Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x
#26

Няма нищо страшно, от 1 седмица съм със 135 телефона е чук. Батерията си е супер действайте смело.
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз нямам проблем с най новия ъпдейт
Цитирай
#28

При мен се оправи след ресет .
Цитирай
#29

А освен, че няма проблеми има ли някакво предимство?
Цитирай
#30

Аз забелязах няколко подобрения и допълнителни опции на камерата след последния ъпдейт.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#31

Интересна работа, преинсталирах си телефона до фабричната версия 8.2.0.101 и сега последния ъпдейт който пристигна до мен е 8.2.0.132, а версия 8.2.0.135 не идва. Има ли някой с версия 132 и да не му идва версия 135? Или са го спрели 135-я ъпдейт? Понякога правят такива работи, като намерят много бъгове, спират ъпдейта, а за тези които са ъпдейтнали, добавят ъпдейт поправка.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#32

(2019-02-28, 11:27:48)vi4444o написа:  Интересна работа, преинсталирах си телефона до фабричната версия 8.2.0.101 и сега последния ъпдейт който пристигна до мен е 8.2.0.132, а версия 8.2.0.135 не идва. Има ли някой с версия 132 и да не му идва версия 135? Или са го спрели 135-я ъпдейт? Понякога правят такива работи, като намерят много бъгове, спират ъпдейта, а за тези които са ъпдейтнали, добавят ъпдейт поправка.

В нас сме с 2 такива телефона. Моя е със 135 от доста време, на дъщеря ми дойде миналата седмица.
Цитирай
#33

И у дома сме с два.135 дойде на жена ми ,след точно седмица дойде и при мен,а и двата са към ТЕЛЕНОР.Единият обаче е купен от ВИВА/нейният/а моят от ТЕЛЕНОР.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#34

А дали ще има обновяване до Android 9 Pie и кога? От Huawei и Honor обявяват,че трябва да е започнало още преди няколко месеца?/
Цитирай
#35

Обявено е тук

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#36

Имаме нов ъпдейт .136, инсталирах го. Телефона работи и засега бъгове и промени не съм забелязал.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#37

(2019-03-08, 09:50:32)vi4444o написа:  Имаме нов ъпдейт .136, инсталирах го. Телефона работи и засега бъгове и промени не съм забелязал.

Интересно ми е дали наистина ще получим 9 ката първата седмица на април.
Цитирай
#38

(2019-03-08, 10:10:26)Santos71 написа:  Интересно ми е дали наистина ще получим 9 ката първата седмица на април.
Вчера ми попадна тази информация от руски сайт.В Китай вече получават ъпдейт до 9 а в останалите райони ще бъде дори до края на март,а не до април.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#39

Не зная защо толкова с нетърпение очаквате ъпдейта до андроид 9.0 . На всичките си смартфони до сега на които съм имал ъпдейт до по-висока версия на операционната си система е бил съпътстван с проблеми с камерата , с батерията , лагове и т.н. Вероятно ще си остана със сегашната версия (освен ако Хонор не ни изненадат приятно), но преди да го направя ще изчакам 2-3 месеца и ще прочета 2-3 форума включително и чужди .

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#40

моя е купен от виваком и е със последна версия 136 (C432)
Цитирай
#41

Имам въпрос:така или иначе и при този модел ще дойде Андроид 9,новата инсталация изтрива ли файла на 8-цата или се наслагва в/у нея?И трябва ли да се прави фабрични настройки или само рестарт на системата?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#42

(2019-03-18, 07:04:25)buci59 написа:  Имам въпрос:така или иначе и при този модел ще дойде Андроид 9,новата инсталация изтрива ли файла на 8-цата или се наслагва в/у нея?И трябва ли да се прави фабрични настройки или само рестарт на системата?
Кой файл да изтрива?!? Не трябва, но е препоръчително след голям ъпдейт, не секюрити пач, да се прави хард ресет. Аз лично, може би превантивно, но го правя винаги след преминаване към сведваща версия.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#43

Няма да изтрие нищо, де факто надгражда 9. Преди беше почти задължително да се връщат фабрични настройки при сериозен ъпдейт, защото почти винаги имаше забавяне на системата в следствие на нещо "омазано" при ъпдейта. Сега не знам как е, но аз с Honor Play като минах на 9 нищо не съм правил, просто нямаше нужда. Така че според мен, ако имаш важни работи и не ти се занимава да ги прехвърляш, виж как ще се държи след ъпдейта и прецени тогава.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на [15]Peshew за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#44

Андроид 9 вече е наличен и одобрен за инсталация във FF. Някой да го е пробвал?

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай
#45

(2019-03-22, 07:28:30)suspect79 написа:  Андроид 9 вече е наличен и одобрен за инсталация във FF. Някой да го е пробвал?

Аз никога не си правя експеримент от там. Само официално.
Цитирай
#46

И официално ще дойде скоро.
https://mobilebulgaria.com/news/honor-8x...i-v-evropa

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#47

Нещо да се чува или вече някой е получил 9?
Цитирай
#48

В момента го получават в Северна Македония,до 10 дни и тук ще дойде.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#49

Значи Македония е 10 дни преди България? Па за кво се борим изобщо и що сме с тая марка тогава?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Наистина е странно,но е факт.Излезе официална информация за това,важното е,че ще дойде.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)