Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus6T,Huawei Mate 20,Iphone XR ?
#26

Моят телефон е на 2 години и както вече казах НЕ трепва камо ли да лагва.Батерията му е около 1700 mah и ме изкарва цял ден при нормална работа.А вие феновете на андроид защо си мислите, че не сме ползвали андроиди ? Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

Щото по тези приказки няма как да не си мислим.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Ами разликата е много голяма след две години ползване на iphone и на конкурентен андройд,като разликата определено е в полза на айфона.

Iphone Xs 64gb Space Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на samsung s5 за това мнение:
  • ivo98
Цитирай
#29

Пак се почна. С какво помагате на автора? Взимаш това което ти хареса, ако ли не продаваш и взимаш другото. Няма да мрем с тия телефони я.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#30

(2018-11-22, 14:18:55)samsung s5 написа:  @skiman пишем ги тези “глупости”,защото един андройд телефон бил той и флагман след две години вече заповат всякакви проблеми,батерията не държи и т.н.Айфоните може да са всякакви,но след две години телефоните им работят по същия начин, както когато си ги купил.

Пъълни глупости.
Цитирай
#31

Като изключим батерията е вярно, че и повече години от 2! Може и клип да пратя, но има ли смисъл да разлайваме кучетата? Да затворят темата преди автора да е получил отговор!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#32

(2018-11-22, 17:55:43)georgekodinov написа:  Не споря че андроид е най-добрия работен кон. Ама според мен тези версии които не се ъпдейтват от гугъл директно са ... куц кон Smile
Не знам, какво му се превъзнасяте по този чист андроид, като е една дялана, недодялана пръчка. Отмина времето когато се чакаше новата версия на андоида, за да получиш нови благинки. Производителите като Самсунг, Хуавей, Шаоми и т.н. залагат все повече на собственият интерфейс и най-важното е, че влагат в него все повече къстамизации и имат повечето от уж новите неща, преди да бъдат заложени в съответната версия на андроида. Давам веднага пример с жестовете в андроид 9, те са налични от 2 години в MIUI. Така, че приказките за куци коне, май не са в правилната конюшня.
Цитирай
#33

Винаги съм твърдял, че чистия андроид е като жена без цици. Върши работа, ама няма кеф.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

Ъпдейтите са си кеф.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

Пестиш пари от телефон и си вземаш бутилки виски в бара, елементарно е.[Изображение: 985977a9d55b5e6d0eb07f69c3fe75fd.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#36

Оказа се нито единия от апаратите. Бях взел един стар айфон домашен да пробвам. Еми не е моето нещо. И точно се чудех и се оказа че в момента малкия пиксел в германския плей стор е 649 евра. Един розов пътува ! Темата е за триене !
Цитирай
#37

Joiring, ще така сега с тия снимки.
Лигите ми текнаха...:p
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)