Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работеща google camera nighsight
#1

Здравейте търся работеща версия на google камера с функцията night sight
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.celsoazevedo.com/files/andro...le-camera/
Тествай наред ако искаш,аз слагам шот на тези които съм тествал.Мога да дам и линк за канал в Телеграм ,ако искаш.С камери тествани на whyred

Ето линка @Gcamdownloadswhyred  в канала има и препоръчани настройки за отделните версии.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Някой може ли да ми каже откъде да си изтегля работеща google camera и как да я инсталирам
Цитирай
#4

Здравейте! Какъв може да е проблема, че не мога да подкарам Гкам. Версия на андроида муи 9,5,17. Инсталирано ТВРП и magisk 20.4..Manual Camera Compatibiliti test ми дава че утройстото ми не става. Сложих няколко различни camera2 api, но всички версии на Gcam който сложа крашват. Къде може да греша?
Цитирай
#5

(2020-05-29, 14:03:35)firebrigade6 написа:  Здравейте! Какъв може да е проблема, че не мога да подкарам Гкам. Версия на андроида муи 9,5,17. Инсталирано ТВРП и magisk 20.4..Manual Camera Compatibiliti test ми дава че утройстото ми не става. Сложих няколко различни camera2 api, но всички версии на Gcam който сложа крашват. Къде може да греша?
Трябва да активираш Camera2API през Magisk.
https://magiskroot.net/camera2api-enable...sk-module/

GP8P
Цитирай
#6

Потърсих camera2 Api но намерих само Pix3lify . В него уж имаше camera2 Api. Сега андроида не стартира....Деинсталирах Pix3lify, но не мога да добавя модул camera2 Api в magisk. Стартира се и нищо не се получава.
[Изображение: opt1590770137n.png]
[Изображение: opt1590770463q.png]
[Изображение: cqs1590770496n.png]
[Изображение: bfi1590770523x.png]
Цитирай
#7

Използвай built prop editor, за да активираш camera2api.
Командата може да я потърсиш в мрежата. След което провери с camera2api test приложението дали е станало. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • firebrigade6
Цитирай
#8

Благодаря! Всичко стана.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)