Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG подготвят телефон с... 16 камери !
#26

Предлагам да охладим страстите и да си приказваме за телефона с 16-те камери за която е и темата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • greensmoke7777
Цитирай
Аксесоари
#27

Huawei казаха,че при проблем, ако някои случайно има такъв и им пречи, може да се обърне към сервиза им.
Не са казали: Хайде, идвайте, всичките милиони хора, които са си купили телефона, да се изредят пред сервизите ни, защото всички до един са с гадните екрани на LG и следователно-за нищо не стават. 
Това ,че има при дадени устройства такъв проблем е нещо напълно нормално при продадени толкова милиони бройки, и се е случвало и при Samsung, и при Iphone и при кой ли още не! И най-вероятно ще продължи да се случва. Дори се твърди,че заради лепилото, което ползват създават самия проблем в екрана. Но това пак не доказва защо като цяло хората нямат никакви проблеми с екрана на телефона,а само с отделни бройки.
Което е нормално!

Спри да гледаш до носа си!
И пиши по темата!
Защото аз спирам да ти отговарям.
Разбрахме те вече-LG са най-загубените, само те единствени във Вселената са с проблеми в екраните, всичките милиони Mate 20 Pro са за боклука и с проблеми в екрана, направо закривай LG!
Хубаво, разбрахме те!
Ако обичаш, сега пиши по темата, ако не искаш-не предизвиквай още спорове със смешни тезички ,защото ще заключат темата!
Цитирай
#28

Твоя нос е във формата на прехвалената ти марка, готов съм да си изтърпя наказанието, не е лошо да признаеш проблем когато е на лице. Лек ден.
Цитирай
#29

Греен, влез в темата за Мейт 20/20 про и чети. Има няма 30-тина човека всичките с дефектни дисплей.
Това, че си пристрастен не означава, че ЛГ правят хубави дисплей. При почти 80% дефектни...колкото по-бързо изчезнат от картата, толкова по-добре за всички.
А и телевизорите им са пълна скръб.
Цитирай
#30

В крайна сметка,според вас има ли смисъл това "израстване" с камерите.Да се придържаме към темата.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Ако е направено качествено-има смисъл.
Но все пак трябва да има някакъв лимит.
Не може вечно да добавят и добавят камери.
Може лесно да се сметне от снимката на телефона, че ако сложат още 16 камери до него, а отдолу има място за още 4 квадрата по 16 ,излиза накрая 96 камери.
Дано не тръгнат пак да забавят прогреса , а просто да се надпреварват кой ще сложи повече камери в следващите 10 години.
Дано са си начесали крастата , макар да ме съмнява.
Хубавото е ,че идват гъвкавите екрани.
Цитирай
#32

И какво ще стане като дойдат гъвкавите екрани?
Освен, че ще струват 15000лв (евтиният модел)
Цитирай
#33

Поне е някаква новост и има поле за развитие и ще е интересно какво ще надробят, за разлика от почти напълно изчерпалите се и доста развити камери.
Мисля,че вече камерите в смартфоните достигат крайния си предел на развитие.
И тези 16 камери в LG ще са последния пирон в ковчега. Повече от това-накъде? 100 камери ли? Това са глупости!
И колкото и да се мъчат, нямат и няма да имат възможностите на един DSLR дори от нисък клас от рода на Nikon D5600 например.
Цитирай
#34

Да погадаем малко защо 16 камери?
Аз залагам на това, че ако се сложи един голям сензор, ще трябва голяма оптика. Затова залагат на много малки, понеже могат да наврат стъкларията в корпуса.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#35

Наистина дисплея е проблемен, но наистина това не ги спира хората да го купуват. Телефона е уникален и си има гаранция. На който му харесва и има парите си го взима така или инче.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

(2018-11-30, 14:00:51)skiman написа:  Греен, влез в темата за Мейт 20/20 про и чети. Има няма 30-тина човека всичките с дефектни дисплей.
Това, че си пристрастен не означава, че ЛГ правят хубави дисплей. При почти 80% дефектни...колкото по-бързо изчезнат от картата, толкова по-добре за всички.
А и телевизорите им са пълна скръб.

