Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart 2019 - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: Huawei-P-Smart-2019-Aurora-Blue.png]

От днес устройството предпразнично се предлага в обектите на Технополис на цена 469 лева, а през януари ще се появи и при останалите партньори на Huawei. Налични са два цвята - черно и синьо с градиент. Смартфонът предлага 6.21" 19.5:9 дисплей с капковидно изрязване за предната 8МР (f/2.0) камера, който е с резолюция FHD+ (2340 х 1080 пиксела) и пикселна гъстота 415ppi. Панелът възпроизвежда 85% от цветовата гама NTSC и включва сертифициран от TÜV Rheinland режим Eye Comfort, който ефективно филтрира синята светлина. За производителността се грижи осемядрен чипсет HiSilicon Kirin 710, който е допълнен от 3GB RAM и 64GB разширяема памет за файлове. Батерията е с капацитет 3400 mAh, а според вътрешни тестове на Huawei тя би трябвало да осигури до 10 часа интернет сърфиране в 4G мрежи, до 18 часа непрекъснато видео възпроизвеждане или до 96 часа непрекъснато възпроизвеждане на музика. Huawei P smart 2019 е оборудван с двойна задна камера с 13МР (f/1.8) основен сензор и 2МР сензор за отчитане на дълбочина и създаване на боке ефект. Добавена е и технология за ИИ, която работи във фонов режим, разпознава повече от 500 сцени и прилага необходимите настройки. Включен е и режим за създаването на ярки и детайлни нощни снимки без статив. Селфи камерата на Huawei P smart 2019 поддържа нови възможности за ИИ и добавена реалност плюс екстри като управление на мимиките. Портретният режим позволява на потребителите лесно да прилагат различни ефекти във виртуалния визьор, а освен това предната камера разпознава и оптимизира осем категории общи фонове за селфита. Устройството използва EMUI 9 на базата на Android 9 Pie и предлага технологията GPU Turbo 2.0, която подобрява графичното представяне в определени игри. В списъка с характеристики на телефона откриваме още и файловата система Extendable Read-Only File System (EROFS) за постигне на по-висока производителност и скорост на достъпа до данни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес го взех за подарък и ми направи много добро впечатление, аурора цвят, дисплея с капката е много по-приятен от другите и стои доста свежо.. впечатления още няма, но като се натрупат ще споделя

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#3

Huawei P Smart вече присъства в предложенията на Telenor и VIVACOM и е въпрос на време да достигне и до A1. За повече инфо по въпроса: тук

 
Цитирай
#4

http://nixanbal.com/huawei-p-smart-2019-...tori-u-nas

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Кой е п-добър избор от Huawei P Smart 2019 и Honor 8X ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • rrrider
Цитирай
#6

Преди дни Huawei реши да направи и специална локална премиера, на която обяви, че Huawei P Smart вече ще се предлага в нов цвят - стандартно синьо, което ще допадне на търсещите по-класически изглед. За повече инфо: тук

 
Цитирай
#7

(2019-01-21, 19:22:37)NoMaD написа:  Преди дни Huawei реши да направи и специална локална премиера, на която обяви, че Huawei P Smart вече ще се предлага в нов цвят - стандартно синьо, което ще допадне на търсещите по-класически изглед. За повече инфо: тук

Така като го гледам и то едно синьо направо си е зелено- http://vega2002.com/c/huawei-8/huawei-p-...-blue-1914. Далтонисти ли работят като дизайнери незнам.  Измислиха едни изчанчени названия за цветовете , напр. среднощно черно, сапфирено син и т.н.
Цитирай
#8

Имам го от един месец и като цяло за тези пари си е много добра сделка.
Не знам дали само при мен от време на време забива на клипчета и като премахвам отворените приложения замръзват в горната част на екрана за стотна от секундата
Не се затварят плавно а с леко трептене
Цитирай
#9

Кратко ревю на БГ - https://www.youtube.com/watch?v=0U98ldvSUmY&t=248s

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#10

Има ли шанс да му добавят EIS ?
Цитирай
#11

Колеги здравейте.Не виждам много мнения за този телефон П смарт 2019.Искам да,ви попитам заслужава ли,си,да сменя моя Samsung j7 2017 за един П смарт 2019? По добра камера ли има П смарт от моя телефон? Батерията и бързината на на П смарт по добре ли са от моя питам защото не искам да давам торба с пари за един телефон
Цитирай
#12

(2019-03-06, 18:35:44)MADFLAVA написа:  Колеги здравейте.Не виждам много мнения за този телефон П смарт 2019.Искам да,ви попитам заслужава ли,си,да сменя моя Samsung j7 2017 за един П смарт 2019? По добра камера ли има П смарт от моя телефон? Батерията и бързината на на П смарт по добре ли са от моя питам защото не искам да давам торба с пари за един телефон

Единственото което не ми допада е, че корпуса е от пластмаса. Останалите показатели са ок за тези пари

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#13

Има ли тъмна тема? А андроид 9 е.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#14

Май сме малко ползващите този телефон.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#15


Според мен едно безпристрастно ревю - на руски е, но може да се добие впечатление за телефона. Накратко - поне за мен не си заслужава. А харесвам Huawei по принцип.
Цитирай
#16

Нормален телефон. Аз съм доволен.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#17

Нова кампания на Huawei предлага отстъпка за смяна на дисплей. На 26 юни се предлага до 50% отстъпка за извънгаранционна смяна на дисплей на модела P Smart 2019. Промоцията важи при посещение на Центъра за обслужване на клиенти на Huawei в София на ул. "Леге" 6 или пък при ползване на услугата "От врата до врата", с която на тел. 080018818 може да се поръча куриер за сметка на компанията, а след това ремонтираното устройство ще бъде върнато обратно на избран адрес. Повече за промоцията - тук

 
Цитирай
#18

Свалям ъпдейтва, до EMUI 9.1. Но в резюмето за актуализацията, липсва турби 3.0 и новата файлова система. Освен това е 3.07 GB, а при 8х е 3.27GB. Изглежда има някакво разделение, кои телефони какво ще получат.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#19

От няколко дни ползвам апарата като втори телефон, за парите си не е зле. Сравнително бърз, фингърпринта е светкавичен, дисплеят е окей, но не може да се сравнява с флагманските. Батерията държи доста, звукът в слушалката е силен и ясен. Камерата е зле, прави снимки със слаба детайлизация и малко измити цветове, но като за този ценови сегмент бива. Като цяло стабилно телефонче.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Някой ако се иска да ъпдейтне с 10ка.. [Изображение: 5f2c635b722c213987164cd410da03ea.jpg]

Изпратено от моят POT-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#21

Не пуснаха ли официално тази версия? Аз съм с нея от зимата, когато беше още бета. Добре работи телефончето. Жалко, че няма да има 11-ка.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#22

Здравейте, до колко гигабайта sd карта мога да сложа?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)