Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

Първите ми впечатления от актуализацията са ми добри,дори факта,че при набиране снимката е като аватар т.е малка,както и щората,която е не естествено голяма,но това е до време и докато свикна.Телефона работи перфектно,няма лагове или засичания а тъмната тема го прави неустоим.Изчезна ми обаче иконата "актуализация"от приложението поддръжка/Hi care/.Доколкото разбирам,това е всеобщ проблем на всички с марката Honor без значение от модела.Това е на първо четене.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари

А как се държи батерията с десятката?
Цитирай

Gonsaless написа:А как се държи батерията с десятката?
Струва ми се една идея по добре. Даже съм сигурен. Много ми харесва как работи на първо четене.
Цитирай

Определено с 10-ката телефона работи отлично, най-добре от както го имам. Направо е преобразен! Браво на китайчетата, този път са се представили много добре.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Батерията видимо е по-добра. При мен при едно и също ползване, имам с около 20% по-висок заряд.Доволен съм все по-вече.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Имам Хонор 8х (виваком) и Самсунг А50 (А1) . Самуснга дойде 10-ката преди 3 дни , на Хинор-а ми вчера . Първо впечатление е добро , камерата е осезаемо подобрена , яркост и наситеност . За бързина не мога да коментирам понеже аз не играя игри , само снимки музика и видео в тубата. Сега го заредих и ако наистина има подобрение а батерията (защото според мен в 9-ката бе не оптимално ползването и ) , ще бъда супер доволен . Единственото което ме дразни ,че фм радиото няма RDS понеже слушам доста радио .

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Батерията наистина издържа повече. Много ми харесва как работи.
Цитирай

Някой да е забелязал десятката че ползва доста RAM. При мен свободната се движи около 1.3 до 1.6 GB даже на моменти стигаше до 1GB. Нещо оптимизацията й не е много добра. Преди с девятката почти винаги беше между 2 и 2.2GB свободна.
Цитирай

Току що получих 10.0.0.186 размер 88,6 МБ
2,24 GB  е заетата RAM памет!
Това е в Англия
Цитирай

Да и аз я имам от вчера .. (пак в Англия) смятам да спирам с качването на версията че иначе скоро ще сменяме телефона.. с това заемане на повече рам ..
Цитирай

От 1,86 до 2,24 GB e заетата RAM при 10.0.0.186
До момента съм имал 9 устройства Huawei /Honor.
8 бяха/са с Kirin процесор, 1 с Qualcomm.
Този с Qualcomm грееше и забиваше много.
Имах Samsung j7 3/32GB Android 9 и Honor 9 Lite 3/32 GB Android 9.
Самсунга също грееше и забиваше много, Honor-a работеше нормално.
Не играя игри, но много файлове и поща ежедневно+ социални мрежи.
Споделете вашите впечатления
Цитирай

И аз не играя игри и в момента е отворен само хрома и свободната RAM e 1. 38GB. Пробвах ръчно да настроя приложенията които работят във фонов режим но и това не промени нищо. Просто аndroid 10 явно толкова си ползва. Също така се усеща лек лаг когато остане свободна около 1GB.
Цитирай

С 10.0.0.186 съм в Англия.
От батерията съм много доволен!
9,15 часа екранно време и оставаше 17% заряд на батерията.
Само на Wi-Fi работа с файлове, поща, 3 часа You Tube, час социални мрежи, без игри.
Цитирай

(2020-05-09, 18:39:12)Лейтън написа:  С 10.0.0.186 съм в Англия.
От батерията съм много доволен!
9,15 часа екранно време и оставаше 17% заряд на батерията.
Само на Wi-Fi,
работа с файлове, поща, 3 часа You Tube, час социални мрежи, без игри.
Цитирай

Здравейте , някой ъпдейтнал ли е до 10.0.0.1.186 ? Има ли проблем с батерията и камерата , понеже сега съм доволен как се държат ...

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

(2020-07-11, 09:03:26)androidcho0 написа:  Здравейте , някой ъпдейтнал ли е до 10.0.0.1.186 .....
Нещо бъркаш цифрите.Провери пак.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2020-07-14, 20:24:11)buci59 написа:  Нещо бъркаш цифрите.Провери пак.
Да така е моя грешка 10.0.0.186 е вярното , другото което ме притеснява тъй като тела е вече на 1,5 години и му е 4-5 ъпдейт да не започне да ми яде от рамта прекалено много , освен батерията .....

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Не се притеснявай от тези неща,смело актуализирай и карай напред.Моят телефон е един от първите,които излезе на пазара,но до момента е перфектен.Никакви лагове и бъгове не съм забелязал,както е при Р30 например.Съобщения,повиквания и всички чатове ми вървят и сигнализират на момента.За батерията,какво да кажа,по-вече не мога и да искам при положение,че ми прави екран 5-6 часа,но така или иначе,както и да го ползвам,в края на деня ако има нужда я зареждам,ако ли не,карам и на следващия ден.С две думи-няма да го сменя скоро.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • Tomas07
Цитирай

Днес проверих чрез компютъра и приложението HiSuite и се оказа,че имаме актуализация 10.0.0.224/пач за сигурност за м.август/.Забелязвам,че има и някой нови неща.Например новините освен през Google,могат да се представят и от Huawei Assistant.В Галерия също има лека промяна в опцията "преместване",също и има опция за създаване на колажи.Вероятно има и други нещица,но още не съм разучил подробно.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Някой получавал ли е скоро ъпдейт? Или приключиха за този модел.
Цитирай

Последния ъпдейт беше показаният по-горе пач за сигурност 10.0.0.224.Какво друго да очакваме,освен евентуално някое подобрение на системата.Между другото,телефона се държи перфектно във всяко отношение,батерията изкарва 6-6.30 часа на екран.По-вече от добре за тлф.на 2 години.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

има още...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ставаше въпрос за ОТА ъпдейт.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Все си мисля, че няма да са последни тези ъпдейти.
Цитирай

Дали ще има или не,на този етап телефона е съвременен,напълно ме устройва и не мисля да го сменям.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)