Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да се върна на Орео ?
#26

(2018-12-23, 06:32:18)FASTTT написа:  Братле това че ти си имал проблем не означава автоматично че всички ще имат, на всеки се случва да няма късмет понякога.
така е, не нападам никой. Колегите от xda, имат тема, вижте там, колко оплаквания има също и в официалният форум на шаоми и тогава да си говорим, не е само моята бройка, много са.

(2018-12-19, 13:20:28)suffer написа:  принципно да, ама повечето хора, които купуват такива телефона са лаици и гледат цената. Искат с минимум занимавка  да си им работи телефона и като има проблем сменят марката.

За останалите е ясно, че с къстъм нещата се оправят.
Най-много си патят хората, които не разбират нищо и стоят на глобален ром, защото дори едни настройки не могат да оправят, което е свързано просто с минаване по менютата и съвсем прости избори.
В такива случаи, колкото по-просто интерфейс, толкова по-добре.

...и какъв е смисълът от програмата андройд едно, ако, ще сменяш рома, нали това е идеята на този телефон, аз ако съм искал да съм си взел миуй и готово, защо спорите, преди да се разделя с него съм опитал всичко, без флашване и не мисля, че смяната на рома, ще оправи бавната памет на телвфона или дкапания сензор за близост и т.н, но всеки си преценява
[-] 1 потребител изказва благодарност на veslav за това мнение:
  • FASTTT
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-25, 07:18:28)veslav написа:  така е, не нападам никой. Колегите от xda, имат тема, вижте там, колко оплаквания има също и в официалният форум на шаоми и тогава да си говорим, не е само моята бройка, много са.


...и какъв е смисълът от програмата андройд едно, ако, ще сменяш рома, нали това е идеята на този телефон, аз ако съм искал да съм си взел миуй и готово, защо спорите, преди да се разделя с него съм опитал всичко, без флашване и не мисля, че смяната на рома, ще оправи бавната памет на телвфона или дкапания сензор за близост и т.н, но всеки си преценява
Моя а2 си работи супер pie . Телефона ми работи бързои глатко. Първите дни беше гадно с подсветката но после се адаптира.Батерията работи 2 дена с нормално ползване.Просто телефона е чук. Доколкото самсунг това най-гадната марка за мен.Това е телефон който работи една година що годе добре а може и помалко и почват забиваниците,проблеми с батерията.два пъти правя грешка със самсуг.  Незнам какво си ги хвалиш .

Sony Xperia P + MN800 LiveView
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)