Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8X Max вашите впечатления
#1

Здравейте! Тъй като дойде ред на сменя сегашният си телефон (P9 Lite) си харесах Honor 8X Max, и искам да чуя впечатлениеята на собственоците на този модел. Попрочетох из форума за 8X и виждам, че хората са доста доволни, но тъй като Max-a се различава бух искал да чуя преките ви впечатления от него. Хубав ден!
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма ли да ти е малко голям 8Х Макс?
И ще трябва го вземеш от друга страна тука официално не се внася и не знам как стои въпроса с гаранцията
Цитирай
#3

Ами намерих го в един български сайт. Имам големи ръце, тъй като имам големи ръце и съм държал телефони подобни размери няма да е прекалено голям.

А дали това, че не се предлага в България ще бъде проблем, от към поддръжка на мрежага и Гугъл плей?(понеже мисля, че ще се внася директно от Китай)
Цитирай
#4

8x max е стахотен тел с невероятен стерео звук,
Диисплея е с много добра цветност
Камерата очаквах да е по зле ,но и тя ми харесва
Googl market се инсталира без проблем.
А за големината на мен ми се вижда нормален поради малките му рамки,и след Asus zenfon 6 който е-6 инч,,, и King 7- 6 инч.
Дълго се чудих и гледах много клипчета, 8х или 8х макс като разликата в цената беше 9лв, и макса надделя с дисплей и звук,единственната липса е NFC и VOLTE но засега не ми липват.
Цитирай
#5

(2019-01-09, 17:02:21)SOLO_7777777 написа:  ........единственната липса е NFC и VOLTE но засега не ми липват.

Скоро ще започнат,убеден съм.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#6

Най-малкото разликата е в процесора Snapdragon 636(който покзва Мах-а) е по слаб от Kirin 710 ( в 8х), има разлика в камерите, и превес има 8х,
но за сметка на това Мах-а има 5000Mah батерия, което е супер. Ако толкова много гледаш филми и не играеш игри и не ползваш тежки приложения, тогава има смисъл да вземеш Мах-а. Именно за това избрах 8Х пред 8Х Мах.
Цитирай
#7

     
За скорошното липсваме не съм убеден, ако ми залипсват ще го сменя, пари бол телефони също. NFC не ми трябва засега ще си нося картата с мен.
Аз съм за батерия,дисплей около 12часа,звук.
Това ми е достатъчно засега.
Човека беше попитал за инфо аз му казах моето мнение.
А и разликата в процесора 25хил в антуту което не е съществено.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Ползвам телефона (Honor 8 X) от 1 месец , ето какво не ми харесва :
- звукът от говорителя наистина е на доста ниско ниво и леко пискащ понякога
- изключително малката и едва забележима светлина за нотификешъна за съобщения
- и че нямаше слушалки в комплекта (но аз си поръчах от али)
- прекалено изпъкналите и почти незащитени задни камери
Иначе телефона за цената си е супер и е стилен и красив , и има добра батерия и камера , и процесора за класа си е супер .

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#9

И аз се двуомях знам че и двата тела са добри за цената си и са за различни потребители, аз съм батерипотребител, игри не играя но пък много гледам туба в свободното си време на работа чета ровя и ме устройва моя избор.
Цитирай
#10

Не вярвам говорителя да е толкова зле, мисля, че ще е по добър във всеки случай от P9 Lite, а той е ниско качество но е напълно задоволително, като говорител, все пак е телефон.

Скоро и ще проверя, когато го взема в петък
Цитирай
#11

И още нещо дразнещо защо ФМ радиото няма RDS за мен е странно ...

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#12

Здравейте, искам да закупя Хонорар 8х 6 рам и 128 памет. За съжаление не намирам в България. Този вариант само в китайска версия ли го има. Доколкото разбрах китайците не поддържат NFC, което за мен не е проблем. Има ли други недостатъци в китайските версии, ако някой е купувал от там. Китайските излизат по евтино, но разликата в цената не е голяма така че ако намеря в БГ бих купил и от тук, но се притеснявам да не ми пробутат някой китаец в флашнат ром, като този дето щенси закупя от интернет за 100лв. по-малко. Другият ми въпрос е ако китаеца е със сменен ром така наречените "глобален" всичко ОК ли е или остават разни китайски приложения. И третото важно е да има български език.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#13

Не съм запознат много, но знам, че не идват с гугъл плей, и са с много bloatware още от пускането, според мен виж дали го няма в някой европейски сайт, ако въобще не се предлага не се набутвай. Говоря от личен опит P9 Lite ми беше предния телефон и беше с глобалната версия и се оказа, че няма никакви ъпдейти. Не казвям да не взимаш, но има доза риск освен с РОМ-а, а и с гаранцията
Цитирай
#14

(2019-01-11, 20:16:00)badtG написа:  Не съм запознат много, но знам, че не идват с гугъл плей, и са с много bloatware още от пускането, според мен виж дали го няма в някой европейски сайт, ако въобще не се предлага не се набутвай. Говоря от личен опит P9 Lite ми беше предния телефон и беше с глобалната версия и се оказа, че няма никакви ъпдейти. Не казвям да не взимаш, но има доза риск освен с РОМ-а, а и с гаранцията.

Някой от собствениците тук на 8х има ли въобще такъв с 6 рам и 128 ром  и от къде го е закупил. Доколкото разбрах има отделен слот за карта памет и не ползва този на втория сим, така че в краен случай и на 6/64 ще се навия ама пак не намирам.  

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#15

8 макс ми е евтин китаец дойде без Гугъл плей,
При включването получи актуализация,
И за 3 Мин. инсталирах гогъл плей с Gms instaler.
Китайщените изтрих и без Рут.
Цитирай
#16

А Ти с глобален ром ли го поръча, за да дойде с китайските приложения и без Гугъл плейл. Защото го предлагат и с такъв. В хда чета че Хуауей са забранили отключването на бутлаудера и ако трябва да го флашнат тук няма да мога до колкото схващам. Иначе как стои въпроса с гаранция в официалния представител за Бг признават ли я.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#17

Honor 8X Max: Пълен обзор

 
Цитирай
#18

От една седмица съм с Honor 8x Max и не виждам да ми липсва NFC, като съм го имал на Alcatel Idol 3 5.5 никога не видях ползва от него. Е малко в повече ми идват китайщините, ама почти ги разкарах , даже без Рут. Купих го от БГ сайт в Стара Загора, с официална гаранция на мое име за 2г и подръжка . Сложен е Гугълплея и си е всичко както трябва .  Махнал съм китайските приложения и замених с наще си и си бчака всичко, е сервизните неща като смених региона с България спряха частично ама никъв дерт няма да се сменя региона по всяко време ! Засега трудно свиквам с големината , при положение че съм бил с 5.5 инчов до скоро, но точно големия дисплеъ и батерия ме изкефиха. Да не говорим че ми излезе на цена като на 8x дет оператора (Телетата) ми го предложи , ма даже ми са пробваха да ма набутат и с по скъпа тарифа и това тотално ма насочи към макса окончателно !

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#19

Honor 8X Max няма да получи EMUI 10/Android 10: https://www.huaweicentral.com/here-are-t...t-emui-10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)