Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 5 Plus дали е AOSP
#1

Здравейте,
Понеже са заключени сменящите се тапети /Mi Wallpaper Carosel/ за регион България бих искал да сложа приложението от този линк -
https://play.google.com/store/apps/detai....wallpaper
но там пише, че "някои системи, които не са AOSP, не се поддържат заключващ екран", затова искам да питам дали моя телефон е AOSP. Телефона ми е Redmi 5 Plus 64/4 GB, MIUI 10 версия 10.0.4.0 Стабилна /Стокова/ телефона не е отключван. Искаше ми се да ползвам /Mi Wallpaper Carosel/, но за съжаление установих, че е активно само за регион Индия изпробвах го като избрах този регион, но за съжаление установих, че тапетите се изтеглят само докато си с WI-FI или мобилни данни и данните на приложението се увеличават например от 15 МВ става на 80 МВ, след което, ако използвам приложението за "Почистване" се връщат отново на 15 МВ, но вече се виждат само 4-5 вградени офлайн тапети. Тогава реших да сложа мои офлайн тапети, търсих в интернет папката в която трябва да поставя офлайн тапетите и намерих това - http://en.miui.com/thread-272463-1-1.html но за съжаление и то не помогна и затова реших да търся и друг вариант с друго приложение, но уви може би не попадам на верните приложения. Моля за помощ ако някой знае как да настроя /Mi Wallpaper Carosel/ за работа с локални тапети или дали телефона ми е AOSP и мога ли да инсталирам приложението Start Bing Wallpaper или друго, което поне аз не мога да открия, ако знаете такова моля помогнете.
Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Aosp е ром.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

(2018-12-23, 22:33:33)tiesto_pld написа:  Aosp е ром.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Да разбрах, че това е някаква малка част от операционната система, която гугъл предоставя на производителите за да създават свои копия на операционната система, както например са Xiaomi с техния MIUI интерфейс, но ме интересува дали моя телефон е изграден на този принцип или не и другото имате ли някаква представа за настройката на приложението Mi Wallpaper Carosel с възможността за добавяне на мои локални тапети.
Благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай
#4

(2018-12-23, 23:02:34)aanton987 написа:  Да разбрах, че това е някаква малка част от операционната система, която гугъл предоставя на производителите за да създават свои копия на операционната система, както например са Xiaomi с техния MIUI интерфейс, но ме интересува дали моя телефон е изграден на този принцип или не и другото имате ли някаква представа за настройката на приложението Mi Wallpaper Carosel с възможността за добавяне на мои локални тапети.
Благодаря.
Имах предвид , че това кюстъм ром ,дефакто отключваш, рутваш и флашваш.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

(2018-12-23, 23:06:31)tiesto_pld написа:  Имах предвид , че това кюстъм ром ,дефакто отключваш, рутваш и флашваш.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Значи това приложение Starth Bing Wallpaper няма да мога да го ползвам за смяна на тапетите на заключен екран

Антон Тодоров
Цитирай
#6

(2018-12-23, 23:22:13)aanton987 написа:  Значи това приложение Starth Bing Wallpaper няма да мога да го ползвам за смяна на тапетите на заключен екран
Ми при мен си тръгва,не виждам нещо което изисква![Изображение: 36582376387bfa511a6ad04bbe51d547.jpg][Изображение: c0198e71134b707f9beb53ceabfcf04a.jpg][Изображение: d034d5c7226c4be380951f8c154ff66f.jpg][Изображение: 48467fc018020fc25540f0434ef9d2b9.jpg]

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#7

Не разбирам кое те спира да го инсталираш и да видиш работи ли?Е аз го тествах на MIUI,да работи но иска root достъпSmile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

(2018-12-23, 23:54:01)Miro2210 написа:  Не разбирам кое те спира да го инсталираш и да видиш работи ли?Е аз го тествах на MIUI,да работи но иска root достъпSmile

Реших си проблема, като прочетох тази тема и направих каквото пишеше в нея и сега имам сменящи се тапети - ето темата:
http://en.miui.com/thread-2303665-1-1.html

Антон Тодоров
[-] 1 потребител изказва благодарност на aanton987 за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)