Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Mi 8 или Mate 20 lite
#1

Здравейте колеги. Нужни са ми трезви и безпристрастни мнение относно камерите на посочените телефони. Аз имам ми 8 и съм много доволен от него. Работата е там, че се сдобих и с един запечатан мейт 20 Лайт. Чуденката е кой да оставя за мен и кой да отиде за детето/жената. Това за което ползвам телефон основно го има и в двата.  Най много държа обаче на добра камера. Моля запознатите с фото възможностите на телефоните да помогнат. Благодаря предварително.

Модераторите: ако темата не е в правилното място, моля преместете я.
Аксесоари
#2

(2018-12-11, 15:09:56)hgeorgiev написа:  Здравейте колеги. Нужни са ми трезви и безпристрастни мнение относно камерите на посочените телефони. Аз имам ми 8 и съм много доволен от него. Работата е там, че се сдобих и с един запечатан мейт 20 Лайт. Чуденката е кой да оставя за мен и кой да отиде за детето/жената. Това за което ползвам телефон основно го има и в двата. Най много държа обаче на добра камера. Моля запознатите с фото възможностите на телефоните да помогнат. Благодаря предварително.

Модераторите: ако темата не е в правилното място, моля преместете я.
За да си наясно с камерите и възможностите ,разрови се в интернет и виж при двата модела апертура и големината на пиксела.Така,ще избегнеш да ти внушават каквото и да е било.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • hgeorgiev
#3

Ако камерата ти е най-големия приоритет мисля, че ми 8 трябва да оставиш за себе си заради Ois-a.
Виж ако беше Мейт 20 или 20 про.. тогава може би друго бих препоръчал.
на хартия Хуауей-а е с по-добра батерия и по-добра предна конфигурация за камерите.

Също помисли за amoled срещу ips
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • hgeorgiev
#4

Съгласен съм с мнението на suffer.
Има ли LITE в името на модела, няма какво да се чудиш. Стой си с флагмана.
Ако беше Mate 20 ....везните щяха да клонят към него.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • hgeorgiev
#5

Благодаря Ви. Ще си остана с Ми8.
Темата е за коша.
Мерси за мненията.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)