Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернетът изчезва
#1

Имам телефона от три месеца. Вече четири пъти се случва да ми изчезне интернетът. Двата пъти бях на мобилен, а другите два пъти на WiFi...След като изчезне, започвам да превключвам на wifi и мобилен, но сигналът не идва и горе в лентата изчезва иконата на интернета. След рестарт се оправя.
Когато бях на мобилния, горе се появи червена лента с надпис ''Няма интернет''. С две карти съм, като втората е само интернет, сменям да се взима интернет  и от втората, но сигнал няма.
   Само рестарт на телефона оправя бозата. Sad

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
Аксесоари
#2

проблеми с модема?
Дефектна сим карта?
може и просто да се е омазал телефона и да иска ресет..
Можеш да почнеш с подмяна на по-старата сим
Цитирай
#3

И двете карти са чисто нови. Смених ги с купуването на телефона. При актуализацията до Miui 10 направих хард ресет.

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#4

Ти си за пример значи..

Чел ли си за друг с този модел и такъв проблем
Цитирай
#5

При мен се случва нещо подобно но само на wifi.Но предполгам,че е от рутерите.Както си свалям например изчезва иконата ,въобще връзката а рутера си е включен има си нет и добра скорост.Отварям настройките на wifi рутера се вижда,пробвам да свържа то не иска и след 2,3,5 минути се свърва автоматично и си работи.Но както казах не със всички рутери,специално с моя вкъщи няма проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • martaka
Цитирай
#6

(2018-12-17, 16:23:32)suffer написа:  Чел ли си за друг с този модел и такъв проблем

Извинявай, не ти разбрах мисълта... Значи , ако не съм чел за друг с този телефон и проблем, да не отварям такава тема и да не търся помощ?
Все пак ти благодаря за съветите.

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#7

Не. За всеки проблем се отваря тема. Въпросът ми е по-скоро дали си търсил в интернет за решение на проблема, за да не се минава през едно и също няколко пъти, а понякога има общи бъгове за даден модел, които е нужно да се репортват през телефона
Цитирай
#8

И при мен се случи 3-4 пъти, губи wi-fi за минута и пак се появява, като това е само в нас. Виваком , рутер huawei hg530.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)