Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LED Indicator Frequency / Blinking Rate
#1

Привет колеги,

отдавна не съм писал, но сега като нов собственик на Samsung Galaxy Note 9 имам едно питане. Как мога да увелича честотата на присветкане на LED индикатора, да речем когато получа съобщение от месинджър? Предишният ми телефон беше LG G2 и опреледено светеше по-бързо LED-a при ново съобщение (незавизимо от коя апликация). Може ли това да се направи от настройките на телефона, без използване на отделно приложение ?

Storstark

LG Optimus L5 E610 (black)
LG G2 (black)
Samsung Galaxy Note 9 (black)
Christmas
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-11-28, 17:52:09)MadnessBG написа:  Привет колеги,

отдавна не съм писал, но сега като нов собственик на Samsung Galaxy Note 9 имам едно питане. Как мога да увелича честотата на присветкане на LED индикатора, да речем когато получа съобщение от месинджър? Предишният ми телефон беше LG G2 и опреледено светеше по-бързо LED-a при ново съобщение (незавизимо от коя апликация). Може ли това да се направи от настройките на телефона, без използване на отделно приложение ?

Storstark

няма начин

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Хора, дайте някакви идеи дори и с друго приложение или по някакъв начин да го направя това нещо, защото ще се побъркам. Тая лампа за *** не става. Нито се вижда като светка, нито нищо. В тва отношение съм много разочарован от Самсунг.

LG Optimus L5 E610 (black)
LG G2 (black)
Samsung Galaxy Note 9 (black)
Christmas
Цитирай
#4

Руут и custom rom и съответно губиш гаранция. Няма как да го промениш това

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Телефона е с много добър лед индикатор, нито е много голям, нито е много малък, а да се увеличи няма как, защото вече може да разчиташ на AOD и да е като на LG G2 не става, защото трябва да има големи рамки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Root + Xposed. В GravityBox има много настройки на лед индикатора.

Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)