Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бутони за звука
#1

Здравейте, 
Имам един въпрос относно функциите на бутоните за звука ,след ъпдейта до Android 9.
След ъпдейта с бутоните се регулира звука на медията, а не на звъненето, както преди това. 
И въпроса, аз ли съм направил нещо, или при всички е така? Ако съм направил аз някоя настройка, как да върна предишното състояние?
Телефона е А2 6/64 . 
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с reset след актуализацията на устройството си.

 
Цитирай
#3

Това значи ли, че само при мен е така и се нуждая от ресет за да си реша проблема? Или просто предположение?
Цитирай
#4

не е предположение. Желателно е да се прави ресет след ъпгрейд на операционната система. Не при всеки има бъгове, отговорът на въпроса се състои в самия въпрос:
След ъпдейта, вече не работят както трябва бутоните на звука - ако ресет не го оправи си е бъг на Android 9
Цитирай
#5

ОК, ресет няма да правя Smile
Явно трябваше по задълбочено да се разровя из мрежата, преди да задавам глупави въпроси. Това не е проблем, а функция в Android Pie. Всички са така. И с ресет няма да се промени. Тъпа функция, но така са го измислили. И най тъпото е, че когато променяш силата на звънене от настройките, тъпият телефон звъни!
Цитирай
#6

Виж тук това приложение https://android.gadgethacks.com/how-to/m...e-0186539/ вчера го пробвах и ми излезе още един слайд за звука на телефона..
Цитирай
#7

(2018-12-20, 11:09:15)airepx написа:  ОК, ресет няма да правя Smile
Явно трябваше по задълбочено да се разровя из мрежата, преди да задавам глупави въпроси. Това не е проблем, а функция в Android Pie. Всички са така. И с ресет няма да се промени. Тъпа функция, но така са го измислили. И най тъпото е, че когато променяш силата на звънене от настройките, тъпият телефон звъни!

не е точно така. Просто е възможно заради изкуствения интелект да ти хваща последното ползвано състояние на лентата за усилване и да ти предлага именно нея. Не е нужно да се влиза в настройките, за да си я смениш от там, трябва да може това, което се вижда на екрана да покаже всичките останали състояния.
Има го и в МИУИ този "проблем".
Никой не те кара да ресетваш. Говорим за препоръки и желателни действия, за да няма външни бъгове при прехода от една версия на os до друга
Цитирай
#8

Исках да кажа, че това всъщност не е проблем а функционалност и няма нужда от ресет, защото няма да се промени нищо. Освен, че ще трябва да се разправям с телефона два дни, за да го вкарам пак в ритъм Smile
И предложената програмка не го променя. Но има други интересни неща в нея.
Цитирай
#9

С про версията ли пробва?


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на fUBU05 за това мнение:
  • airepx
Цитирай
#10

(2018-12-20, 15:17:02)fUBU05 написа:  С про версията ли пробва?
Е, мерси Smile  Стана работата срещу 5 лева  Big Grin
Цитирай
#11

Е, винаги можеш да си я свалиш от 4пда, а можеше и до 10-15 минути да откажеш сделката с гугъл плей
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)