едно се е отлепило стъклото на дисплея ще пробвам да го снимам и да ви го покажа. Другия проблем е че корпуса се драска много лесно, още на първата седмица се надра и то от мек силиконов кейс. Преди това бях с SAMSUNG Galaxy S6 Edge и нямаше чак такова нещо. Започвам да съжалявам че минах от телефон висок клас на среден, но някак си ще изкарам 2 години с него
П. С. ето снимка на проблема


Прикачени файлове Миниатюри
   

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#4

Носи им го в сервиза.Аз имах подобен проблем с един самсунг А5 . Два пъти го сменяха дисплея.Това не е нормално! Според мен се отлепя самото стъкло. На колко време ти е телефона.
Цитирай
#5

Едва ли ще му обърнат внимание, ако влезе прах под стъклото ще стане весело и тогава няма накъде да ходят

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#6

На 1 месец

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#7

(2018-11-25, 21:57:38)plamen_jelezniq написа:  Незнам как точно да го нарека и дали е за тук, но горе нас слушалката, сега вече гледам и отляво и дясно на дисплея, където е рамката, всякаш прозира отдолу, все едно се е отлепило стъклото на дисплея ще пробвам да го снимам и да ви го покажа. Другия проблем е че корпуса се драска много лесно, още на първата седмица се надра и то от мек силиконов кейс. Преди това бях с SAMSUNG Galaxy S6 Edge и нямаше чак такова нещо. Започвам да съжалявам че минах от телефон висок клас на среден, но някак си ще изкарам 2 години с него
П. С. ето снимка на проблема

И при мен го има този проблем и дори в долната част има малко.
Цитирай
#8

(2018-11-28, 19:00:27)bubo8 написа:  И при мен го има този проблем и дори в долната част има малко.

Ако ходиш да говориш с тези в сервиза или го върнеш, пиши да видим какво са ти казали.  Bu

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)