Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 5 Pro, Mi A2 или Samsung A8 ?
#1

Бюджетът ми е 400-500 лв макс и тези три телефончета имат най-добро съотношение м/у цена - визия - параметри за мен. Нямам представа обаче как се представят в реални условия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi Note 5 Pro.
Няма по- добро за тези пари.
Виж и Redmi Note 6 Pro малко по-добър е , не знам дали го има по магазините.
(Аз поръчвам само от Али и си нямам напредстава какво се продава по физическите магазини)
Цитирай
#3

А2 но ако предпочиташ андроид.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Категорично Galaxy A8.Прекрасен дисплей,работи гладко,USB-C,IP68 водоустойчив,изключително компактен и не на последно място..супер красив на живо.Имам достъп до такъв телефон и мога да кажа,че е оптимизиран много много добре.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

(2018-11-20, 07:56:22)tiesto_pld написа:  А2 но ако предпочиташ андроид.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Хахахах! Ще ме умориш Big Grin

@Deranox
А какво търсиш като екстри в телефона и за какво ще се използва точно?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

(2018-11-20, 09:04:15)vesoisthebest написа:  Категорично Galaxy A8.Прекрасен дисплей,работи гладко,USB-C,IP68 водоустойчив,изключително компактен и не на последно място..супер красив на живо.Имам достъп до такъв телефон и мога да кажа,че е оптимизиран много много добре.

(2018-11-20, 09:41:34)pockobg написа:  Хахахах! Ще ме умориш Big Grin

@Deranox
А какво търсиш като екстри в телефона и за какво ще се използва точно?

@vesoisthebest

И аз това гледам, че е много добро пакетче като цяло, но цял живот съм със Самсунги (С 2 Плюс, все още съм със С5) и ми се искаше да пробвам нещо друго. Лошото при Самсунг е софтуерната поддръжка за всичко под флагмани - нулева е. Може и да не ти пуснат 2-та големи ъпдейта щото е 18 месеца съпорта при тях.

@pockobg

За обикновените неща - обаждания, социални медии, сърфиране в интернет, снимки и тук-там музика. Трябва ми телефон с добър и голям екран и сносна камера. Знам, че Самсунга е точно това, но честно казано са ми втръснали те с тяхната ужасна поддръжка.
Цитирай
#7

Спокойно,Galaxy A и Galaxy S получават по 2 големи ъпдейта.Какво повече искаш за момента от Android 8.0?Другата година 100% и Galaxy A8 ще получи 9-ката,не виждам място за притеснение.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Pockobg кое не разбра?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-11-20, 10:30:23)tiesto_pld написа:  ...

Не съм особен фен на чистия Андроид. Липсват му функции. Не бих взел А2 заради него точно, а заради хардуера. На места го има за под 400, което си е супер.
Цитирай
#10

(2018-11-20, 10:43:38)Deranox написа:  Не съм особен фен на чистия Андроид. Липсват му функции. Не бих взел А2 заради него точно, а заради хардуера. На места го има за под 400, което си е супер.
Препоръчвам го най-вече стабилната камера, Note 5 е яка машинка също (Miui) камерата с една идея по-слаба но аз съм правил с него доста добри снимки дневни.Самсунга не бих го взел, аз няма да пиша защо има си теми и форуми и ако се поровиш ще откриеш мнения за този модел.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Аз без да се замисля - A8.
Батерията бих я прежалил заради камерата. Снимките остават за цял живот, докато батерията можеш да си я зареждаш винаги.
Всеки си ползва телефона различно. Баща ми, който е с А8 го зарежда на два дни (пълни 48 часа). Моят S8+ понякога едвам изкарва 24 часа, понякога изкарва и 48 часа. Зависи от ползването
Отделно като визия и размери A8 е за предпочитане.

Но след като не искаш Самсунг и mi a2, то Note 5 pro ти е изборът.
Цитирай
#12

И според мене Samsung Galaxy A8 най си заслужава, но къде ще го намериш за тия пари, ако ще го взимаш от операторите става, но от сайтове за тия пари. Не, че Xiaomi Redmi Note 5 Pro, няма да ти върши работа, и той става, а и е  за по-малко пари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Ако не ти пречи ноч, Redmi note 6 също е вариант.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2018-11-20, 17:47:51)tiesto_pld написа:  Ако не ти пречи ноч, Redmi note 6 също е вариант.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Дразни ме ноча, а и като параметри не е нищо специално за да оправдае по-високата цена.

(2018-11-20, 17:18:03)hazART написа:  И според мене Samsung Galaxy A8 най си заслужава, но къде ще го намериш за тия пари, ако ще го взимаш от операторите става, но от сайтове за тия пари. Не, че Xiaomi Redmi Note 5 Pro, няма да ти върши работа, и той става, а и е  за по-малко пари.

От оператор ще е. Там като дългогодишен клиент имам доста голяма отстъпка при закупуване на телефони, но не исках да се обвързвам пак на същия план, а така ще трябва.
Цитирай
#15

Mi8 Lite.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#16

(2018-11-21, 06:28:13)Rad0slaw написа:  Mi8 Lite.

О не. С тоя ноч, по-скъп, а и в пъти по-гадна камера.
Цитирай
#17

(2018-11-20, 07:56:22)tiesto_pld написа:  А2 но ако предпочиташ андроид.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Ама те и другите имат андроид. Lol Lol Lol
Цитирай
#18

(2018-11-25, 18:06:56)galaxyhopper написа:  Ама те и другите имат андроид.
Не колега,те са на базата андроид,говорим за ОС, а там има и Муи ,чете ги тия неща.Първия урок безплатно...

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19
Heart 

(2018-11-25, 18:30:44)tiesto_pld написа:  Не колега,те са на базата андроид,говорим за ОС, а там има и Муи ,чете ги тия неща.Първия урок безплатно...

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Тея неща са ясни, ама никой не говори за тях тук. Това е неумел опит да се измъкнеш от изцепката си. По аргумент на противното останалите телефони в избора нямат андроид, по твоите думи.
Дойдох да убедя четящите, че и останалите два телефона са с андроид, че иначе ги въвеждаш в заблуждение.
Цитирай
#20

(2018-11-25, 18:43:02)galaxyhopper написа:  Тея неща са ясни, ама никой не говори за тях тук. Това е неумел опит да се измъкнеш от изцепката си. По аргумент на противното останалите телефони в избора нямат андроид, по твоите думи.
Дойдох да убедя четящите, че и останалите два телефона са с андроид, че иначе ги въвеждаш в заблуждение.
Кой да убеждаваш?Я пак!Ти явно си се заблудил,че си баш разбирач и другите колеги не разбират от ОС и базирания на Андроид системи.Автора пита за телефон,там имаме един на Miui,и другитя А2 който е проект Android One (дефакто чист андроид).
Казах ти,чети повече.Научи се какво е "чист андроид" и какво е фирмен и не на последно място Ос базирана на Андроид.
P.s. И Самсунга нали
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Абе на вас двамата да не ви плащат да обикаляте по темите и да се карате?  Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на Johnny Bravo за това мнение:
  • android_97, GodPetar, Victormihov
Цитирай
#22

Хахаха, да е ве.
Майтап да ставаSmile
Цитирай
#23

Глас за Ми А2

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#24

Аз взех 5 pro на сина ми.Не видях голяма разлика за да взема 6 pro.Телефона си заслужава парите,работи много добре и батерията държи здраво.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)