Докато Хуауей и др. им купуват дефектните дисплеи, LG няма да изчезнат от картата. А ти си купувай Хуауей и обвинявай LG, че им продава брака си.
V40 има един единствен проблем с дисплея и то е на човек който го е изпуснал. Все ще са продали 100 бройки, та по твои сметки трябваше да има поне 80 човека, които да реват как са им скапани дисплеите на LG.

По темата.Телефон с 16 камери би струвал най-малко 2500 лв. А сгъваем телефон с 16 камери поне 3000 лв. Въобще не смятам да ги поглеждам даже, камоли да им се радвам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#37

Изобщо не виждам смисъл от 20 камери. Най-много 4 - основна, за широк ъгъл, за оптичен зум и черно бяла в комбинация с другите три за по-добри детайли.
Гъвкавите екрани не ми харесват. Предпочитам моделите от Западен свят с чупещи се дисплеи, не гънещи.
https://youtu.be/qvrSUwqt6Mw
Цитирай
#38

(2018-11-30, 23:42:12)eksoldier написа:  Предпочитам моделите от Западен свят с чупещи се дисплеи, не гънещи.
https://youtu.be/qvrSUwqt6Mw

Това пак е концепция за гъвкав дисплей.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#39

Но не се гъне като дъвка, а се чупи...
Цитирай
#40

Чупещите също са много готини.
И на мен ми харесват много.
Има доста голямо поле за изява там.
Основен екран примерно 5 инча и може да го направиш при разгъване 10 или 15 инча.
Сега се сетих даже за още нещо по този повод-може да си сменяш екраните чрез специален механизъм и да си слагаш някой най-долу, а друг като основен.
И на средния екран може да се разположат само камери-примерно 160 камери.
С всякакви обективи, лещи и филтри, които могат да се слагат допълнително.
Дори си го представям...LG V !
Никакви цифри.
V като Victory.
2026-та година.

А към 2036-та може да се сложат дори камери и на 3-те чупещи екрана.
Или 480 задни и 30 предни камери.
Или общо 510 камери.
Цитирай
#41

Сериозно се нуждаеш от доктор, сега си забавен но ако не вземеш мерки ще стане лошо.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 9 потребители изказват благодарност на ss_23 за това мнение:
  • arrogant, cinizam, doktorra, greensmoke7777, johny, martoo, OliQueenBG, TNTKZ, Victormihov
Цитирай
#42

Не смятам,че бъдещето е в такъв тип телефони!С колеги сме обсъждали тази тема, обмислим,че бъдещето е в холограмата.Малко устройство 4-5см което активира холограмен екран с много сензори.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

И сега не е забавен, темата се превърна в поредното ла*но.
Те Лг, ако бяха толкова хубави нямаше да са на това дередже което са сега.
Толкова дефектни телефони една компания не е имала никога.
В това имат рекорд- по дефекти.
То не беше жълти екран, горене на платки, прегрявания, изгъзиците с ваденето на тая батерия и 1000 безсмислени аксесоара към телефона, с Power бутон на г*за и още какви ли не глупости.
Лг никога не са били интересни, дори V40 не представлява никакъв интерес, хората купуват Mate 20 Pro, макар и скапаният екран които има.

Факти... няма какво да се лъжем и обиждаме... темата е 0 - толкова от мене.
Начетох се на комплексарски мнения.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#44

(2018-12-01, 14:54:44)tiesto_pld написа:  Не смятам,че бъдещето е в такъв тип телефони!С колеги сме обсъждали тази тема, обмислим,че бъдещето е в холограмата.Малко устройство 4-5см което активира холограмен екран с много сензори.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

В бъдеще според мен ни очакват най-различни типове устройства.
Ще има такива с много камери, такива с гъвкави екрани, както и най-вероятно с холограми.
Но с холограмите още няма да бързат според мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)