Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit Pace] Свързване с Amazfit Watch(Android 8)
#1

Здравейте, купих си Amazfit Pace, пристигна вчера. Явно нещо бъркам защото не мога да го свържа с приложението Amazfit Watch. Първо го заредих, беше на 19 %. Включих го, зареди и ми показа да сканирам Qr-код, с него изтеглих приложението влязох с акаунта си от Mi профила. Не иска да се сдвои с Amazfit Watch. Статуса му е unpaired, показва ми картинка за да избера кой часовник искам да сдвоя и слагам часовника с кода, който се показва на него, опитва се да се сдвой но не става, казва да се държи часовника близо а те са един до друг. Някой може ли да помогне, часовника е интернационална версия.
Цитирай
Аксесоари
#2

защото в лентата за известия ти се появява потвърждение за оторизация, която не потвърждаваш... времето изтича и не се свързват.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksanvn за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#3

Сега стана, вече пише, че е свързан, но все още седи qr кода, може би му трябва време да синхронизира данните или трябва да го изключа и включа.
Цитирай
#4

на часовника и на телефона трябва да се потвърди код за блутуут връзка
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#5

Това го направих, сега въпреки, че твърди че е свързан не показва в приложението никакви данни, опитва се да се синхронизира но не успява и кода на часовника си седи.
Цитирай
#6

щом кода си стои от приложението даваш pair new watch
и сканираш пак
Цитирай
#7

Казва, че не мога да добавя повече от един часовник от същия тип, а в същото време не ми дава да го раздвоя!!!
Цитирай
#8

Изчисти данните на приложението и започни отначало
(2018-11-27, 10:39:39)emil11 написа:  Казва, че не мога да добавя повече от един часовник от същия тип, а в същото време не ми дава да го раздвоя!!!

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
П.П. Ако телефонът ти е с Андроид 8 и нагоре направи това.
[Изображение: 0c05feab77fdb9f087ee123d574e6ab9.jpg]

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 2 потребители изказват благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • emil11, suffer
Цитирай
#9

Да аз съм с андроид 8,1, значи трябва да го свържа с друг телефон с андроид 6 или 7 да го актуализирам, дава, че има нова версия и тогава да го свържа с моя телефон. А как се нулира часовника.
Цитирай
#10

Мисля, че може и от приложението, както и от настройките му.
(2018-11-27, 10:48:50)emil11 написа:  Да аз съм с андроид 8,1, значи трябва да го свържа с друг телефон с андроид 6 или 7 да го актуализирам, дава, че има нова версия и тогава да го свържа с моя телефон. А как се нулира часовника.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#11

(2018-11-27, 10:48:50)emil11 написа:  Да аз съм с андроид 8,1, значи трябва да го свържа с друг телефон с андроид 6 или 7 да го актуализирам, дава, че има нова версия и тогава да го свържа с моя телефон. А как се нулира часовника.

нулира се сам при разкачане от приложението. Иначе може и от менюто на самия часовник:
settings - device - factory reset
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#12

Пробвах не става от приложението.
Цитирай
#13

Направи направо това със свързването с Андроид 7. После ще можеш да го ресетнеш през самия часовник.
(2018-11-27, 11:19:11)emil11 написа:  Пробвах не става от приложението.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#14

Така и ще стане, проблема е, че всички около мен са или с 8.1 или 5, ама ще търся някой.
Цитирай
#15

Не съм сигурен че ще стане, но може да пробваш и с iPhone.
(2018-11-27, 11:24:45)emil11 написа:  Така и ще стане, проблема е, че всички около мен са или с 8.1 или 5, ама ще търся някой.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
[-] 1 потребител изказва благодарност на icaka2001 за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#16

Благодаря на всички, всичко е точно. Актуализирах го от компютъра, ако някой се интересува мога да обясня как.
Цитирай
#17

Бях се приготвил да напиша че и с андроид 4.4 става. Това защото бяхте обявили че имате устройство с андроид 5. Радвам се че успяхте, а ако споделите как няма да се разсърдя Smile
Цитирай
#18

Свалих архив на актуализацията 1.3.8а, преименовах го на update.zip, включих часовника към компютъра и копирах там update.zip. През cmd с команда adb reboot update във вътрешната папка на часовника се актуализира до 1.3.8а. Свързах го нанаво с  приложението и се получи, после го свързах и с wi fi мрежата и показа, че има актуализация 2.8.1, сложих я и нея. Ето линк http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry76964428
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#19

здравейте реших проблема с свързването на android 9.0 с amazfiт pace благодарение на forum Hda прилагам линк който работи при телефони с андроид 9.0
https://forum.xda-developers.com/smartwa...8-t3843899 .
при мен стана Huawei mate 20 android 9.0

Huawei Mate 30 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на repliana за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)