Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Honor 8x
#1

Всичко с въпросите по заглавието нека са тук и дано са колкото може по-малко.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, отскоро съм с Хонор 8х , първия недостатък който открих е ЛЕД известието при получаване на съобщение в някое приложение, следващото е настройка на звука със и без .
Искам да попитам някой качил ли си е някакво приложение Screen lclock and data , с което при заключен телефон наа дисплея да е показан час, дата и евентулано някакви уведомления.
Цитирай
#3

Здравейте телефонът поддържали VolTE ?
Търсих из менюто , но нищо не откривам как и откъде се пуска .

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#4

Аз съм на Теленор и при мен работи. Включваш мобилна мрежа на 4G, иначе не може.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

поддържа Volte има и клипчета но аз не намирам как да го пусна може от самата мрежа да е
Цитирай
#6

Здравейте извинявайте ако не е по темата, но съм пред дилема и моля за съвет samsung s8 или honor 8x
Цитирай
#7

Само на теленор има volte, виваком неподдържат телефона.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#8

Здравейте, имам следния въпрос - някой знае ли на каква честота работи RAM-a на телефончето? За Honor 8X говорим Smile

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#9

Здравейте!Защо не ми излизат известията за рожденните дни,които са в календара?Всичко по настройките е включено и разрешено.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#10

Мисля, че не е редно да пускам отделна тема за моят въпрс. Не мога да намера къде е това да се изписва текст на заключен екран, ня старита версия на EMUI, го имаше но на новият телефон не мога да я намеря. Съжалявам, ако не съм писал в подходящата тема.
Цитирай
#11

Сигурност и поверителност, Заключване на екран и пароли, Надпис на заключения екран.
Цитирай
#12

Ако е за това което мисля

Настройки ->Сигурност и поверителност ->Заключване на екран и пароли->Надпис на заключения екран


Изпревари ме с 1мин Big GrinBig Grin
Цитирай
#13

Много благодаря!
Цитирай
#14

Здравейте, как да върна всички настройки по подразбиране?
Цитирай
#15

Като направиш reset на устройството си.

 
Цитирай
#16

(2019-02-12, 15:45:28)NoMaD написа:  Като направиш reset на устройството си.

Става и без рисет. Има Нулиране само на настройките.
Цитирай
#17

Здравейте!В мнение №9 на тази тема направих запитване,което може да прочетете.Днес забелязах,че в управление на приложенията липсва приложението календарната го нито в автоматично,нито в ръчно управление.Някаква идея как да го накарам да се появи?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#18

(2019-02-03, 23:11:19)buci59 написа:  Здравейте!Защо не ми излизат известията за рожденните дни,които са в календара?Всичко по настройките е включено и разрешен
Ето и решение на проблема,благодарение на колега от фейсбук.Стоковото приложение"Календар"не е на Google"и затова е проблема.Изтеглих ново от маркета и проблема е решен.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#19

Искам да ви попитам само моят телефон ли след, като му махнах протектора се драска доста лесно. Странното е че го нося само в джоба и пак има 2-3 драскотини.
Цитирай
#20

(2019-02-28, 22:17:24)badtG написа:  Искам да ви попитам само моят телефон ли след, като му махнах протектора се драска доста лесно. Странното е че го нося само в джоба и пак има 2-3 драскотини.
Нормално е. Телефона няма Gorilla glass защита и за това лесно се дере. Слагай протектор. То дори да е със защитно покритие, пак може да се надере. Предната ми Моторола беше Gorilla glass 3, и въпреки това, лятото в джобовете ми оставало пясък от плажа и пак имаше драскотини. Тъй, че най-сигурно е с протектор.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#21

Аз пък не мога да вляза в режим мини екран (интерфейс за една ръка) пуснал съм "преглед на мини екран" от настройките но както и да пробвам екрана не се смалява?! Плъзгам на ляво, надясно бутоните както е показано, но екрана не мърда!
някой да има решение?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#22

От доста време приложението HiCare на тлф на жена ми е с нова версия 9.1.7.307 а при мен е все още старата 9.1.5.307.Не зная защо е така и от какво зависи-и двата тлф са Honor 8x с ъпдейт до 9.1 Изтрих приложението след което отново го инсталирах,рестартирах тлф.но резултат няма. Някакви идеи защо е така?
          

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#23

buci59 написа:От доста време приложението HiCare на тлф на жена ми е с нова версия 9.1.7.307 а при мен е все още старата 9.1.5.307.Не зная защо е така и от какво зависи-и двата тлф са Honor 8x с ъпдейт до 9.1 Изтрих приложението след което отново го инсталирах,рестартирах тлф.но резултат няма. Някакви идеи защо е така?
  
И в нас сме с два на различни оператори. Вие на 1 ли сте?
Цитирай
#24

(2019-09-05, 09:19:07)Santos71 написа:  И в нас сме с два на различни оператори. Вие на 1 ли сте?
И двамата сме на Теленор, но единият е купен от Вива а другият от Теленор. Винаги този от Вива получава ъпдейт с 5-6дни преди мен.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#25

До колко време записва видео при 1080p има ли ограничение в времето преди да спре записа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)