Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложението "MIUI Launcher" не отговаря.
#1
Sad 

Здравейте,
проблема е с телефон Xiaomi Redmi 1s.
След рестарт успявам да отворя нещо, но веднага след това се появява това съобщение.
Успях да свържа телефона с усб към компютъра и прехвърлих някой неща.
В заключено състояние си е съвсем нормално.
След като се появи съобщението, че MIUI Launcher" не отговаря - екрана остава черен.
При натискане на средния бутон се вижда, че паметта не е запълнена (т.е. не е "забил") - мога да затворя и приложенията ако преди това съм успял да отворя някое.
Горното падащо меню е активно и мога да го отворя.
Интересното е, че ако сега изключа wifi, то след рестарт пак е включен (не знам дали това е важно, но ми направи впечатление).

Това е което мога да кажа за сега. Ако има нещо друго важно което да подскаже какъв е проблема - питайте.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай дистанционно от гугъл плей на компютъра да му инсталираш друг лънчър.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Прилича ми на проблем с флаша. Пробва ли да му нулираш настройките?

Doogee S30
Цитирай
#4

(2018-11-25, 23:14:24)dp4u4umi6ev написа:  Пробвай дистанционно от гугъл плей на компютъра да му инсталираш друг лънчър.

Не знам как става това дистанционно инсталиране. Може ли повече инфо?

(2018-11-26, 06:09:23)guitman написа:  Прилича ми на проблем с флаша.

паметта ли имате предвид? И аз имам такова чувство защото опитах да изтрия някакъв файл и след рестартиране той се появява отново (също пробвах да дейнсталирам някое приложение - пак не се получава).
ето още няколко неща които могат да ви насочат:


- телефона по принцип работи. Мога да звъня и да ми се обаждат.
- в първите няколко секунди след включването всичко е ОК, после екрана става черен. Ако за това кратко време успея да отворя някое приложение - то се отваря и след това забива (пробвах с браузъра) и екрана става черен. По едно време успях да включа месинджъра и си работеше. Други системни приложения като аларма работят.
- не мога да направя скрийншот. Изписва ми - "Екранната снимка не може да се запази. Възможно е хранилището да се използва"ю
- пробвах да дейнсталирам някое от приложенията - изчезват и при следващото рестартиране се връщат (т.е. май не се изтриват).
- изключвам wifi и след рестартиране отново е включен
- пробвах да свържа телефона с усб към компютъра и успях

(2018-11-26, 06:09:23)guitman написа:  Пробва ли да му нулираш настройките?
Менюто което се достъпва чрез натискане на power бутона и бутона за усилване на звука е на китайски и не го разбирам.
Между другото искам да попитам дали могат да се нулират настройките без да се губят данни от телефона.

Благодаря
Цитирай
#5

Някой? Grater
Цитирай
#6

Потърси в гугъл снимки кое трябва да натискаш след като е на китайски рекавърито и направи хард рисет.Ще се изтрие всичко да знаеш.Или го преинсталирай.
Цитирай
#7

(2018-11-29, 20:20:55)Miro2210 написа:  Потърси в гугъл снимки кое трябва да натискаш след като е на китайски рекавърито и направи хард рисет.Ще се изтрие всичко да знаеш.Или го преинсталирай.

Намерих ръководство в интернет, но телефона вече не иска дори да се включи Visslar  някаква идея? Bu
Цитирай
#8

Няма как повредено приложение да не позволява да влезеш в рекавъри или да преинсталираш.Зареди го,може да паднала батерията.
Цитирай
#9

(2018-12-02, 16:21:15)Miro2210 написа:  Няма как повредено приложение да не позволява да влезеш в рекавъри или да преинсталираш.
То позволяваше, но менюто е на китайски.


(2018-12-02, 16:21:15)Miro2210 написа:  Зареди го,може да паднала батерията.

Пак ще пробвам, може да премеря и батерията.
Но как ще падне толкова много, че дори да не иска да се включи. Между другото батерията е добра, но в последните няколко дни паралелно с проблема за който отворих темата имам чувството, че и батерията се изтощаваше много бързо...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)