Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note10 - слухове, спецификации и коментари
#51

Компромис?
Ти си свикнал ?
Компания която има оборот 4 пъти БВП на България явно има проблем с маркетинга
Аксесоари
#52

Голям и малък Н10 ще е интересен, но ако е с по голяма разлика според мен, а най добре да си е 1бр.. Но пък като се погледне историята с бюджетните им телефони и един куп разнородни модели, а уж имаше изказване, че щели да ограничават Smile Та нищо чудно и при Ноут да ги разводнят. Според мен индикация е и С10 серията. Преди бяха по един модел. От С6 на горе станаха по два модела. От тая година вече - С10е/С10/С10+/С10 5Г.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
#53

Последно се говори за 4 вида Ноут
2 с 5G и 2 без
#54

Какво се засягаш, все едно някои от тях ги чете тия неща, да аз така възприемам Note серията, ако имаш проблеми казвай.
И телефоните ще са 4

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#55

Основните линии ще са две:

Голям Note 10:
  • дисплей 6.75 инча;
  • 4 камери на гърба.
Малък Note 10:
  • дисплей 6.28 инча;
  • 3 камери на гърба.
От всяка линия ще се произвеждат устройства, които поддържат 5G за съответните пазари; и такива, които не поддържат 5G. Така, че - да - 4 вида устройства, но основите линии ще са две.

И това е слух, без категорични потвърждения. Малкият Note може да е с 1 селфи камера и без камера в писалката. Големият с две селфи камери, и камера в стилуса.

Над силата е само умението да я владеем!
#56

Много камери, много нещо Smile
#57

Колкото повече, толкова повече  Huawei май я вкараха тази мода  Big Grin Широкоъгълната камера обаче се оказва must have  Visslar Особено за любителите на фотографията. 
Не минах през всички страници и не знам дали се е коментирално, но... Имаше слух ,че може селфи камерите да са скрити под екрана. Ако това се случи ще е много добър ъпгрейд на S10 серията.
#58

Аз съм писала, може би в темата за S10, защото когато вкрая на 2018г. регистрираха патента, тази тема беше активна. Според наличната информация (от патента), дисплеят ще е напълно без рамки, и екранът ще го обтича. Там, където сега има рамки - ще се визуализират икони за нотификации и т.н. Ето няколко изображения, които онагледяват идеята:

[Изображение: randloze-samsung-smartphone.jpg]

[Изображение: smartphone-randloos.jpg]

Естествено - няма жак за слушалки и зареждането е само безжично.

[Изображение: samsung.jpg]


През март, малко след като бяха пуснати в продажна S10 телефоните, Samsung дадоха пресконференция, в която анонсираха - бъдещите си планове, и това беше в акцентите - развиването на тази идея, като си дадоха 2 годишен срок. Поне аз го разбирам така, че ще видим нещо наяве, ако не се откажат от идеята си - след може би 2 години - за S12 генерацията. Затова и нямам очакване да се случи сега в Note10, който вероятно е проектиран още през 2018г и всичко се знае за него. Дано има графенова батерия Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • LimpBizkit
#59

Според @UniverseIce големият ще се казва "Galaxy Note 10 Pro", което пък според мен е малко вероятно. Очаквам да има нещо индивидуализиращо в името, и отличаващо го от другите модели.

Над силата е само умението да я владеем!
#60

По-скоро +
#61

Най вероятно. Те обикновенно си ползват + за имената. 

Цитат:Естествено - няма жак за слушалки и зареждането е само безжично.

Да ти кажа хич не ми е естествено на мен  Big Grin Всички виждаме, че на там вървят нещата, но... Може би като започна да ползвам безжични слушалки ще мисля по други начин. Но и те ще са още едно у-во което да зареждам, IMO.
#62

Преди Самсунга имах само Айфони и последните модели бяха без жак 3.5 и все исках да слушам музика докато зареждам..сега имам жак и не съм сложил слушалките типичен представител на зодия близнаци. Сега не мога да си представя да не съм го пуснал на зарядно и да цъкам...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#63

(2019-04-15, 10:21:07)LimpBizkit написа:  Най вероятно. Те обикновенно си ползват + за имената. 


