Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro - откъде да купя?
#1

Здравейте,
Имам желание да си купя въпросния телефон, но от оператора ми (A1) казаха, че нямали никакви бройки в България. Като гледам Техномаркет и Технополис - положението е същото. Не искам да купувам от някой онлайн сайт, защото наскоро се опарих. Какво да правя?

Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш оператор хващай някой приятел с вива клуб карта. Ама пак ми се вижда много скъп. 1200 лв.... А с една сим в плесио е 1000 лв. https://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/h...erSource=1
Цитирай
#3

Аз си купих за 650лв на 7 месеца телефон, с гаранция към Виваком или директно към Huawei Service Bulgaria - можеш да го провериш по IMEI с едно обаждане. Телефонът няма нито точка следа от употреба - като нов. Батерията му е на 95% от капацитета си.
Съветвам те да пробваш така - от олх, на някой друг месец с гаранция. Мой приятел също си взе малко след мен така - и той е доволен.
Аз за 650лв по-добър телефон не се сещам да има Big Grin

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-12-02, 16:38:27)TheTigerBG написа:  Имам желание да си купя въпросния телефон, но от оператора ми (A1) казаха, че нямали никакви бройки в България. Като гледам Техномаркет и Технополис - положението е същото. Не искам да купувам от някой онлайн сайт, защото наскоро се опарих. Какво да правя?
Очаква се доставка, имат и физически магазин: цък

 
Цитирай
#5

(2018-12-02, 16:38:27)TheTigerBG написа:  Здравейте,
Имам желание да си купя въпросния телефон, но от оператора ми (A1) казаха, че нямали никакви бройки в България. Като гледам Техномаркет и Технополис - положението е същото. Не искам да купувам от някой онлайн сайт, защото наскоро се опарих. Какво да правя?

Поздрави.
Аз, си купих от Техмарт. Ако имате във вашия град, проверете ( може и през сайта да поръчате). Преди това питах във Виваком, но нямаха никъде в БГ неразпечатана бройка. Успех!

П. П. Сега видях, в момента там цената е 1149лв..

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Гледам в Emag имат. Какво мислите?
Цитирай
#7

"Не искам да купувам от някой онлайн сайт, защото наскоро се опарих".

Внимавай с търговеца, защото са различни и..... кой коректен, кой не е....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Най-евтин е този предлаган от емаг. Гаранцията би трябвало да е европейска и ако има проблем да си ползваш сервиза в София. [Изображение: 929ce03c07e5b8842f56261213d00c94.jpg]
Цитирай
#9

Щом е предлаган от emag, все е по-добре. Щото има неща в емаг, дето ги предлагат от някакви нечувани фирми и граанцията ти е към тях

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#10

Защо не си вземете от Амазон Италия? Пристигат с UPS и отнема 5-6 работни дни. Цените в 99% от случаите са по-адекватни от тези в България. Гаранцията е международна (на територията на ЕС, разбира се). Аз съм взимал 6 различни Хуауея от Амазон Италия и не съм имал никакви проблеми.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#11

От емаг има сега промоция за рождения им ден. Дават в случая 50 кинта намаление.    
Цитирай
#12

Здравейте,
Купих си го от Емаг. Днес пристигна. Много съм доволен. Имам обаче два въпроса, знаете ли как се маха лявата страница от началния екран, тази с новините. Дразни ме. Успях само да скрия рекламите, но прозореца остана. 
Също бихте ли ми казали откъде да си купя гръб за телефона (търся разнообразни). Гледах в Алиекспрес, но там масово са за Mate 10 Lite и почти нищо за моя модел.

Поздрави.
Цитирай
#13

На празно място на началния екран натисни и задръж с пръст, от там натисни настройки долу в дясно, и като се отворят най-долу имаш Google feed. От там се спира.
[-] 1 потребител изказва благодарност на johny за това мнение:
  • TheTigerBG
Цитирай
#14

Е да си беше взел от емаг. Давай докато са намалени! Тва за мен е най-доброто, аз съм със същия.
https://www.emag.bg/zashtiten-kalyf-ring...um=android[Изображение: 770821d5a74b081dfd6615b92dc5ef3a.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • TheTigerBG
Цитирай
#15

Благодаря и на двама ви за отговорите.
Успях да махна полето и ще си поръчам калъф от Емаг.
Да ви питам още нещо. Преди време бях забелязал някои от колегите ми да носят телефоните си в нещо подобно на кесия. Бяха платнени и отгоре торбичката се затваряше като дръпнеш две връвчици. Някакви идеи как се наричат въпросните калъфи? Не става въпрос за чорапите тип pull-tab.
Цитирай
#16

Не виждам смисъл от такъв тип калъф.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)