Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли проблеми с пръстовият отпечатък?
#1

Не знам калпав ли е по принцип или моят апарат нещо не е в ред,но в 60-70% от случаите не отключва телефона с пръстовият отпечатък.Задал съм му по 2 отпечатъка и на двата ми палеца,бърша и бутона преди да си сложа пръста, но пак е същото, рядко отключва.И при вас ли прави проблеми?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари
#2

Точно в този телефон пръстовия не е от най-добрите,но чак 60-70% от времето да не отключва ми се струва проблемно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Абсолютен проблем си е,защото на практита е неизползваем.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#4

Махни пръстовите регистри и ги регистрирай наново.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Ако имаш предвид записаните пръсти съм го правил няколко пъти това.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#6

Задай по повече и като ги правиш, връткай и премествай леко пръста м/у отделните сканирания при вкарването на отпечатъците. Аз така си ги смених и сега ми хваща доста по-уверено и под ъгъл дори.
Цитирай
#7

Последно време и при мен се случва по-често да не разпознае от първия път пръстите. Може с някой от последните ъпдейти да са омазали нещо.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#8

Съгласен съм с "@ivkos" . И при мен е така . Особено ако се зацапат малко пръстите или захабят , ужас . А работеше добре .

Storstark
Цитирай
#9

Аз не съм с последния ъпдейт а и ако не иска да захапе от първият път колкото и да пробвам и места и смеям пръстите просто си отказва.Или отключва от раз или въобще.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#10

(2018-11-26, 20:50:44)ivkos написа:  Последно време и при мен се случва по-често да не разпознае от първия път пръстите. Може с някой от последните ъпдейти да са омазали нещо.

Не е до ъпдейти. Може би съм единствен с андроид 7, при който  също един път сработва, два пъти - не. Често трябва да се забърсва хом бутона.
Цитирай
#11

Моят S7e е на две години и е със всички (BGL) ъпдейти до този момент, не е имал нито един проблем със забавяне, забиване, саморестариране и т.н.. FPS си работи по същия начин от момента в който телефона бе изваден от кутията. Даже и през тиксо, найлонов плик си отключва без проблем от първия път. Все пак сензора не е ultrsonic за да очакваме отключване дори със замърсени, изпотени или мокри пръсти.

Always looking forward
Цитирай
#12

Мога да повторя думите на колегата BeyondHorizont, с разликата, че веднага след разопаковането смених GBL с BTU. Моя отключва при всякакви условия, бързо и безпроблемно, единствено като е мокър неще, но след НЕстарателно забърсване става Smile
Ако колегата е сканирал добре пръстите под всякакви ъгли и т.н., то най-вероятно има някакъв проблем...
Цитирай
#13

(2018-11-26, 22:56:53)ianpav_4444 написа:  Особено ако се зацапат малко пръстите или захабят , ужас .

Как се справяш със захабяването на пръстите, че и моите вече след две десетилетия и нещо показват признаци на амортизация?  Huh

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#14

(2018-11-27, 19:41:22)ivkos написа:  Как се справяш със захабяването на пръстите, че и моите вече след две десетилетия и нещо показват признаци на амортизация?  Huh
Моите от 44 и все още не съм открил метод за регенерация. Сега сериозно- според мен всичко зависи от това как са въведени отпечатъците. Първоначално беше кошмарно разпознаването, след няколко опита с въртене на пръста имах 95% успеваемост.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Здравейте, има ли начин като докосна скенера да се отключва телефона, без да се налага да натискам хоум бутона първо?
Много е дразнещо това.
На другия ми тел J7, докосвам хоум бутона и телефона се отключва, не натискам нищо, само докосвам.
Искам и на s7e да е така.
Благодаря.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#16

(2019-01-23, 14:17:54)MMJ написа:  Здравейте, има ли начин като докосна скенера да се отключва телефона, без да се налага да натискам хоум бутона първо?
Много е дразнещо това.
На другия ми тел J7, докосвам хоум бутона и телефона се отключва, не натискам нищо, само докосвам.
Искам и на s7e да е така.
Благодаря.

Не може.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#17

То май не че не може, а басейните от Корея не щат да го пуснат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)