Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо батерията е такъв проблем за всички ?
#1

Според мен 8.30 часа скрийн тайм е супер. Последното зареждане не е от когато пише, тогава използвах усб за минута. За първи път телефон да издържи толкова.

С5 нов беше с 2800мА батерия и амолед дисплей дето уж е по-пестелив заради способността да изключва черни пиксели, но никога не е изкарвал 2 дни.[Изображение: 42e5878b76af0ea0c913b027defb0457.jpg][Изображение: 9488517582d1e520da7134562b216f42.jpg]

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Мале а Лайт версията с тоя Пай направо трябва 10 часа да удари вече
Цитирай
#3

С пая всички сме пре доволни от батерията и не само.
С този екран с7цата вече ми беше за зареждане...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

(2018-12-19, 12:49:45)fUBU05 написа:  С пая всички сме пре доволни от батерията и не само.
С този екран с7цата вече ми беше за зареждане...
При мен не знам защо не излизат за екран и стенд-бай.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Втори път цъкни на трите точки горе в дясно Wink.Днес батерията ми е в настроение явно 44% 5 часа дисплей...
[-] 1 потребител изказва благодарност на fUBU05 за това мнение:
  • Deranox
Цитирай
#6

Здравейте, онзи ден взех за жената от Теленор, А2лайт, но ми се струва че нещо май уцелихме куца бройка. Веднага му сложих Пая. Но май има проблем с батерията. След пълно зареждане, със включени Wi-Fi и мобилни постоянно (просто всички телефони така си ги държа по навик) и почети никакви приложения на заден фон едва изкара два дена. Като за този период има 7-8 нормални разговора по 2-3 минути и около час и малко дисплей. Също така ми направи впечатление, че за една нощ 22.00 до 6,30 грубо батерията падна от 20 % снощи до 9 % тази сутрин. 
Моля за съвети.
Цитирай
#7

@svilky, може просто да имаш дрейн. Тествай батерията за всеки случай с BetterBatteryStats или Wakelock Detector. Или направи reset на устройството си след актуализацията.

 
Цитирай
#8

Моя А2 изкарва от сутрин до здрач. Вечер на зарядното и сутринта е пак готов. Но ми направи впечатление, че с Pie батерията пада по бавно, отколкото с Oreo.
С ореото вечер беше на 30-35%, а сега с пая не е падал под 40% ,а по празниците го тормозех повече, щото повече време за убиване , а и мобилния нет не се спираше. Блутут и GPS в колата.  Даже децата като гледат някое филмче и пак е на 30% вечер. Вярвам, че може да изкара и 2 пълни дни, при по умерено ползване. Най много пада, когато няма добра мрежа. Но смятам ,че с всички телефони е така.
Цитирай
#9

В началото бях много доволен от батерията, но напоследък нещата се влошиха. Сутринта изключих телефона от зарядното и вече, след едва 4ч., телефонът е на 44% батерия.
[Изображение: Screenshot-20190110-101713.png]
Докато пиша са паднали още 2%.

Ето как е батерията след около още 45мин.
[Изображение: Screenshot-20190110-105849.png]

След рестарт на телефона нещата се оправиха. В момента батерията държи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)