Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Movian помощ
#51

Ще дам достъп и до страница, която показва заявките към сървъра и ако има нещо нередно в заглавието да може да се подаде сигнал
[Изображение: 4e925568139937cb.PNG]
ако се знае че има субс в сайтовете, а не излизат такива и името не е отрязано правилно да може да коригирам регулярните изрази.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 4 потребители изказват благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • Be6i4, hgeorgiev, pandox, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз приемам идеята. Чакам инструкции как да стане точно.
Преди малко инсталирах версия с пастру. Работи без проблеми. Обаче забравих как се настройват субтитрите. Това api от Proximo явно не ми настроено. Моля за помощ!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#53

Колко калпака се качулят средно, като почне да издиша? Иначе ще има кой да плати, но колко ще са ... божа работа.
Напиши два реда, всичко от бгсубс да се качва в опънсубтайтълс и да се приключва тая мъка Big Grin
Цитирай
#54

Оправиха ми се субтитрите след рестарт на бокса. Версията с пастру която си работи безгрижно е 5.0.702. От deank. Линка е по нагоре.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#55

(2020-04-25, 11:25:09)PROXIMO написа:  . От друга страна, който иска да подкрепи проекта и да ползва BGsubs мога да му дам ключ за 10лв/година. Сумата ще символична, колкото да продължа да развивам добавката и да ъпгрейдвам машинката.

Здравей. Кажи как да се сдобием с този ключ и как да го платим? Smile
Цитирай
#56

Тоя ключ за едно устройство ли ще е или няма ограничение?
Цитирай
#57

Ключът може да се ползва от неограничен брой устройства с 1 ип, може да се ползва и на друго ип, но няколко часа от последното използване.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#58

Демек може ама не баш. Няма как да имаш няколко устройства с 1 ип в една и съща мрежа. Но ти това го знаеш
Цитирай
#59

Може говоря за външното ип

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#60

Т.е. това на рутера ли? Не физическото, а това с което се вижда от външна мрежа.
Цитирай
#61

Да

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#62

(2020-04-26, 14:07:16)vaso22 написа:  Демек може ама не баш. Няма как да имаш няколко устройства с 1 ип в една и съща мрежа. Но ти това го знаеш


Баш може. Тествано.
Цитирай
#63

Забелязах, че някой е търсил Se7en и резултата е en, което е изключение в някой регулярен израз.
Имам такъв, който ако започва със сезон или епизод и число и текст да остави само текста, но прихваща Se7en и за това резултата е en.
Не съм се сетил да оставя интервал между тях Smile Оправено!
https://regex101.com/r/7SJdYf/3

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 2 потребители изказват благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev, sitro1971
Цитирай
#64

Реших да пробвам да добавя още нещо. В случай че имате субс, които искате за заредите в мовиана, а  ги няма в сайтовете има няколко възможности. Едната е да си направите акаунт в 1 от сайтовете за търсене и да ги добавите там, което си отнема време. Другия вариант е да си направите споделена папка на компютър на пример и да я добавите като централизирана папка, но пак е сложно. И това което направих е, че добавих място за качване на субс и мовиана ще проверява дали има филм с това име. Адресът е като на горната снимка ...mooo.com/subs 2пъти movian за логин
Може да се качват само архиви, като архива трябва да е с името на филма. Погледнете примера за повече информация.
Още го тествам, надявам се да няма бъгове.

   

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#65

Как да получа ключ за субтитрите?

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Има инструкция с примери как да кръщавате архивите, за да са видими в Мовиан. Не отговарящите архиви ги трия!

Edit:
Върнах пробния период на 1 седмица. Може да видите до кога е валиден при отваряне на адреса със субтитрите ...mooo.com/subs . По натам ще се опитам да го добавя в адона.

Edit2:
Оправих го и в мовиана да излиза.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#67

Ресетвам trialite, защото ги върнах на 1 седмица и може да съм прецакал някой. Сега изкарва инфо до кога е трайъла, дали ключа е валиден, кога може да се ползва на др ип и т.н.

едит:
От страницата mooo.com/subs отдолу има линк за последните заявки, влиза се без парола вече. Последните са най-долу за това направо прехвърля там.
Оправих бъг, заради който не зареждаше субс на цели сезони от mooo.com/subs

edit2:
Временните ключове са валидни 7 дни и след още 3 седмици се ресетват записите,  така че да може да се ползват отново от същите адреси.

[Изображение: viewpic.php?u=53960mGxcF&i=890855]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 2 потребители изказват благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • hgeorgiev, pandox
Цитирай
#68

Имам проблем с добавката за Арена. Някой като мен?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#69

Аз, нон стоп иска юзер и парола. Вкарвам ги и пак същото.
Цитирай
#70

Така съм и аз

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#71

Сайтът на Арената е обновен и ще е трудно да я преправя сам, защото имат и защита да не се изпълняват външни скриптове на сайта им. Деян е пуснал добавка tgx, която много прилича на арената, има я в репото.
За самата арена мога да дам хинт как да си пуснете нещо от там, ако го няма на др място.
От телефона отваряте арената харесвате си нещото и копирате магнитната връзка.
Отваряте адреса на бокса който върви мовиан ип с порт 42000 -> IP:42000
Пейсате магнитната връзка там и видеото се зарежда, за сега така.

Едит:
това разбира се важи за всеки друг торент тракер или линк към файл от уеб сървър.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#72

(2020-12-16, 11:49:10)PROXIMO написа:  Сайтът на Арената е обновен и ще е трудно да я преправя сам, защото имат и защита да не се изпълняват външни скриптове на сайта им. Деян е пуснал добавка tgx, която много прилича на арената, има я в репото.
За самата арена мога да дам хинт как да си пуснете нещо от там, ако го няма на др място.
От телефона отваряте арената харесвате си нещото и копирате магнитната връзка.
Отваряте адреса на бокса който върви мовиан ип с порт 42000 -> IP:42000
Пейсате магнитната връзка там и видеото се зарежда, за сега така.

Едит:
това разбира се важи за всеки друг торент тракер или линк към файл от уеб сървър.

Доста голяма гиманстика. Точно затова ползвам Movian, защото всичко става лесно и бързо. Като не обръщаме внимание на забързването на картината от време на време. Явно ще си ползвам само Zamunda и Zelka
Цитирай
#73

Това може би е от у-вото ти, коя версия на програмата ползваш и каква ти е кутията с кой SoC?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#74

Пооправих страницата за субтитри proximo mooo.com/subs
Вече показва плакати на филмите, има и линк към IMDb за повече информация. За целта като се качва архива трябва в края да се сложи imdbID-то
Ancient Aliens - 15x01 tt1643266.zip
Не е задължителен параметър, но е полезно да го има.
Снимките се извличат динамично и отнема 2-3 сек

[Изображение: 893115.png]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#75

Има ли начин за ръчно търсене на субтитри?


Изпратено от моят M2007J17G с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)