Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 / P30 Pro - слухове и коментари

(2019-04-06, 15:25:47)badzanga написа:  Явно си малък щом не знаеш кои са тия,  но да не занимаваме хората с излишни спорове Cool
Много съм малък, не знам кои са Сони прав си. Аз когато ползвах ериксоните ти не си бил роден сигурно, ама нищо.

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
Аксесоари

В тема за Хуауей, минахте през Самсунг, стигнахте до Сони...късмет че го няма Зеления пушек да ви обясни коя е маркатаSmile

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • alexbg67, шерлок холмс

(2019-04-06, 08:41:33)hazART написа:  Единият му липсва водоустойчивост, на другия стерео звук.
По лош дисплей имат от Samsung.
Единият има безжично, но не може да зарежда безжични слушалки.
Нямат и двата нотификация.
Тоя  извит екран копиран от Samsung няма никакви функции.
Единият пък няма жак за слушалки.
Менюто е копирано от Samsung и Apple. Падащото меню е като на Samsung от миналия Android.
Тоя ноч е като на всяко китайче.
Always On Display не е така развит като на Samsung.
Може да има и други неща.
И тази тема е за коментари, има други, които съм отворил да се коментира, не виждам проблеми да се пише и за недостатъците в тази тема.

Пръстовият отпечатък когато го вградиха Хуавея преди Самсунг в екрана значи ли, че корейците копират от китайците?!?
Повечето неща се използват от всички, но само някой 17 годишен ще си изсмука от пръстите смешни "недостатъци" само и само да изпъкне по някакъв начин пред другите.
Или пък да ги подразни?!?
Не е ли време да създадеш този собствен сайт и там да обожествиш Самсунг и Ябълката и да си пишете тези 4-5 фанатици  които така красиво осирате темите на другите марки. 
Е не се сдържах.!!!!
Това НЕ е спор, колега.!! Чист хейт си е от теб! 
Жив и здрав. Като пораснеш ще видиш, че има и други цветове. Не са само черно и бяло!
[-] 4 потребители изказват благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • doktorra, kremon, maktub19, youngday
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)