Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

дори съм един ден вече с нея. Днес от сутринта до вечерта сега съм на 40% нормално по това време е към 10-15% работи добре няма лагове за сега всичко е ок. Проверих в настройки ъпдейти и ми излезе верисята е 10.0.0.175 Телефона е Англия купен от тук.
Цитирай
Аксесоари

(2020-03-28, 00:37:47)porqzov написа:  дори съм един ден вече с нея. Днес от сутринта до вечерта сега съм на 40% нормално по това време е към 10-15% работи добре няма лагове за сега всичко е ок. Проверих в настройки ъпдейти и ми излезе верисята е 10.0.0.175 Телефона е Англия купен от тук.
Е в Англия може и да е пуснат.
Цитирай

добре се справя за сега всичко е стабилно не съм намерил нещо което да не работи


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/emui-10-1-...e-devices/. Тези пък никъде не споменават 8х за актуализация!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Това е за 10.1, ние си чакаме 10.0.
[-] 1 потребител изказва благодарност на l_zarev за това мнение:
  • angell_81
Цитирай

(2020-03-31, 18:21:28)angell_81 написа:  https://www.huaweicentral.com/emui-10-1-...e-devices/. Тези пък никъде не споменават 8х за актуализация!

Това е последния който получих. . 


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Абе човек, нали каза че си в Англия! Престани да ни заблуждаваш! Стига си спамил! Каза ти се в БГ още го няма!
Цитирай

Много странно! В Hi Care имам червена точка за актуализация, но като чукна, нищо няма. Някаква идея, защо е така?
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2020-04-02, 20:14:19)buci59 написа:  Много странно! В Hi Care имам червена точка за актуализация, но като чукна, нищо няма. Някаква идея, защо е така?
Най-вероятно качват някоя актуализация
Цитирай

Да и на мен ми дойде новият Андроид 10 версия 10.0.1.120 EMUI 10.0.1
Трябва да се отиде във HiCare или на български Поддръжка това е приложение не е от Setings (Настройки) и после Актуализация и там вече се показва и излиза. Това е за който все още нее получил 10-ката.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

Работи ли при версия 10 записа на разговорите, ако някой го ползва де.
Цитирай

На мен ми свети червената точка но няма актуализация!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

И мойта свети и до там.
Цитирай

(2020-04-03, 01:06:58)the_brave написа:  Да и на мен ми дойде новият Андроид 10 версия 10.0.1.120 EMUI 10.0.1
Трябва да се отиде във HiCare или на български Поддръжка това е приложение не е от Setings (Настройки) и после Актуализация и там вече се показва и излиза. Това е за който все още нее получил 10-ката.
Абе,колега,тук пишем за 8х.Същия пост си го пуснал и в раздела за 9х,какъвто е и модела от профила ти.Не всявай паника и не заблуждавай.ЗА 8Х В БЪЛГАРИЯ ОЩЕ НЯМА АНДРОИД 10.Въпрос на време е кога ще го получим.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • the_brave
Цитирай

(2020-04-02, 20:14:19)buci59 написа:  Много странно! В Hi Care имам червена точка за актуализация, но като чукна, нищо няма. Някаква идея, защо е така?
И при мен има червена точка и дотук.
Цитирай

Получих нова днес .. явно тук идват бързо ...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Продължава да ми седи точката все едно има актуализация, а няма нищо.
Цитирай

Дойде най после 10 ката. След малко инсталирам и тия дни ще кажа как е. На Теленор съм ако някой го интересува.
Цитирай

И аз получих. 10.0.0.175 На Теленор съм.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

182 имам вече, втори ъпдейт веднага след първия. Кефи ме дизайна.
Цитирай

(2020-04-03, 01:30:24)damyl написа:  Работи ли при версия 10 записа на разговорите, ако някой го ползва де.
Дали някой е тествал вече, благодаря!
Цитирай

От мен първи негатив - при сложена снимка на контакт тя излиза като аватар, а не на цял екран както преди, което не ме кефи.

Sony Xperia Z1 -> Lenovo Phab2 Pro -> Honor 8x -> Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Цитирай

(2020-04-09, 15:45:37)damyl написа:  Дали някой е тествал вече, благодаря!
Да, записа на разговори работи, но мисля, че е необходимо да се даде разрешение на приложение контакти до съхранение.
Цитирай

(2020-04-09, 17:58:52)GanchewZ1 написа:  От мен първи негатив - при сложена снимка на контакт тя излиза като аватар, а не на цял екран както преди, което не ме кефи.
Това и мен не ме кефи. А някой знае ли има ли асистент като Сири. Аз не го намирам.
Цитирай

(2020-04-09, 22:04:37)Santos71 написа:  Това и мен не ме кефи. А някой знае ли има ли асистент като Сири. Аз не го намирам.
Може да ползваш и този на Google
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)