Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

Не е от 237,нещо от телефона ти е.Почисти гнездото,може да се е замърсило или ако си работил нещо с голи ръце да е изтъняла кожата на ръцете.Преди време,правих зид на една стена и първия ден работих без ръкавици,след това 3-4 дни не можах да го отключа и карах с паролата.В момента при мен е мигновено отключване с отпечатъка.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари

Колеги, на 237 съм.
Има ли вариант да се върна на 219?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай

Buci59 мазах със силикон и използвах пръст от време на време. Сега работи сякаш по добре Smile)Проблема с пръстовия отпада
Цитирай

Как е батерията, колко екран правите?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

BGDropche написа:Как е батерията, колко екран правите?
Батерията е зле. Същото ползване като преди този ъпдейт, на обяд съм на 80% от 100 в 8 часа. Преди по това време на обяд беше около 90%.
Цитирай

Сега на обяд съм с 30% с телефона от подписа. Мисля че е супер на обяд да съм с 80%

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

BGDropche написа:Сега на обяд съм с 30% с телефона от подписа. Мисля че е супер на обяд да съм с 80%
Аз говоря с моето ползване, нали се сещаш че ако го ползвам като теб и аз няма да съм на 80%. Така че, не мисля че е супер.

BGDropche написа:Сега на обяд съм с 30% с телефона от подписа. Мисля че е супер на обяд да съм с 80%
А и аз не се състезавам да правя Екрани. Телефона го ползвам без игри, говорене, малко Вайбър и Интернет браузъра ако ми трябва. Така че ти сам за себе си сравни.
Цитирай

Ем от сутринта в 7:30 до 15ч. Не ми излиза от ръцете.

ФВ, Youtube, Discord, Messenger, Chrome

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

BGDropche написа:Ем от сутринта в 7:30 до 15ч. Не ми излиза от ръцете.

ФВ, Youtube, Discord, Messenger, Chrome
Ами нормално тогава на обяд да ти е 30%, няма толкова извънземна батерия
Цитирай

Нещо чува ли се за 10 ката? На Хонор 20 вече я инсталират.
Цитирай

(2019-11-20, 11:05:41)Santos71 написа:  Нещо чува ли се за 10 ката? На Хонор 20 вече я инсталират.
Началото на 2020 г. (март, април..)
Така бяха писали в един форум.
Цитирай

В ff има ъпдейт за mate 20 lite те нали са еднакви
Цитирай

CivilWar80 написа:В ff има ъпдейт за mate 20 lite те нали са еднакви
Ами изобщо не са еднакви.
Цитирай

(2019-11-20, 14:47:46)Santos71 написа:  Ами изобщо не са еднакви.
Напротив-само в предната камера е разликата в полза на Mate.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

buci59 написа:Напротив-само в предната камера е разликата в полза на Mate.
Едното е Лайт, а другото не! Смея да твърдя,че Хонора не е по лош от Мейл 20 лайт. Няма как софтуер за Мейт 20 лайт, да го качваме на нашите телефони и то през ФФ. И после ще има Ау, Мяу...това не ми върви, онова не ми върви.
Цитирай

Това го казах защото са от една черга, а не че софта става за хонора, но както и да е.
Цитирай

Дойде нов ъпдейт 249

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

buci59 написа:Дойде нов ъпдейт 249
Наближава 10!
Цитирай

Някакви отзиви за 249 ? Аз още си стоя .162 , понеже отзивите за .219 навсякъде са брутални - бързо падаща батерия , бъгове ....

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

Аз б1х доволен от 219,сега съм още от излизането с 249 и няма оплаквания. В началото с 219 имах първите н1колко пъти по-малко часове на батерията. Но след 2 или 3 зареждания се нормализира. Не знам вашите по колко карат, но аз съм правил по 7 или 8 часа макс на екран. Според мен е важно кога и как се зарежда батерията. Винаги я зареждам до 100%,против всякакви правила изписани в нета за зареждане до 99% и не я оставям обикновено да пада под 15-20%. Не го изтощавам до края. Даже съм забелязал, че държи повече часове като го сложа да се зарежда като стигне 20-те процента. Това ми е положенивто в момента, но днес малко го използвах, бях зает.... Направете сравнение и дайте мнение. Иначе съм повече от доволен от телефона, малък инцидент претърпя и сега е с нов дисплей от Алиекспрес, сменен лично от мен и всипко е точноооо!!! Успех на всички, чакаме 10-ката да видим как ще е ?



Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2019-12-01, 15:54:12)androidcho0 написа:  Някакви отзиви за 249 ? Аз още си стоя .162 , понеже отзивите за .219 навсякъде са брутални - бързо падаща батерия , бъгове ....
Нямам проблем с батерията,държи се нормално,но и аз не я използвам брутално и като цяло,не виждам разлика от 219 или 249.Дали ще актуализираш до 249 си е твой избор,но няма как да инсталираш Андроид 10,когато дойде,ако не си преминал през 249 или който и да е той,но последен.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Някой да се похвали с 10 ката?
Цитирай

Не съм чул някой да е получил 10 за нашия модел.Вероятно ще я дойде по графика,обявен от Huawei-второто тримесечие на 2020г.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Според немския сайт,10 ще дойде до края на месеца.

https://community.hihonor.com/de/topic/10449/detail.htm

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • Tomas07
Цитирай

buci59 написа:Според немския сайт,10 ще дойде до края на месеца.

https://community.hihonor.com/de/topic/10449/detail.htm
Време беше.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)