Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Своеволно свързване с мобилният интернет
#1

Здравейте, имам следният казус и се надявам на решение с ваша помощ. Преди месец , като си прегледах фактурата за сметката на мобилната услуга, имах около 10 и повече свързвания с wap-gprs.mtel. Като сесията трае около секунда и е с обем 1-к.байт. Сега този месец се повтаря същото. Аз мобилен интернет не ползвам, нямам даже и насторойки, бутона от падащото меню също не съм го пускал. Но свързването/опитите продължават. Има ли програма с коята да разбера кое е приложението и как изобщо е възможно, след като нямам настройки да се свързва към моб.интернет.

Ето как изглежда фактурата на кратко:
                              Услуга и направление  Количество Цена
WAP-GPRS.MTEL.BG Мобилен Интернет                 1      0,01
WAP-GPRS.MTEL.BG Мобилен Интернет                 1      0,01
WAP-GPRS.MTEL.BG Мобилен Интернет                 1      0,01
WAP-GPRS.MTEL.BG Мобилен Интернет                 1      0,01
WAP-GPRS.MTEL.BG Мобилен Интернет                 1      0,01
Изходящ разговор   Теленор                                 9      0,00

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм клиент на А1 и не мога да кажа защо ти се таксува услугата. Защо не попиташ оператора?

Иначе за какво се ползва мобилния нет можеш да видиш по селдния начин: Настройки => Връзки => Ползване на данни => Използване мобилни данни => и ще ти покаже кои приложения колко са дръпнали Tummenupp

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

Сега прегледах в опции -> мобилни данни и за периода 01.11-26.11.2018 имам ползвани 0kb мобилни данни според телефона...може това да не е от мен, а нещо оператора се опитва да прави...
Сега ходих до офис на А1 и не можаха да ми кажат подробности , казаха да звънна на инфо телефона. Обадих се излезе, че някий ми е пуснал gprs услугата...спряха я , но как става така да пуснат нещо без съгласие или да си го изисквал...

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай
#4

Можеш да поискаш изрично да ти спрат GPRS услугата за картата.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)