Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Movian помощ
#26

Зависи от бокса ти. Повечето може да се скрият но изискват мишка. При сертифицираните няма лента.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
Аксесоари
#27

Всъщност става въпрос за телефона. На бокса няма бутони. Пропуснал съм да спомена че става въпрос за телефона. Съжалявам
Цитирай
#28

Не знам какъв ти е телефона, но моя имаше опция кои приложения да използват пълен екран и да скриват навигационната лента. По спомен ти казвам.
Иначе понеже @hgeorgiev ме пита за донейт бутон, ако някой много го кефя може да ме почерпи, има бутон в подписа. Smile
Айде лек ден!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#29

От къде да си изтегля movian работещ с арена и subsunacs?
Цитирай
#30

Пробвай от официалния сайт, после си добавяш нещата
[Изображение: a5b0e3e9f005b3e556349e70cbaf9663.jpg]
Цитирай
#31

Интересно плейърче, но нещо не мога да се светна защо звука ми е стерео само. Моля за помощ!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#32

(2020-03-06, 16:46:54)kery70 написа:  Пробвай от официалния сайт, после си добавяш нещата
[Изображение: a5b0e3e9f005b3e556349e70cbaf9663.jpg]






Защо не намира БГ субтитри , плъгина е инсталиран.?
Zamunda и Zelka не открива филми само се върти кръгът... При вас така ли е.?
Цитирай
#33

При мен си работят. За субтитри трябва да се добавят плъгините също. И да има регистрация към съотвения сайт. Само замунда не тръгва, нямам идея защо.
Цитирай
#34

(2020-03-07, 09:38:06)kery70 написа:  При мен си работят. За субтитри трябва да се добавят плъгините също. И да има регистрация към съотвения сайт. Само замунда не тръгва, нямам идея защо.
Аз добавям БГ субтитри на subsunacs, subsab.bz за тях не ми е нужна регистрация от плъгините и opensubtitles слагам регистрация дадена от proximo , но за съжаление намира само от opensubtitles . Моля Proximo  да помогне.?
А при мен отваря и Замунда, Арена и Зелка само субтитри неще да търси в БГ сайтовете.
Помагайте...
Цитирай
#35

(2020-03-06, 19:32:30)jidachev написа:  Интересно плейърче, но нещо не мога да се светна защо звука ми е стерео само. Моля за помощ!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk


Аз превъртях няколко версии докато намеря тази която има пас тру. Нещо последните версии и при мен не можа да извади 5.1 към оптиката. Не съм в къщи следващите няколко дни за да ти кажа коя версия ползвам точно.
Цитирай
#36

Аз добавям БГ субтитри на subsunacs, subsab.bz за тях не ми е нужна регистрация от плъгините и opensubtitles слагам регистрация дадена от proximo , но за съжаление намира само от opensubtitles . Моля Proximo да помогне.?
А при мен отваря и Замунда, Арена и Зелка само субтитри неще да търси в БГ сайтовете.
Помагайте...
Цитирай
#37

Коя е последната версия на Movian? Намерих 5.0.546. Тегля plugins и като искам да стартирам например Замунда ми излиза, че съм със стара версия и ме подканва да инсталирам новата 5.0.615. Но никъде не я намирам. С Андроид 10 съм на телефона. Още при инсталацията на Movian ми изписва, че това приложение е създадено за по-стара версия на Андроид.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#38

Помагайте...Дано някой се отзове...

Аз добавям БГ субтитри на subsunacs, subsab.bz за тях не ми е нужна регистрация от плъгините и opensubtitles слагам регистрация дадена от proximo , но за съжаление намира само от opensubtitles . Моля Proximo да помогне.?
А при мен отваря и Замунда, Арена и Зелка само субтитри неще да търси в БГ сайтовете.
Цитирай
#39

Човеко споко бре, провери първо дали за дадения релийз който пускаш има субтитри в тези сайтове в които казваш че не ги намира. Отвори филма през браузер и виж дали въобще към него има линк за субтитри. Успех.
Цитирай
#40

Освен това от настройките трябва да разрешиш да търси субтитри в сайтовете.
Цитирай
#41

