Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

За батерията и аз съм доволен на орео един път съм изкарвал 7 часа екран, тук след първото зареждане 6 часа ще видим как ще е за напред.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на fUBU05 за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
Аксесоари
#27

Отличен...[Изображение: e43b4a72ce3beae5cb99b4b6c83bc754.jpg][Изображение: fe020db1bca35b6d8ae88b901cb498f9.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#28

Телефонът ми А2 е нов и почти веднага, след като го включих, дойде ъпдейта до Антроид 9. След инсталирането му и пълно зареждане на телефона, батерията му издържа три дни, като съм говорил и съм ползвал интернет, дори поиграх малко игри. Старият ми РедмиНоут 2 с МИУИ 7 сдаваше багажа при такова ползване за един ден, при това батерията му беше сменена с нова. В момента свиквам с новия телефон и се пренастройвам за новия Андроид, но наистина тези нотификации много дразнят - звуковият сигнал е доста силен и отчетлив и ме натоварва акустично, за съжаление не знам как да ги изключа.
Цитирай
#29

(2018-12-23, 15:01:02)Tre Fill написа:  Телефонът ми А2 е нов и почти веднага, след като го включих, дойде ъпдейта до Антроид 9. След инсталирането му и пълно зареждане на телефона, батерията му издържа три дни, като съм говорил и съм ползвал интернет, дори поиграх малко игри. Старият ми РедмиНоут 2 с МИУИ 7 сдаваше багажа при такова ползване за един ден, при това батерията му беше сменена с нова. В момента свиквам с новия телефон и се пренастройвам за новия Андроид, но наистина тези нотификации много дразнят - звуковият сигнал е доста силен и отчетлив и ме натоварва акустично, за съжаление не знам как да ги изключа.
В опциите за звука имаш сила на нотификации. Използвай го.

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Благодаря! Разгледах настройките и намалих силата на звука на една, която мисля, че е за нотификациите. 
Честита Коледа на всички!
Цитирай
#31

Весела Коледа!(smiley)
A2 lite,купен от Виваком , току що изрева за наличен ъпдейт към 9.коледен подарък от Ксиаоми

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crusss за това мнение:
  • EPHECTO69
Цитирай
#32

Здравейте и Честита Коледа!!!Току що ъпдейтнах моето А2 лайт до Андроид Пай и още повече се разочаровах от Шаомито ми,Андроид едно и простотиите в Пай-увеличих яркостта на дисплея от 20% на 70% за да се вижда както преди,повече от половината контакти не се показват в контакт менажера!Тотално разочарован съм от ниския клас на марката и от андроид пай+андроид едно(((
Цитирай
#33

Направи си яркоста автоматично да се регулира !Аз нямам проблем и с контактите зависи къде са ти били записани.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ostava123 за това мнение:
  • EPHECTO69
Цитирай
#34

За подсветката й дай няколко дни да се адаптира към твоите предпочитания. Цъкай я както на теб ти е добре и системата ще се съобрази.
При мен си се самообучи и в момента работи перфектно.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • EPHECTO69
Цитирай
#35

Контактите ми са в СИМ картата,не съм включвал синхронизирането.На MI A2 Lte може ли да се инсталира MIUI,как и къде,моля знаещите и можещите за помощ!Благодаря предварително!
Цитирай
#36

(2018-12-25, 14:30:26)EPHECTO69 написа:  ...На MI A2 Lte може ли да се инсталира MIUI,как и къде,моля знаещите и можещите за помощ! Благодаря предварително!

Свали си от Маркета MIUI Launcher и опитай с него.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • EPHECTO69
Цитирай
#37

Колегите, които са с Лайт версията!!!! При включване на тъмна тема от Настройки>Дисплей включва ли се при вас или дори при включена Тъмна тема си остава Светла!?
Цитирай
#38

При мен и светлата и тъмната си работят без проблеми.

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro - ROM  Xiaomi.eu
 Xiaomi Redmi 4x
 Xiaomi Mi A2 Lite


http://nick-name.ru/nickname/id911368/




Цитирай
#39

Срещнах следното неудобство на Андроид 9, спрямо моите предпочитания. По определени причини нощно време изключвам мобилните данни. При стария ми телефон с Андроид 5 имаше бърз достъп до промяна на използването на мобилните данни в лентата за бърз достъп да някои функции. Сега трябва да влизам в "Настройки" и съответните подменюта за да изключа/включа мобилните данни. Бърз достъп имам само за вкл./изкл. на Wi-Fi. Питането ми е има ли възможност да изкарам по някакъв начин икона за превключване на мобилните данни на "десктопа" или в лентата за бърз достъп , която се появява в горната част на екрана?
Цитирай
#40

За какъв телефон става въпрос?На MI A2Lite си е горе в лентата.Отвори цялото съдържание на лентата,има настройки и редактор!С приплъзване се добавят или премахват елементи.
Цитирай
#41

Нямам телефон с чист андроид, но не се ли разтяга лентата с преки пътища като се плъзне надолу втори път когато вече е отворена?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Tre Fill
Цитирай
#42

Разтяга се и се добавят или премахват елементи!
[-] 2 потребители изказват благодарност на EPHECTO69 за това мнение:
  • suffer, Tre Fill
Цитирай
#43

(2018-12-30, 11:41:53)android95 написа:  Колегите, които са с Лайт версията!!!! При включване на тъмна тема от Настройки>Дисплей включва ли се при вас или дори при включена Тъмна тема си остава Светла!?
И при мен не работи тъмната тема

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

(2019-01-03, 11:31:26)ivkata1112 написа:  И при мен не работи тъмната тема

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
А съм с A2

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#44

Благодаря за отговорите! Ориентирах се и вече всичко е наред. За Ми А2 ставаше въпрос.
Цитирай
#45

Доколкото намерих из мрежата отговори е, че тъмната тема на работи изцяло на Mi A2. Ще добавят
леко по леко елементи. Огледайте си апликациите за настройките да ползват тъмна тема.

:: respect
Цитирай
#46

Днес получих Security Update April на Ми А2

:: respect
[-] 2 потребители изказват благодарност на userworx за това мнение:
  • galaxy5, suffer
Цитирай
#47

(2019-04-19, 09:12:52)userworx написа:  Днес получих Security Update April на Ми А2

Вчера дойде и за Ми А2 лайт
[-] 1 потребител изказва благодарност на dak81 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#48

Днес получих Security Update May на Ми А2

:: respect
Цитирай
#49

На mi a2 lite Security Update May също дойде днес!
Цитирай
#50

Security Update June на Ми А2

:: respect
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)