Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с googlePlay на телевизор смарт
#1

Здравейте! Закупих си ето този телевизор  Smart Android LED Star-Light, 32" (81 cм), 32DM6500, HD.
С Android  7.0 се води. Телевизора като вградени функционалности не е лош, НО. Няма GooglePlay ами има някакъв "магазин" със има няма 20тина простотии и това е. Целта ми е по някакъв начин да мога да му сложа неща от GooglePlay защото там нещата са повече като разновидности и функции някакси... Та намирам play.google.com през браузъра на телеваизъра инсталирам дадено приложение и ми се казва "това не се поддържа на вашето устройство", ок не всичко върви на тоя телевизор само, че не мога да филтрирам това което "няма да тръгне" от всичкото което ми се предлага че да избирам какво да слагам и какво не. Другия проблем е че не мога да подкарам приложението гугъл плей, сложих му Google Services сложих му и googlePlay тръгнаха... показа приложения някакви и като каза телевизора "гугъл плей спря" и вече като го пусна само това казва гугъл плей спря.... та не мога да го подкарам като апп на телевизора. Сега не знам аз ли не мога да намеря правилният сървисес + гоглеПлей апп като версии ли телевизора ли изобщо не може да работи с такива неща Bu ... Иначе всичко от вградения магазин върви ама там е много тъжна работата има 1 плеар дето не мога да му настройвам шрифта на субтитрите, няма TV-Go програма няма това няма онова...не е много smart така...Междувпрочем този Румъноид 7.0 никаде не ми иска имейл и т.н. има настройка уж за акаунт обаче като вляза вътре в тая настройка няма опция log-in с мейл или по-точно има някви такива ама не работят... В сайта като влизам там се логвам ама някакси всичко е през браузера...
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема се решава като просто не се ползва гугъл плей а вместо него Aptoid TV то даже с него е и обложката на телевизора ама аз като не знам... търсите през гугъл в браузъра Aptoid Tv инсталирате и нещата са пей море.
Цитирай
#3

Изтегли ApkPure app
https://m.apkpure.com/apkpure-app.html
И си тегли квот ти е на сърце
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)