(2020-03-08, 07:02:19)kery70 написа:  Човеко споко бре, провери първо дали за дадения релийз който пускаш има субтитри в тези сайтове в които казваш че не ги намира. Отвори филма през браузер и виж дали въобще към него има линк за субтитри. Успех.
Има субтитри на дадения филм  -Terminator, The Sinner s02  в subsunacs , но намира само в opensubtitles
Цитирай
#42

Понякога прави тези мизерийки. Излез от торента и пробвай пак. Като се замисля, случвало се е и при мен, веднъж-дваж. Поздрави.
Цитирай
#43

(2020-03-08, 10:51:26)kery70 написа:  Понякога прави тези мизерийки. Излез от торента и пробвай пак. Като се замисля, случвало се е и при мен, веднъж-дваж. Поздрави.
10 пъти излязох друг филм избрах просто не търси в бг сайтовете на субтитри
P.S: Оправи се след настройка в менюто на БГ субтитри api сървърът трябва да е на PROXIMO ако някой му се случи да знаеSmile)
Благодаря на всички за съветите и най вече на PROXIMO.
Цитирай
#44

Я да попитам и аз нещо.
В чейнджлог-а на мовиан:
* Added pass-through mode for Dolby Digital (AC3) and Dolby Digital+ (EAC3)
* Added pass-through mode for DTS and DTS-HD Master Audio
* Added option in "Audio settings" "Transcode to EAC3 when possible"

* Added transcoding of unsupported audio codecs (AAC/MP2/MP3) to 5.1 DD/AC3 640 kbps and (DTS/DTS-HD/TRUE-HD) to 5.1 DD+/EAC3 768 kbps (if above option is enabled)


Обаче на 3 различни устройства не виждам такава опция.
Цитирай
#45

Аз онзи ден разбрах, че има версия с пастру на аудиото, мод от деанк. Та я пробвах, но голямо дърво, сече видеото на всички файлове, не съм пробвал от хард на усб закачен (то всичко ми е по-мрежа на мен, но не вярвам да е от нея, понеже и 58 гб блурей ми върви в същата мрежа без засечки). Не ми е на късмет тоя плеър, все нещо не му е уред при мен, сума версии пробвах. Или ще сече, или забързано ше дава, или звука ще е само стерео, няма АФР, като пусна външен АФР пак сече ...
Пробвай някоя версия от тук, дали няма да излезе транскодирането.

http://movian.deanbg.com/
Цитирай
#46

Плеърчето наистина е супер. Ползвам го често. Наистина че прави от тук - таме мизерийки, но е доста добро в смисъл няма такова освен с доста настройки на Коди. Нямам някакъв по-хубав звук, затова не знам как е с тия неща. Някой път е бързо, някой път няма субс, но се преживява. А като най-важното нещо е че PROXIMO продължава да работи по добавките. Продължавай все така.
Цитирай
#47

Ако някой торент забързва, изключете хардуерното декодиране. Но на филми с висока резолюция трябва отново да го включите.
Цитирай
#48

(2020-03-10, 16:49:56)kery70 написа:  Ако някой торент забързва, изключете хардуерното декодиране. Но на филми с висока резолюция трябва отново да го включите.
А ако забързва филм с висока резолюция ? Smile Даваш на пауза и някой път след пускането на паузата се оправя Smile
Цитирай
#49

Да, но не винаги става, поне при мен
Цитирай
#50

(2020-03-10, 16:26:22)tolostoi написа:  Аз онзи ден разбрах, че има версия с пастру на аудиото, мод от деанк. Та я пробвах, но голямо дърво, сече видеото на всички файлове, не съм пробвал от хард на усб закачен (то всичко ми е по-мрежа на мен, но не вярвам да е от нея, понеже и 58 гб блурей ми върви в същата мрежа без засечки). Не ми е на късмет тоя плеър, все нещо не му е уред при мен, сума версии пробвах. Или ще сече, или забързано ше дава, или звука ще е само стерео, няма АФР, като пусна външен АФР пак сече ...
Пробвай някоя версия от тук, дали няма да излезе транскодирането.

http://movian.deanbg.com/


Довечера или утре ще мога да ви кажа моята версия. Както споменах няколко поста по нагоре - само тя има пастру при мен (на 3 ми бокса). Другите които пробвах - нямаха.

П. С. Ето моята версия. При мен работи пастру

[Изображение: 660295320eec34a07ad80a5fc8fc5ec2.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)