Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да усилвам и намалям с бутоните за звук
#1

Регулярно ми изчезва контрола на звука. Как да разбера какво го причинява. Хард ресет не е решение, че пак трябва активация на сто неща и онлайн банкирането на тъпото ЦКБ. Рестартирам и работи след определено време, като опитам и няма никой, а бутоните работят защото светва дисплея.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми ако си правил ъпдейт и не си минал резет проблема ти е софтуерен.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • turieca
Цитирай
#3

Виж в настройки/заключен екран да не ти е активирано събуждане с бутоните за сила на звука.Ако е активирано може то да пречи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • turieca
Цитирай
#4

След последния малък ъпдейт не съм ресетвал, но няма и да го направя. Не е нормално след всеки ъпдейт да започвам от нула. Още малко ще го потърпя и ако мога да взема 250 лв ще го махна и се връщам към другите телефони. Ще отбележа това като пореден урок че евтино и хубаво няма. И без това много ми липсва симбиозата с лаптопа. Беше включено това събуждане, не знам защо, но и след изключването същата работа.
Цитирай
#5

*#*#6484#*#*

1. Минаваш през хардуерния тест няколко пъти специално за бутоните
2. Виждаш дали не е включено с тях да светва дисплея или да се включва камерата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • turieca
Цитирай
#6

Телефона няма общо,имал съм го същия и никога не имал някви проблеми (глобълска версия) ,давам ти 200 за него ако го махаш

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • turieca
Цитирай
#7

Телефона може да не е виновен но ми идват в повече разрешения, автостартове и така. Прост ползвател съм от най простите и съм свикнал от другите като сложа нещо да работи и да не го мисля. Явно многото години с айфона си казват думата.
Цитирай
#8

Те разрешенията тръгват от андроид 6 колега и нагоре стават все повече,включително автостарта и други.Тоест да е по-сигурно,че само гугъл ще ни следи ако забраниш на другите нещаSmileSmile Ама може и от айфона да е.Smile
Цитирай
#9

Най-простото нещо, пия лекарства и имам приложение за известяване и следене на количествата. Как на оная платформа не пропуснах една нотификация,а тук едовно не известява. Това е важно бе мама му стара. Майната му на увеличаването с бутоните, ама другото и още дреболийки и си търся и оправдание телефон на 2 месеца да го махам и да си взема пак от скъпите.
А мога ли на локскрийна да сложа малко телефони за бърз набор. И ако може как става и какво е нужно не държа да е безплатно, а да работи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на turieca за това мнение:
  • ang
Цитирай
#10

Хора, не спорете с turieca, това е нормалния начин, по който се използва един телефон. Не е нужно всеки ден да го ръчкаш, да променяш настройки, да правиш едва ли не магистратура на тема оптимизация на мобилни операционни системи, за да го използваш. Нито пък всеки път да го резетваш и да правиш всичко отново, когато има някакъв ъпдейт.

turieca, приятелю, имаш някакъв проблем с този телефон. Какви точно приложения използваш и какви точно настройки си му променял? Иронията е в това, че аз избрах Xiaomi и по-конкретно Note 5 точно защото ми харесва точно това в MIUI - използвал съм до сега няколко LG. и Samsung и един Alcatel. Писна ми да инсталирам странични приложения, да ми се налага да имам root достъп и да хаквам разни неща, за да ми работи телефона. Това Redmi Note 5 го използвам буквално "както е". Не съм го рутвал, не съм му отключвал буутлоадера, не съм му сменял рома с някакъв друг. Същият е и на жена ми. Откакто съм ги купил единствено правя ъпдейти когато дойдат по OTA. Никога на нито един от тях след ъпдейт не съм правил хард резет. Единствено извън екосистемата на Xiaomi си купих Amazfit Master за часовника ми Amazfit Bip, защото MiFit приложението нещо има проблем напоследък с GPS. Като го оправят, ще си го използвам пак. Viber, Messenger и GMail са ми с включен Autostart, но те май така си станаха по подрабзиране като ги инсталирах. Твърдъ не съм ги заключил в Task Menager. Ако умишлено ги килна те пак си се стартират. Не ми се е случвало да пропусна нотификация за съобщение или от календара. Пробвал съм с Google Calendar, който си използвам обикновено и с приложението Calendar на Xiaomi. Всчико си ми работи прекрасно. 
Ако не ти харесва MIUI или този телефон или и двете, просто го смени. Ако не ти се получава с него няма нужда да мъчиш и него и себе си.
Цитирай
#11

Продай ми Мойта,ще ти продам една бройка пиксел чист андроид никви проблеми,получаваш всичко що е свързано с Гугъл

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Съмнява ме макродроида изключих копелеъо, но пакнтака ще го изтрия да видя. Софта в телефона е платен.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)