Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Movian помощ
#1

На първия тв бокс дето си взех мовиан си добавяш представките без проблем. На новия нищо няма Какво да правя.

Sony Xperia M4 Aqua
HTC ONE X
Цитирай
Аксесоари
#2

От това, което разбрах ми се струва, че втория box е на базата на Android TV. Там много от приложенията ги няма.
Цитирай
#3

Инсталирах мовиан ама няма нищо в него. В бокса в сторидж има на който да си до авиш като арена и замунда

Sony Xperia M4 Aqua
HTC ONE X
Цитирай
#4

В момента Movian е в процес на ремонт и няма налични никакви добавки. Относно горните addons -вече са платени.
Цитирай
#5

А тези пари еднократно ли са

Sony Xperia M4 Aqua
HTC ONE X
Цитирай
#6

Колеги, нали има безплатни добавки за торентите. Обаче не ми дава опция да се логна и съответно не виждам торентите. Има ли някаква "хватка"?
Благодаря.
Цитирай
#7

Основните настройки са видими на снимките.
[Изображение: movian.gif]
Весели празници!



Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 3 потребители изказват благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • emoned, hgeorgiev, pockobg
Цитирай
#8

Благодаря много. Весели и на Вас.
Цитирай
#9

Хора, пак все още същото питане...на zamunnda плъгина обърках паролата и съответно разделите са празни. Като дам бутон надясно в менюто нямам да се логна на ново. Махах плъгина слагах го наново - няма спасение. Малко помощ може ли?

Другия проблем с, че имам два еднакви Xiaomi mi box. На единия movian бачка идеално, на другия всичко което пусна върви на скорост х2 или х4 (не мога да преценя) и двата плейват по мрежата от сървър. Махах movian, слагах го наново - същата работа.

Благодаря предварително.
Цитирай
#10

Да и при мен се получи на 1 видео от мрежата и на 2те ми кутии да върви забързано не знам защо трябва да тествам ако го преместя локално какво ще стане но гледам основно през торентите с него и използвам morpheus tv за гледане от стрийм хранилища. Би трябвало с махането на мовиана да се оправи проблема ти с замундата. Др което забелязвам като бъг на мовиана е. че като дадеш хоум и се върнеш или стой известно време без да се ползва отворен и забива и трябва да го килнеш. Дано оправят това в следваща версия.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#11

Не помага махането. Явно кешира някъде защото след като го сложа, изобщо не ми се появява менюто за юзер и парола.
Както и да е. Ще го преживея Smile
Цитирай
#12

Видях че като влезеш в торент добавката и като натиснеш сандвич менюто горе в дясно има опция log in as different user 2рата се пада.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Едит:
М/у др не е от потребителя мисля и при мен понякога се случва. Коя е версията нанплъгина изтегли го на ново всички са 4.0.1, а зелката 3.зип е 4.0.2

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#13

Два поста по нагоре съм описал, че нямам опцията за логването.
Версията е тази от линка по горе. Това което flex е пуснал в дата.бг
Със зелка и арена нямам яд.
[Изображение: 7b887e56814435470908c8f8965ac7aa.jpg]
Цитирай
#14

Аз съм флекс

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Това дето ти го казах го има само за арена.
Пробвай в основен дял/data/user/0/com.lonelycoder...
Там има кеш, файлове и либ.
В файлове имаш плъгините и настройките

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#15

Здравейте, някой подкарал ли е movian control remote, има го в плейстора?Но не мога да разбера как да го използвям. Задал съм му ип на тв и искам от него да си управлявям мовиан на тв. Най - вече за писането на имена на филми през клавиатурата на телвфона. Така както е при коди. Там си управлявам приложението от тела, пиша си филмите и т. Н.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#16

Не ти трябва. Самият мовиан ти дистанционно за др мовиан. Т.е. от мовиана на телефона мога да управлявам мовиана на твто.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#17

И как става това?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#18

Settings> networking> allow remote

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#19

А как може да се оправи това с хардуерното ускорение? Има филми на които като е пуснато и филма е на бърз каданс. Когато го изключа се оправя, но пък всякъш качеството му не е така добре

Не знам защо не ги разработват това приложение, в пъти е по-леко от коди, филмите тръгват мигновенно, докато коди буферира...

Ами и на тв и на тел е вкл опцията, но нещо не ми се получава

Оправих се.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#20

PROXIMO не мога да вляза в замунда с името и паролата си.Направих си нова регистрация и през сайта влизам, но през приставката не ме пуска.Не ми изписва грешно име или парола, ами като натисна ок ме връща отново да пиша име и парола.На какво може да се дължи това?Версията на добавката е 4.1.0 .Със зелка няма проблеми.
Цитирай
#21

Като влезеш в замунда на дясно i login as different user.
Объркал си паролата или потребителя.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Помякога правят промени по сайта и си е така. Аз ползвам основно арена и yts

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 2 потребители изказват благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev, vaso22
Цитирай
#22

Аз изобщо не мога да вляза в замунда.След прозореца за логване ми се отваря пак същият прозорец за логване.Преинсталирах vimeo, пак същата работа.Пробвах и на таблета и там по същият начин.
Здраве да е.Благодаря ти за добавките и за труда който си положил за да можем да гледаме!
Цитирай
#23

PROXIMO: творението ти е безценно за мен. Големи благодарности. Сложи един donate нейде.
Цитирай
#24

Евала на проксимо. Браво човече
Цитирай
#25

Някой знае ли дали може да се скриват бутоните докато се гледа филм? При мен стоят отстрани и не се крият. За андроидските бутони става въпрос
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)