Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P20 mhl cable ?
#1

Здравейте,
Има ли такова кабелче за нашите телефони ?
Аксесоари
#2

Да но търси type-c към HDMI.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
#3

Мислите ли че този адаптер ще свърши работа ? Някой ако има предложение ако може да сподели.
https://s.click.aliexpress.com/e/CJhuE40
#4

По-скоро ето това:
https://www.aliexpress.com/item/Welldiea...ec7fe388d1

И мисля че HDMI трябва да е мъжки задължително за да се включи в тв.
#5

И двата стават

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
#6

Пишете от опит или просто давате предположения?
Едно от предложенията по-горе (първи вариант), е от типа кабели, които са за устройства, при които е необходимо и подаване на допълнително захранване от 5 волта, поради липсата му от самото устройство.
При другия вариант, кабела е директен конектор "С" към HDMI, като се наблюдава липса на място за допълнително 5 волта захранване.
С други думи, ако автора има възможност преди закупуването на кабела, нека пробва първо този без необходимото захранване (може би в някои от техно ветигите), а ако не се появи картина, тогава да се насочи към такъв кабел, при който се подава отделно захранване от юсб (5 волта) по кабела.
При някои устройства е необходимо това захранване и кабела НЕ бива отчетен от мобилното устройство.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#7

Аз ползвам адаптер type-c към hdmi без външно захранване.Не прелича на нито един от двата показани но е на същия принцип и е точно за това. Той просто се включва към hdmi кабела и готово. Ако някой желае да ми пише ще му пратя снимки как работи.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
#8

(2018-11-28, 07:24:49)Monipeev написа:  Пишете от опит или просто давате предположения?
И кой от модерните смартфони не подава захранвне? Или просто даваш предположение...

Pixel 7 Pro Hazel 
#9

@nanobanano, Още малко и ще започна да приемам цитатите ти и коментарите след това по друг начин.
Иначе за да ти отговоря и с това темата приключва, още повече, че е уточнена от @viktor11 към автора й, та ако нямаше необходимост от допълнително захранване при този конектор, дали щяха да се привеждат и такива адаптори?
Не ми отговоряй, както написах, моля считайте темата за приключена.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#10

Има такива адаптери, защото самия адапъер не може да вземе ток, а не телефона не пуска. Просто са от по-стари версии адаптери.
Няма нужда де ме заплашваш, само защото не си прав. Ти задаваш по същия начин въпроса

Pixel 7 Pro Hazel 
#11

Напротив, моят въпрос бе съвсем искрен и се обосновах защо, а не заяждане, което показа твоят пост с включването ти.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)