Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Wallpaper Carousel for MIUI 10
#1
Shocked 

Здравейте,

Телефона ми е Redmi 5 Plus с MIUI 10, зададох региона на Индия за да ми се покажат сменящите се тапети. До тук добре, но не зная как да добавя или по скоро къде да добавя офлайн тапети. Гледах много клипове, настройка на папки /път където да сложа снимките/ направих съответните настройки, като например тази: sdcard > android >data >com.mfashiongallery.emag > files > pictures > Defaultimage и нищо не става могат да се обновяват онлайн, но не мога да добавя мои снимки, които да ползвам офлайн, и другото което ми направи впечатление, е че приложението става много голямо, като се обновява онлайн снимките, след като обаче използвам функцията за почистване чрез приложението "Почистване", приложението сменящи се тапети се смалява до 15 МВ, колкото е било преди снимките да се обновяват онлайн, но за съжаление след като го направи 15 МВ и натисна на заключен екран снимките които ми показва са вече 4 ил 5 на брой, това са някакви офлайн снимки вградени най вероятно в приложението и по никакъв начин не мога да го накарам да ми показва моите офлайн снимки.
Може ли някой да ми каже има ли някакъв специален път който трябва да задам и как въобще да настроя това приложение да работи с офлайн снимки или няма тази възможност.
Благодаря предварително. Huh

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)