Анкета: Притежавате ли Ми А2? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
55.56%
30
55.56%
Не, но обмислям покупка
24.07%
13
24.07%
Искам само да видя резултатите
20.37%
11
20.37%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Привет на Всички!
От няколко дни съм с Mi A2 Lite и днес се наканих да му сложа картите и да се разделя с ветерана HONOR 6. Всичко си му е добре, но едно нещо ме изуми тотално. Когато говоря по едната карта, другата е изключена и не получавам нито обаждания, нито съобщения. Хонорът беше доста по-умен в това отношение и се чудя, дали е от настройките, бъг ли е или телефонът си е като първите "двусимки" преди над 10 години. НЯкой има ли информация, или съвет, че официалният съпорт на производителя е "малко" муден в отговорите. Не ми се вярва телефон 2019-та да е толкова архаичен. За допълнение, че съм с глобалната версия.

Поздрави на всички!

Gsmart G1317D=>Samsung Galaxy S=>Sony Xperia P=>Huawei Honor 6(H6-L02) EMUI 4.0.3=>Xiaomi Mi A2 Lite
Цитирай
Аксесоари
#52

Абе, май е така с този телефон. Двете СИМ-карти не работят едновременно. И при мен е по същия начин. Моделът в това отношение ни връща години назад в развитието на мобилните телефони. След година ползване на А2 мога само да кажа, че А2 за мен е едно разочарование. Уж моделът е готин, но много дребни проблемчета така вгорчават живота ми, че мога само да Ви посъветвам - не си купувайте този модел. То вярно, че моделът вече не е актуален, но все пак,ако някой  иска да си купи такъв телефон, да не го прави! На пазара има къде-къде по-читави предложения.
Цитирай
#53

Ако имаш 2 радио модула, батерията ще пада много по бързо. Така са почти всички телефони с 2 СИМ карти. Можеш да си направиш пренасочвания от карта към другата карта .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)