Анкета: Притежавате ли Ми А2? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
55.56%
30
55.56%
Не, но обмислям покупка
24.07%
13
24.07%
Искам само да видя резултатите
20.37%
11
20.37%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

За аксесоари има Smile

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

чао момчета, минах на самсунг, шауми не стават, имах надежда, чаках ъпдейт след ъпдейт, но нещата не се оправиха, телефона има проблем с скоростта на четене със сензора за близост в началото с ядрата и още и още, дисплея е под всякаква критика, А2 е последният телефон по програма андройд едно, който още няма 9, има телефони без програма, които вече са с 9...
Цитирай
#28

(2018-12-03, 17:03:34)veslav написа:  чао момчета, минах на самсунг, шауми не стават, имах надежда, чаках ъпдейт след ъпдейт, но нещата не се оправиха, телефона има проблем с скоростта на четене със сензора за близост в началото с ядрата и още и още, дисплея е под всякаква критика, А2 е последният телефон по програма андройд едно, който още няма 9, има телефони без програма, които вече са с 9...
Всеки има правото сам да избира. Факт е че шаоми се понаакаха с а2, но аз ще им дам шанс още някой и друг месец и тогава ше го мисля. Какъв самсунг взе ако не е тайна?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#29

(2018-12-03, 17:03:34)veslav написа:  чао момчета, минах на самсунг, шауми не стават, имах надежда, чаках ъпдейт след ъпдейт, но нещата не се оправиха, телефона има проблем с скоростта на четене със сензора за близост в началото с ядрата и още и още, дисплея е под всякаква критика, А2 е последният телефон по програма андройд едно, който още няма 9, има телефони без програма, които вече са с 9...

От всичките единствено проблемът с четенето стои. Сензорът е оправен, но се иска ръчно да се калибрира отново за да се оправи напълно. Бъгът със скенера за пръсти дето бъгваше ядрата е окей вече.

Какъв Самсунг си взе ? Аз бих заменил А2 единствено за Honor 8X.
Цитирай
#30

(2018-12-04, 10:13:56)Deranox написа:  От всичките единствено проблемът с четенето стои. Сензорът е оправен, но се иска ръчно да се калибрира отново за да се оправи напълно. Бъгът със скенера за пръсти дето бъгваше ядрата е окей вече.

Какъв Самсунг си взе ? Аз бих заменил А2 единствено за Honor 8X.
Проблем с трансфера на данни, поне при мен, никога не е имало

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#31

Този бъг беше записано, че само на 4гб версията се проявявя и е софтуерен
Цитирай
#32

(2018-12-04, 22:40:01)suffer написа:  Този бъг беше записано, че само на 4гб версията се проявявя и е софтуерен
Моят е 4/64 и няма подобно нещо

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#33

Точно това е интересното. На какъв принцип се проявява?
Различни марки памет?
Цитирай
#34

(2018-12-04, 23:00:38)suffer написа:  Точно това е интересното. На какъв принцип се проявява?
Различни марки памет?
Според мен е напълно вероятно. Както беше ситуацията с пръстовия отпечаттк и натоварването на ядрата.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#35

(2018-12-03, 17:14:45)slavkov написа:  Всеки има правото сам да избира. Факт е че шаоми се понаакаха с а2, но аз ще им дам шанс още някой и друг месец и тогава ше го мисля. Какъв самсунг взе ако не е тайна?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

самсунг А8, супер амолед дисплей и да не съм ви чул да казвате, че на шаумито дисплея бил добър стига глупости, а пък за С9 да не говорим, не ме разбирайте грешно и аз съм фен на стоковият андройд, но заложих на доказаното този път и мога да кажа, че софт на самсунг се справя доста добре, с хардуера ма А8. Шаумито ми харесваше и не бих го сменил, ако нямаше проблеми това е.

