Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 3/XL
#1

Ясно,че тази марка е като ЕПИК за нашата страна,и не са много потребителите които са докосвали пиксел като цяло.В тази тема искам да споделя от личен опит и мнения от чуждестранни колеги за новия пиксел.
Преди да се метнете да купувате 3-ката имайте напредвуд,че шанса да попаднете на некачествен е голям.Моя съвет е да се ориентирате към магазини на Гугъл които ви дават гаранция.Аз бях поръчал от такъв в Германия 4 бройки от които една не бе редовна,имаше петно на дисплея.Дори променяйки настройките на дисплея ,петното се виждаше.Както и да е бе върнат и си изтеглих сумата за него.Като цяло забелязвам тенденция ,че има доста проблеми от 2-ката и 3-ката което не ми харесва.Примерите за дефекти са много.
А иначе,като цяло 3-кста си е прекрасен телефон,на мен лично малко ми бе неудобен.Камерата е страхотна,поне от всички флагмани за мен това е топ на топа.Лаг,проблемни приложения нямах, но може би този ноч разваляше всичко хубаво.Гъзарско бе управлението чрез натискане на самия панел което ми допадна.
За мое съжаление,приоритета камера не е на първо място и след като сравнявах снимки от 1,2 и 3 като цяло няма очебийна разлика.
Все пак ако сте си наумили да имате такъв телефон няма да съжалявате най-малкото ще имате нон-стоп подръжка.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Pixel 3 бял. Подарих си го за Коледа. Стана страхотен подарък. Отдавна го дебна за цена, щото 800 евро не ми се дават. Гледам тук( в Германия) днес го свалили в топ магазините на 700. Колебаех се, ама отидох. Пича на касата го маркира 550 евро. Брех и той се облещи. Вика мениджъра, гледат щракат ама ми го дадоха. Че и ваучер за 50 евро. Страхотна сделка.
Впечатления - скоро.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#3

^ е т'ва му се вика да уцелиш кьоравото

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

(2018-12-14, 21:16:15)Bavarche написа:  Pixel 3 бял. Подарих си го за Коледа. Стана страхотен подарък. Отдавна го дебна за цена, щото 800 евро не ми се дават. Гледам тук( в Германия) днес го свалили в топ магазините на 700. Колебаех се, ама отидох. Пича на касата го маркира 550 евро. Брех и той се облещи. Вика мениджъра, гледат щракат ама ми го дадоха. Че и ваучер за 50 евро. Страхотна сделка.
Впечатления - скоро.

Колега, кой магазин е това? Аз вече имам 3 на добра цена, но да знам за 4 кой магазин да гледам, че германия е по-близо от USA
Цитирай
#5

Saturn
Но официално в магазина и сайта е 699. Не знам как им излезе на компютрите 550. И служителите се изнендаха.
А как мога вкарам GPS в енергоспестяващ режим? То ест само през мрежи без Gps модула да работи. Или вече не може?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#6

не може вече
[-] 1 потребител изказва благодарност на yo_asakura за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#7

Засега телефона само приятно ме изненадва. Изключителна камера. Боке ефекта и нощния режим са на супер ниво. Батерията изкарва 2 дни при доста ползване.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#8

Появи се допълнителна информация за още два телефона от Pixel 3 серията. Pixel 3 Lite и Pixel 3 XL Lite. Информацията е то американският регулатор FCC и за сега доста оскъдна. Има забрана от Google за показване на снимки на моделите до 24 Август и това може би ни показва датата около която ще се състои представянето им. Надеждата на потребителите на тази серия е за добър хардуер, чист Андроид 9 и по-ниска цена сравнена с моделите Pixel 3 и 3 XL.
https://www.androidauthority.com/google-...cc-959502/ 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#9

Google Pixel 3 Teardown:

 
Цитирай
#10

Google Pixel 3 / Pixel 3 XL case reviews: https://www.androidpolice.com/2019/02/28...tinuously/

[Изображение: c9a8a708a7a1d457c339c250a727694e-full.png]

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)