Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Виваком премахва каналите на Нова Броудкастинг Груп от TV Go Start
#1

Уважаеми/а г-н/г-жо X....... Y....... Z....... ,
Благодарим ви, че ни се доверявате и използвате услугите на VIVACOM.

VIVACOM винаги комуникира открито със своите клиенти, като им предоставя прозрачни условия, повече свобода и услуги, отговарящи на техните нужди.

Ето защо, бихме желали да Ви информираме, че след 30 дни каналите на Нова Броудкастинг Груп няма да са налични в тарифния ви план TV GO – Start. Каналите, за които ще е приложима промяната са следните:

NOVA, Kino NOVA, Diema, Diema Family и NOVA Sport.
Пълна информация за услугите и допълнителните пакети на VIVACOM можете да потърсите в търговската мрежа на VIVACOM или на vivacom.bg.


С уважение,
Силвия Георгиева
Директор
„Обслужване на клиенти”
Цитирай
Аксесоари
#2

И от А1 имам същото съобщение.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ми те от А1 и Виваком според мен си говорят всеки ден
Цитирай
#4

Те каналите им ги гледат всички на аванта от 39 е, тръгнали да спират диема фемили, сякаш тези които имат смартфони ще гледат нещо друго, различно от Нова тв.За последната си има нова плей, предпочитания начин за всички млади.По скоро мобилните оператори им изнася да не са в безплатните пакети , а да се кихат кинти...
Цитирай
#5

Не са ми притрябвали.
Ако ми се гледа, го правя с DaPlayer
TV GO е удобно само, ако искаш да гледаш нещо,
което не ти е в удобно време и да си го върнеш
Цитирай
#6

Е аз имам файда от мобилната тв,от А1 имам бая канали+ "за малки деца" ,отделно от работата съм се вързал Нет сърф и с приложение пак имам тв така,че дори да спрат от А1 каналите на Нова ще си гледам от Нетсърф.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Добре,спряха ги.И без това много не ги гледам,обаче те след 3-4 месеца може да останат само Тянков HD и Канал 3 примерно.При подписването на договора тези канали си ги има.Аз сега да започна да плащам по-малко?Договора само аз ли трябва да го спазвам?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#8

При подписване на договор има клауза колко канала ти предоставят,
а какви са каналите мисля, че са си писали, че може да има промени
При 50 канала описани в договора ми, вива предоставят над 60
Дето се казва нищо не можеш да им кажеш :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)