Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Phone приложение проблем
#1

Когато телефона е заключен и когато някой звънне, на екрана излиза голям изглед на phone приложението, което показва снимка на обаждания се, името му и има слушалка, която трябва да се плъзне за да се вдигне. Ако телефона е отключен, вместо този големия изглед, излиза само нотификация в горната част, с бутони за вдигане и затваряне (без плъзгане).
От няколко дни обаче забелязвам, че при заключен екран, ми излиза и големия изглед и нотификацията едновременно. Тази нотификация не трябва да е там. Когато е заключен трябва да може да се вдигне само с плъзгане. Някой забелязва ли подобно поведение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш предвид ,горе нотификация "слушалка" едновременно с полето на цял екран за вдигане?


Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Едно временно с целия екран излиза и отгоре като нотификация, кой ми звъни и двата бутона за вдигане и затваряне. Виж как изглежда, ако някой ти звънне при отключен екран. Същото излиза и при заключен, а не трябва да е така.
Цитирай
#4

(2018-12-20, 10:46:07)yo_asakura написа:  Едно временно с целия екран излиза и отгоре като нотификация, кой ми звъни и двата бутона за вдигане и затваряне. Виж как изглежда, ако някой ти звънне при отключен екран. Същото излиза и при заключен, а не трябва да е така.
При мен като е заключен ,само в средата слушалката.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Изчистих данните на Phone приложението, но не помогна. И по интересното е, че само някой път го прави.
Цитирай
#6

Наблюдавам същото поведение от едно известно време насам, но го отдавам на факта, че съм събскрайбнат за Бета версията на апп-а.
В интерес на истината не съм пробвал да се отпиша и да реинсталирам приложението.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#7

Аз не съм с бета, но отскоро е така.
Цитирай
#8

2-ка ли си?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

да, но мисля, че това няма значение, защото phone приложението май е еднакво
Цитирай
#10

Ми незнам при мен няма такива работи.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

И при мен го прави. Установих, че "Display over other apps" опцийката не го оправя. ( Тествах включено/изключено )
Днес Phone app-ът ми извъртя друг номер също - сензорът за гасене на дисплея при "вдигнат" разговор спря да работи, дисплеят беше постоянно включен при всеки разговор и съответно с буза включих/пренастроих какво ли не. Оправи се с пълен рестарт на телефона.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#12

Забелязах и нещо друго... някой път контакт влиза в началната страница като често контактуване с него (не със звезда) и искам да го премахна. Задържам върху него и го местя до премахването и след 1-2 отваряния на приложението пак се е появил. Единствения вариант да го махна е да изчистя всички, но така и останалите се махат. При някой друг така ли е?
Цитирай
#13

(2018-12-28, 22:23:57)robotpanic написа:  И при мен го прави. Установих, че "Display over other apps" опцийката не го оправя. ( Тествах включено/изключено )
Днес Phone app-ът ми извъртя друг номер също - сензорът за гасене на дисплея при "вдигнат" разговор спря да работи, дисплеят беше постоянно включен при всеки разговор и съответно с буза включих/пренастроих какво ли не. Оправи се с пълен рестарт на телефона.
Преди време имах обратния проблем - доближиш ли телефона по време на разговор, сензора изключва екрана и повече не се включва. Трябваше да изключа и включа телефона със страничния бутон, за да затворя. Мъчих го много време, писах по форуми и четох, накрая се оправи след някакъв ъпдейт. По същото време ми се появяваше и друг проблем - не иска да звъни. Това се оправяше с рестарт, като след време спря да го прави. Днеска изведнъж - пак същия проблем. Някакви странни неща се бъгясват по странни причини и после пак по същите причини се фиксват...
Цитирай
#14

Нямам никви такива проблеми нито с 1-цата нито с 2-ката,явно не е от софтуер.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Случайно да сте смъквали размера на екрана или увеличаване?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#16

Лично аз не. И font и display size-а са ми на default.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#17

(2019-01-06, 11:53:26)tiesto_pld написа:  Случайно да сте смъквали размера на екрана или увеличаване?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Моите настройки и двете са на "Small"...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#18

Ами пиша го,защото като дадох "small" и при мен тска стана.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#19

И при мен се получи това "дублиране" на сигнала за повикване.Единствено бях променил темата на "тъмна".Върнах бялата тема,ноооо,няма ефект.
Дано го оправят с следващият ъбдейт.
Цитирай
#20

След февруарският ьпдейт,повече не ми се е дублирало повикването.Всичко е ок.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)