Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем със слушалката P20 Pro
#1

Здравейте група. Нов съм, търсих, но не успях да намера такава тема. Днес малко ме наваля дъжд и говорех по телефона, след което слушалката заглъхна и почнах да чувам супер слабо, а сега почти вече нищо не чувам. Нали попринцип се води водоустойчв, не съм го мокрил в басейн, нито нищо друго. Сложил съм го в ориз в момента, възможно ли е говорителчето да си е заминало, а в такъв случай гаранцията важи ли ми? Благодаря за отговорите предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато изсъхне ще се оправи...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#3

(2018-11-29, 00:54:15)nedelchev nikolai написа:  Когато изсъхне ще се оправи...

Дано! Благодаря ти за отговора Smile
Цитирай
#4

Оправили се? Обикновено отнема около 2-3 часа. Зависи от околната температура...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#5

(2018-11-29, 12:00:45)nedelchev nikolai написа:  Оправили се? Обикновено отнема около 2-3 часа. Зависи от околната температура...

Точно се оправи. Значи това стана вчера около 19ч и до сега беше заглъханло. Държах го в ориз цяла нощ и преди малко му пуснах 2 AnTuTu Benchmark тестове, защото се сетих , че от тях много загрява телефона и викам да забързам процеса съхнене и отвътре малко Big Grin
Цитирай
#6

Мога да споделя един трик с който си оправям телефоните когато ги намокря и някой говорител заглъхне. Става за 30 секунди, нужно просто прахосмукачка, включва се опира се 2-3 пъти до говорителя ( трябва да се уплътни за да дръпне влагата/капката) и се оправя веднага на момента.
Цитирай
#7

(2018-11-29, 12:20:55)d.palazov96 написа:  Точно се оправи. Значи това стана вчера около 19ч и до сега беше заглъханло. Държах го в ориз цяла нощ и преди малко му пуснах 2 AnTuTu Benchmark тестове, защото се сетих , че от тях много загрява телефона и викам да забързам процеса съхнене и отвътре малко Big Grin

Хаххахахах, яко
Цитирай
#8

Аз моят съм го купил преди 4месеца, кеш платен 1100лв от Теленор откакто съм го купил още от първият ден се къпя с него, и слушам музика. Не бях имал проблем до миналия месец, явно беше засмукал вода в долната тонколонка и спря да звучи от там само от слушалката се чуваше супер слабо, та оставих го в ориз за 1час и се оправи, викам си бахти и умрелия китаец сега ще отида и ще им го счупа по главите на тия в теленора има сертификат IP67:  6- Пълна защита срещу прах ; 7 - Защита срещу ефектите от потапяне в течности между 15 см и 1 м дълбочина, и не му пука честно казано, даже всеки ден след работа си го мия под чешмата като пич. Това е, една от най-голямите екстри на апарата, като издаде багажа нов ще дават, щом му дават гаранция значи е изпитан. Не би трябвало, да има ядове със сладката вода.

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#9

Е те си издържат нормално на вода телефоните. Моят съм го къпал много пъти и досега без никакви проблеми. Всъщност това е първото, което правя с нов телефон. Ако ще се дави да ев началото и да го сменям...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)