Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G7 ThinQ
#1

Тук ще коментираме и препоъчваме аксесоари за нашия телефон. И като първо мнение ще споделя, че съм много доволен от марка Ringke. Имат много добри кейсове и протектори.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
Аксесоари
#2

Взех си LG G7 ThinQ 64GB Blue   беше на добра оферта. Засега само добри впечатления  Smile , но сега се боря с намирането на протектор на екрана.
От там където купих телефона си поръчах и протектор, но той нещо не пасва добре. По-малък е от двете страни с 2-3мм ! Направих рекламация    на фирмата  и тя ми каза че така било нормално за този модел .  Поръчах си друг протектор  от друга фирма, но с  черна рамка - води се 5D . По-размер пасва много добре на екрана . Сложих го , но в краищата вляво и вдясно се надига т.е не прилепва добре. Angry

Ако някой  може да ми препоръча някакъв модел протектор защото не ми се стреля трети път наслуки      Wink
Цитирай
#3

Аз съм с протектор на Ringke и е изрязан с милиметър от двете страни на екрана по дължина. Като се светне екрана се вижда, но не е болка за умиране. Такаива са вече всички, защото ако покрие целия дисплей няма да може да залепне по краищата, както се е случило с другия протектор.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#4

Или ще има лепило само по краищата. И ще надига в средата. И аз съм с Ringke, но от китайците ми дойде някъв амнайсе д. Не съм го слагал и не знам как ще бъде, но като му дойде времето ще споделя. Всъщност китайците имаха за S7 Edge с лепило навсякъде, ама пък самото стъкло имаше странен вид на слънце, получаваше се рейнбоу ефект. И ми спаси дисплея на самсунга всъщност.

Май е време за тема за аксесоари май...

Sent from my LM-G710
Цитирай
#5

(2018-12-14, 21:44:25)ivelinp написа:  Ако някой  може да ми препоръча някакъв модел протектор защото не ми се стреля трети път наслуки      Wink

Имах същия проблем за V30 и просто си купих стъклото на тъча и го лепнах с LOCA. Получи се повече от добре, все едно е без протектор. Не влияе на тъча, сензорите или цветовете.
Цитирай
#6
Wink 

Обзаведох се с кейс на SPIGEN NEO HYBRID LG G7 THINQ SATIN SILVER  https://www.ebay.com/itm/SPIGEN-NEO-HYBR...2749.l2649. Много добро качество, добре покрива и седи на телефона. Big Grin

Търсенето на добър протектор за дисплея продължава .
Цитирай
#7

Никой нищо не каза има ли опция активен кейс защото взехме но нищо не се случи
Цитирай
#8

Тази настройка я няма вече. Имаше я мисля, че до Г5 ако не се лъжа.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#9

Жалко,една от екстрите на която държеше жена ми,иначе телефона е добре като изключим батерията
Цитирай
#10

Kолеги при покупка на нов телефон в комплекта има ли слушалки  , гледам в тубата при някой липсва . Особено брандираните към оператор Verizon , T- mobile

П.п. Сега гледам в Европейския вариант има , при вас как е ???

Huawei P30 Pro
Цитирай
#11

Има слушалки в комплекта,колега.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#12

Здравейте , има ли някакво развитие относно намирането на качествен стъклен протектор . Според мен най добре стоят тези 5D , но някой от колегите беше споменал че не залепват добре . 

Някакви мнения за тези :  


https://www.emag.bg/komplekt-zashtitno-f...DC2ZX4BBM/

https://www.emag.bg/styklen-protektor-ri...DRCDDVBBM/

В краен случай ще се слага фолио отпред отзад  пак е нещо , и без това истинския кеф е да си го ползваш ей така без нищо както си е в кутията . Е вярно после може да се реве ама  Bu


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro
Цитирай
#13

Тези 5D предполагам са като този на снимката с черните кантове, наистина се поставят много лесно, прилепват много добре, но черния кант е по-широк и скрива малка част от дисплея, дразнещо е малко, поне така се получи при мен на друг апарат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#14

За сега нищо не намирам като кейс, вие?
Цитирай
#15

Взех поне за мен , много як кейс на Ringke ,  оригинален Корейски прозрачен леко опушен .Приляга идеално като не закрива красотата на телефона .

А за дисплея от вчера съм със 5D , закалено стъкло пасва точно по целия дисплей и не се надига от предпазния кейс


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на tynata2 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#16

Да, кейсовете на Ringke са много качествени и пасват иделано на всеки телефон. Имам два за Г7. Гледам си взел Air модела, който имам, но ти препоръчвам да видиш и Fusion. В момента съм с него и ми допада повече. Относно защитата също не дай си боже, ако падне ще предпази повече телефона от колкото Air.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#17

Проблема на Ringke е че са скъпиички. За парите на един такъв от България ще си вземеш 3-4 от алито. Но и аз имам техен така че да - супер качествени и много добре пасващи са на телефона, също пазят много добре.
Цитирай
#18

Така е съгласен съм напълно , единствено ме дразни това че повечето аксесоари продавани в БГ за 15-20 лева , са именно продукти по  2-3 $

Ето примерно протектора 5D който закупих за 15 лева , сигурно в Алито е 5 пъти по евтин съответно и некачествен днес гледам по средата на екрана има леки цветни нюанси които за щастие се виждат само на изключен екран .Гото съм да платя 15-20$  за качествен протектор , в наши сайтове намирам такива но дали и те не са по 2-3$ .

Друго неприятно е промяната цвета на екрана , от истинско черно в бледо като апарат от преди 10 години


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30 Pro
Цитирай
#19

Аз съм със стъкло на Ringke всъщност в момента, три в комплекта са, ама пък са съвсем малко по малки от дисплея. Променят съвсем леко цветовете, но пък повече усета на самия дисплей. Не самата чувствителност на дисплея, а самото усещане когато ти го докосваш. Не знам дали мога да го обясня точно. Абе най добре е без такива аксесоари ама се налага всъщност най вече заради безопасността на самата плочка стъкло Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай
#20

Здравейте, дойдоха ми аксесоарите за телефона, но вече се разделих с ЛГ-то.

Spigen Neo-Hybrid черен
Spigen Rugged Armour черен
dBrand Skin Matrix от USA.

Ако Ви интересува, пишете ми лично.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)