Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми и въпроси свързани с Honor 8x
#26

Искам да предупредя всеки с 8Х, да не го мокри. Наскоро го пуснах в една кофа с вода и гл извадих моменталически. Но за жалост дисплея му спря да работи, отворих го за да го изсуша както трябва, но и това не го спаси. Внимавайте
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, преди две седмици ми се случи да изпусна телефончето от 50см. височина по чакълест път и естествено макар и с китайски стъклен протектор спуках дисплея. Звънях в хуауей София, но някакси сумата от 180лв. без куриерските услуги в двете посоки ми се стори сериозна аума. Затова седнах, разгледах предложенията в Алито и си поръчах нов дисплей с рамка за 68лв. От два дни съм с него и всипко е ОК. Смених си го сам за има няма 30 минути, бавничко внимавах, за да не прецакам нещо. Доволен съм, не намирам никаква разлика с оригиналния, сега ще видим колко ще издържи. Успех на всички, до сега не съм имал хардуерни проблеми с телефона. Батерията издържа около 7 или 8 часа ана екран.
Цитирай
#28

(2019-11-22, 10:26:19)vakata_1919 написа:  Здравейте, преди две седмици ми се случи да изпусна телефончето от 50см. височина по чакълест път и естествено макар и с китайски стъклен протектор спуках дисплея. Звънях в хуауей София, но някакси сумата от 180лв. без куриерските услуги в двете посоки ми се стори сериозна аума. Затова седнах, разгледах предложенията в Алито и си поръчах нов дисплей с рамка за 68лв. От два дни съм с него и всичко е ОК. Смених си го сам за има няма 30 минути, бавничко внимавах, за да не прецакам нещо. Доволен съм, не намирам никаква разлика с оригиналния, сега ще видим колко ще издържи. Успех на всички, до сега не съм имал хардуерни проблеми с телефона. Батерията издържа около 7 или 8 часа на екран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)