Да ти кажа хич не ми е естествено на мен  Big Grin Всички виждаме, че на там вървят нещата, но... Може би като започна да ползвам безжични слушалки ще мисля по други начин. Но и те ще са още едно у-во което да зареждам, IMO.


Smile Под "естествено"  - имах предвид, че с този дизайн, няма как да е по друг начин Smile Но има доста време до тогава Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#64

А... Този дизайн ми прилича на сапунерка (Както обичат да се изказват повечето) ама стъклена!
Правил го е някой, който си няма представа как са изглеждали последните няколко Note модела. Най-вероятно ще е доста ръбест. Пък аз си падам по извивките Smile
#65

Да, схематичен е, а не реалистичен - колкото да се онагледи идеята, без да се открехва врата към вероятен изглед на модела.

Над силата е само умението да я владеем!
#66

Телефона ще е правоъгълен. Такъв е стила на Note серията. И ще е тъпо да е друг

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#67

(2019-03-25, 12:33:57)don_gori написа:  Нека се върнем към реалността на Samsung ..
[Изображение: 25910953.jpg]

И аз мисля, че ще е с грозната капандура в дисплея. Явно ще се чака следващото издание, ако не решат да направят някой компромис или някоя глупост.

Взех си Galaxy Watch, та може и да се върна към Samsung,по специално Note. Но никакъв шанс да е с това извращение на екрана. Ще чакам да измислят нещо друго, само да не е за сметка на батерията.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
#68

И аз си мислех ,че ще ме дразни, но не е нещо фрапиращо. Няколко пъти вече разцъквах S10 моделите и съотношението екрана е впечетляващо, пък всички се концетрираме върху punch hole. Съответно мен лично няма да ме дранзи, дори виждам плюс в тях Smile Може да си по-креативен относно wallpaper-ите. В Reddit си има цял подфорум за тях. Кофти може би ще ми е размера, понеже S10E много удобно ми седи в ръката и за момент се чудя дали да не взема нещо по-компактно следващия път.
#69

Очакванията за Note 10 са да бъде с камерите на S10 5G модела. В момента той е на 1 място в класацията на DxOMark, както и първият смартфон със 100 точки за видеоИзточник =>

Над силата е само умението да я владеем!
#70

Една интересна съпоставка от Slashgear:

[Изображение: 26262627.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • martoo
#71

Samsung Galaxy note 10 introduction:

 
#72

..ба си, продавам си колата Big Grin

                                                                    
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgi4a за това мнение:
  • Pacogamer
#73

Появи слух, че Note 10 ще предлага огромна батерия с капацитет 4500 mAh и по-бързо зареждане от това на Galaxy S10: http://nixanbal.com/samsung-galaxy-note-...zarezhdane

 
#74

Допълнителна информация е предоставена от sammobile, като се посочва и номерът на модела на батерията EB-BN975ABU, който съответства на 4G  варианта (SM-N975) на Galaxy Note 10 Pro.

Отново пускат мухата, че може да са без физически бутони.

@IceUniverse се оттегля от предположената 25 W мощност при зареждане, но все пак настоява, че очакването си заслужава:

https://twitter.com/UniverseIce/status/1...35200?s=19

Над силата е само умението да я владеем!
#75

(2019-04-28, 10:18:06)NoMaD написа:   Note 10 ще предлага огромна батерия с капацитет 4500 mAh 

Батерията е нормална за телефон с такъв размер екран. Жалко, че трябваше да дочакаме да стигнат и минат 1000 ЕUR, за да отделят 20 цента за нормална батерия. 

На мен лично ми писна да слушам изтърканата глупост с енергоефективните процесори, оптимизациите, как телефонът щял да стане "дебел" раз'ираш ли и прочие тъпи извинения. Добре, че има конкуренция и китайците направиха батериите от 4К+ стандарт. Разни "оптимизиращи" компании потъват и така и не могат да се сетят, че за парите, които искат,"оптимизациите" не минават. И не само - пестенето от закуски никак не говори за премиум телефон. 

За жалост няма шанс "капандурата" да изчезне в Note серията... Кривият дисплей ще го преживея някак, примерно със застраховка на телефона. Ама онова извращение ще го гледам всеки ден... Bu Sad

Cognosce te ipsum!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)