Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x
#51

Това за Македония го знам, защото го бях постнал преди седмица в групата във Фейсбук. Странно е, че точно те са преди нас!
Цитирай
Аксесоари
#52
Big Grin 

Е как иначе, вие не знаете ли , че Македония е най древната държава в света! Всичко важно и значимо произхожда от Маке-дония или е измислено там! Дори прочетох някъде, че Македонското правителство ще заведе дело за произхода на марката Huawei - била маке-донска!   Smile

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#53

Дойдеее


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#54

Колега, телефона ти от къде е купен?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#55

Честито
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#56

Теленор
Цитирай
#57

И при мен дойде Smile виваком
Цитирай
#58

И при мен дойде, и моя е от Виваком. Ъпдейтнах, да видим какво са ни "сготвили" китайците.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#59

Моят е от техномаркет и снощи дойде ъпдейта.
Цитирай
#60

Няма нищо особено.Сложили са дигитален баланс,пипнали са малко от към камерата и като че ли с това се изчерпват нещата.Аз и не очаквах кой знае какви промени,ама нали "барабар Петко с мъжете"... Wink

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#61

И при мен дойде. Връщахте ли фабрични настройки ?

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#62

Хайде честито!  Smile

Обаче май се позабави системата. Това разваля впечатлението от новите неща.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#63

Как се държи батерията след ъпдейта има ли бъгове като бързина как е ,че аз съм взел от Технополис и още го нямам
Цитирай
#64

Хора на мен ми дойде андроид 9.0!!! При мен е 3.11Gb


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#65

Според мене няма никаква разлика след ъпдейта като бързина и батерия, само визуални промени лекички които ми допадат!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#66

(2019-03-31, 19:07:56)angell_81 написа:  Според мене няма никаква разлика след ъпдейта като бързина и батерия, само визуални промени лекички които ми допадат!
А жестовото управление как е? При орео има лек лаг.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#67

Определено се появи леко забавяне при отключване на екрана, както и при работа с менютата. При първоначално отваряне на програмите също има повече замисляне. Не е кой знае какво, но като си свикнал на бързината на телефона-прави впечатление. При батерията не забелязах разлика.
Цитирай
#68

Може би има леко замисляне като отварям в менюто например настройки но пък отключването на екрана си е както преди при мене но бъдете сигурни че ще има още ъпдейти и сигурно ще оправят евентуални бъгове. А някой може ли да ми каже дали преди имаше тази опция да показва каква е скоростта на Интернета горе до обхвата... Много е яко!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#69

Имаше я опцията аз и сега я ползвам
Цитирай
#70

И аз и дъщеря ми още не сме получили 9 ката. Единият телефон е купуван от Теленор, другия от Технополис.
Цитирай
#71

И аз не съм получил актуализация може би просто бавно се разпространява

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

А как се включва опцията да показва скоростта на интернета до обхвата защото при мен я няма даже и след ъпдейта?! И при Wi-Fi и при мобилни данни ли показва скоростта на нета?
Цитирай
#73

И аз още нямам ъпдейта от Технополис е взет

Настройки -> Приложения и известия -> Известия и лента за състояние - >Покажи скоростта на мрежата

Това е за Андроид 8 за 9 не знам дали има промяна
Цитирай
#74

При девятката е настройки>настройки на дисплея>други настройки на дисплея>покажи скоростта на мрежата.
Цитирай
#75

И у дома на единия има,на другия още не.Търпение му е майката.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)