Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подмяна на дъно на LG G2
#1

Здравейте!При мен възникна следният проблем.След 4 години безпроблемна работа телефонът ми LG G2 16GB една сутрин просто показа LG лого на екрана и дотам.Стартира се понякой път но когато си поиска.Ако го оставя в покой без да го пипам се рестартира показва LG лого и забива.След посещение на 2-3 сервиза се оказа проблем в дънната платка.Успях да намеря друга дънна платка от 32GB модел и снощи я поставих, но дава само черен екран с работеща подсветка и ни картина ни звук.Върнах си старата дънна платка и си стартира нормално (после си заби).Според вас дънната платка от 32GB модел е дефектна или след поставянето и трябва телефона да се преинсталиране или просто няма да стане така.Търся съвет как да процедирам!
Благодаря Ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

Дали са ти кофти дъно.Ако всичко е в ред,трябва да си запали-брандирането на детайли не важи в този случай,дисплея и периферията са оригинални в случая.Ако имаш късмет,с флаш ще се оправи(ако не е заминало изцяло и това дъно).
Цитирай
#3

Здравей.Прав си за жалост, дъното което ми бе изпратено не работи......Благодаря ти за мнението!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)