до един момент си мислех, че всичко тези проблеми са маркетингов трик на шауми и, ще ги оправят, както ейпъл правят с charge gate и другите им измислени скандали само за да научат хората, че има носи айфони, но уви явно са си реални хардуерни проблемо, за съжаление дстествено
Цитирай
#36

За 3ти път телефона ми загасва в период на 3месеца без причина ....Дали някое приложение прави проблема или е хардуерен проблем Sad

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

.......Едното от двете или и двете...... Така зададен въпроса е като за гадател. Малко вероятно е да е хардуер, поради странно рядкото проявление, но ако се проявява при определено натоварване и това е вариант. По скоро е бъг.
Цитирай
#38

Няма натоварване нямам идея откъде идва.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

Не съм срещал тук с А2 някой да се е оплакала от подобен проблем, значи най вероятно е някое бъгаво приложение или вирусче.
Цитирай
#40

Пробвах рестарт и въртя 5 Мин. После задържах паурбутона и тръгна.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

Според мен- Бекъп, ресет и после инсталиране приложение по приложение, като следиш какво се случва

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#42

Няма да е много рационално. Той писа че проблема се проявява средно 1 път на месец, не постоянно. Няма да разбере кое е приложението виновник.
Цитирай
#43

При мен не се е случвало, подобно нещо. Виж когато се изклюва дали не е загрял. Зареди батерията до 100% след това изчакай да се излючи сам до 0%. Ако проблема продължава остава фабричен ресет.Не вярвам да е от някой приложение...
Цитирай
#44

при триене на кеша има оплаквания, че тел се рестартира, да не е от това
Цитирай
#45

Здравейте!
Моля за помощ и разяснение!
От около две седмици съм с Mi A2 закупен от ЕМАГ и имам няколко въпроса:
1. Сменям трети стъклен протектор, защото и трите в краищата си остават с въздух, въпреки че са залепнали! Това проблем от дисплея ли е или от протекторите?
2. В апарата имам точно 2 ринг тона и нищо друго! Качих рингтонове от компа, но ги сложи в "Хранилище" и оттам няма как да ги активирам за да мога да ги използвам като тонове за звънене на устройството! Когато отида в "Звук"-"Мелодия на телефон"-в "Аудио файлове" има само два тона и по никакъв начин не мога да добавя други?! От "хранилище", като искам да преместя папка ми дава само и единствено пак в "хранилище" да поставям!? Как да реша този проблем!?
3. Понеже менюто ми е на "Български", как мога да премина на "Английски", защото прерових "Настройки", но не открих откъде да го променя?

Благодаря Ви предварително за помощта Smile
Мо
Цитирай
#46

Днес гледах клип в you tube и едновременно сърфирах в нета и телефона замръзна, зацепи и след 1мин се рестартира.Това е 5 рестарт или изключване за 5месеца.Нямам идея защо става така ,надявах се с Pie да се оправи но уви.Сещам се през лятото бях заспал и телефона го намерих под мен горещ и работещ ..незнайно как .Дали е възможно да се е увредило нещо в платката?.. нямам идея и оттам да идва проблема.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

Януарският ъпдейт се появи Smile

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#48

Да, жена ми тъкмо се обади и каза, че се инсталирал ама след това телефона забил на логото и не иска да стартира. Не знам този телефон има ли стоково рековери и как се влиза в него? Като се върне от работа ще трябва да го оправя някакси, ако мога.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#49

(2019-01-22, 08:16:56)ganchev написа:  Да, жена ми тъкмо се обади и каза, че се инсталирал ама след това телефона забил на логото и не иска да стартира. Не знам този телефон има ли стоково рековери и как се влиза в него? Като се върне от работа ще трябва да го оправя някакси, ако мога.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Нямам идея.
При мен мина ъпдейта без проблем.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

И нещо много интересно, поне за мен- май Camera2API ще бъде активиран при някой от следващите ъпдейти

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#50

Много внимавайте с януарския пач от днес. В XDA се напълни с теми за буутлууп причинен от него. Телефона на жена ми също се прецака и утре ще го нося в Технополис.
Интересно е, че проблема не се наблюдава при всички.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)