Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

И при мен е вече наличен, някой да сподели как се държи телефона с новия ъпдейт. Някакви впечатления?
Цитирай
Аксесоари

Намирам доста подобрения в качеството на камерата.
Струва ми се че яркостта на дисплея също е пипната.
Игрите вървят гладко и бързо.
Телефона е усъзаемо по бърз от предната версия.
Оправен е проблема с пръстовия отпечатък (баща ми ползва синята версия) не му работеше както трябва отключването сега е топ.
Нямам наблюдения над батерията!
Цитирай

Моето мнение е,че батерията се държи доста по-добре.Нещо,което не ми харесва е,че тъмната тема,която ползвах вече не работи коректно/има бели петна в падащия панел,стрелките на навигацията изчезнаха и др.дребни нещица.Друго не мога да си обясня-у дома сме с два такива телефона,и при двата се получиха ъпдейт до 9-1-219,но на единия има опцията Phone Clоne а на другия не.Не мога да си обясня,защо е така.
         

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Още някой да сподели мнение как се държи батерията след последния ъпдейт.
Цитирай

Батерията издържа много!
Цитирай

Здравейте!
След последния ъпдейт като вляза на "Не Безпокой" като задам. Само предпочитани да ми звънят и не ми излиза кой контакти да добавя за бял списък.Няма я графата за добавяне.
При вас как е?
Вечер го ползвам а сега не мога.


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай

Имам въпрос понеже в един форум четох (не български) че след ъпдейта няма възможност да се избира ръчно мрежата - 2G/3G и отделно 4G , а само 2G/3GF/4G вярно ле?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

(2019-08-31, 19:21:40)androidcho0 написа:  Имам въпрос понеже в един форум четох (не български) че след ъпдейта няма възможност да се избира ръчно мрежата - 2G/3G и отделно 4G ,  а само 2G/3GF/4G вярно ле?
Явно информацията е грешна.
Цитирай

Така за 9.0.1 отзивите ми са хубави - камерата , батерията (с една идея по -дълго издържа), най-вече бързината на телефона е подобрена от 2 дни съм с Пая и съм доволен .
Днес получих 9.1.0.219 и така има ли някакви отзиви от него (в един английски форум имаше 2 отрицателни коментара ) ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Здравейте , някой има ли отзиви от 9.1.0.219 ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Андроид 10 през втората половина на 2020!
Цитирай

Тази нощ ми дойде нова актуализация 9.1.0.234 с подобрения по клавиатурата,батерията,камерата и часовника.Времето ще покаже,какво точно са подобрили.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Твоя телефон син на цвят ли е?
Цитирай

TimeToPlay написа:Твоя телефон син на цвят ли е?
Какво общо има цвета? В нас сме със син и червен и на двата дойде.
Цитирай

На мене ми се струва че този ъпдейт пак прецака батерията! Според вас как е? Сега е 12.13ч. И батерията ми е на 68% като се има в предвид че съм ровил макс. час в Интернет.за сравнение преди тази актуализация щеше да е на 80+% Ако някой знае дали има начин да си върна предишната версия да споделя

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Хора как е при вас последния ъпдейт, при мен се случи така..... След обновяването иконата на WiFi е винаги активна, не знам иключено ли е или съм на мобилни данни, ужас. Споделете.......
П. П след няколко рестарта се оправи....
Цитирай

На мен ми се скрива иконата за Вайбър, както и затворен екран. След време се оправя, после пак изчезва.
Цитирай

Новия ъпдейт яко срина батерията.
Wifi постоянно има проблеми с обхвата
Забелязвам и забавяне на телефона
Цитирай

TimeToPlay написа:Новия ъпдейт яко срина батерията.
Wifi постоянно има проблеми с обхвата
Забелязвам и забавяне на телефона
Абсолютно съм съгласен с теб! Вместо да оправят нещата, ги сриват.
Цитирай

Как мога да го върна до предишната версия?
Цитирай

И аз съм на мнение,че батерията се срива по-бързо.Преди 9.1,вечер след сваляне от заряд до сутринта си стоеше на 100%,но сега пада до 96 при същото ползване и условия.Едва ли някой ще докладва за да се обърне внимание.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Някъде бях мяркал че от андроид 9 има опция да се врща версията назад   или беше за бета версия и после връщане нз.Реално батерията при мен си пада както обикновенно сякаш, забелязвам на моменти лек лаг в браузъра и по бавно търсене на безжичните мрежи при стартиране, всичко др си е ок или поне това което ползвам аз. Според мен втория ъпдейт от 9.1 беше по добре Време е да спираме с дигането на версия че скоро може и да се наложи смяна на телефона или най- малкото схеми с връщането на стари версии. Някой ако знае вариант бърз и безопасен без загуба на данни и без правене на архиви схеми да сподели
Цитирай

Имаме нов ъпдейт, да видим какво ,що...[Изображение: ebf9693026e15040f7d4b481014ba91b.jpg]

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Нищо особено.Обикновен пач за сигурност.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

пръстовия отпечатък се скапа работеше уникално сега с 237 мега зле... все повече развалят нещата
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)