Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Play - официално представяне 24.12.2018
#1

Здравейте, при нас може да е денят преди коледа, но в Китай утрешния ден ще е ден за показване на нов модел.
Ако лийковете са верни вероятно ще сме свидетели просто на наваксване с конкуренцията - да има и от XiaoMi модел с ноч тип „капка“.
 
   
 
Както се вижда и от заглавието моделът ще се казва Mi Play
Основните характеристики:
Медиатек чипсет (незнайно кой модел)
6гб оперативна памет + 64 или 128гб потребителска памет
5.84“ дисплей (което говори за компактност, нещо което напоследък е трудно да се намери)
Батерия 3000.
Името „play" навява на музика или игра. Да видим как ще е батерията с този процесор

   

Цитирай
Аксесоари
#2

Четош нещо, че ще идва с 10 гиги безплатен трафик и че ще има анонсиране на някакъв рекорд на гинес заедно с премиерата

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

Ще видим утре. Ако намеря стрийм ще споделя, за да можем да си упражним китайския.

Може това да си чел:
https://www.gizchina.com/2018/12/21/xiao...per-month/

Но не пише за Гинес
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#4

Има някаква статия с някакъв гинес.а това с безплатния интернет е май за индия.мисля че това ще е бъдещия редми 7/7про
Цитирай
#5

Ами ако имаше за него още рендери сигурно щях да пусна тема, както и за другата спекулация Redmi Pro 2...
Утре ще разберем всичко Smile
Цитирай
#6

Малко от поредицата "Да имаме и ние"
https://www.theverge.com/platform/amp/ci...drop-notch[Изображение: 71ace804607ceac8fe919bbdce11cfc0.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#7

Helio P35, 3/4 на 32/64 памет, 3000 mah батерия и 12+2 Mpix камери. На мен ми изглежда като ъпгрейднато с капков ноч Redmi 6.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#8

Дано да пуснат редмито с някой снапдрагон и 4000 батерия
Цитирай
#9

(2018-12-23, 09:48:17)slavkov написа:  Четош нещо, че ще идва с 10 гиги безплатен трафик и че ще има анонсиране на някакъв рекорд на гинес заедно с премиерата

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Ето за рекорда:

https://www.gizchina.com/2018/12/24/xiao...ne-mosaic/
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#10

(2018-12-23, 09:48:17)slavkov написа:  Четош нещо, че ще идва с 10 гиги безплатен трафик и че ще има анонсиране на някакъв рекорд на гинес заедно с премиерата 
Да, Xiaomi Mi Play идва с безплатен мобилен интернет за година: http://en.miui.com/thread-5005678-1-1.html

 
Цитирай
#11

Нас този нет изобщо не ни топли,да пуснат по-евтина глобалка
Цитирай
#12

Кога го пускат в продажба?
Цитирай
#13

Би трябвало да се продава вече
Цитирай
#14

В АлиЕкспрес вече го има, но е скъпичък. Може би заради този нет, но няма още глобална версия.
Цитирай
#15

важното е да има xiaomi.eu в моментът, в който вече си успял да отключиш телефона Smile
Флашваш и забравяш Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#16

Глобална версия най вероятно ще се казва redmi 7
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • valentyno
Цитирай
#17

Някой да има впечатления вече,въпреки че ме съмнява,защото за $20 повече има ноут7?

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на vinixxx за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#18

Нещо ново за този модел знае ли се? Още го няма в БГ сайтовете за телефони (само очаква се), а минаха почти два месеца?
Цитирай
#19

Според мен няма да получи голямо разпространение този модел поради страхотните характеристики на Ноте 7, където за малко повече пари получаваш много повече екстри и възможности.


Цитирай
#20

Да, ама останаха малко модели под 150 мм. обща височина (под 6 инча), иначе много ми допада mi 8 lite, но гледах го на живо и честно да си кажа голям си е. А пък този Play, е с размера на a2 lite, който по ми приляга. Не правят вече малки телефони...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#21

(2019-02-11, 22:14:16)valentyno написа:  Не правят вече малки телефони...

За съжаление факт. Независимо дали ни харесва или не, но това е ситуацията в момента.


Цитирай
#22

My Play вече се предлага в Европа, като първият пазар на който ще е наличен е Украйна. Цената на телефона е 154 Евро.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_play_...-36212.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#23

Здравейте,някой има ли представа този модел,дали ще полупи андроид 9 .Жената вчера си го взе за нея.П.с разгледах го,въпреки ,че пише Ai camera отзад,в менюто на камерата няма опция ai ,като при mi 8 lite.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Моделите с Медиатек не получават ъпгрейди
Поне до този момент е било така
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#25

Ясно,значи да не се очаква кой знае какво,като поддръжка.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)