Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Драскотина по Скенера за отпечатъци
#1

Здравейте, 

Имате ли драскотина по Скенера за отпечатъци, получена без реална причина. Държан в калъф не е пипам с кой знае колко пщмръсни ръце. Бърсан е с меки неща досега. Но забелязах на изкуствено осветление една микродраскотина на скенера, като това не се отразява на работата му 
До колкото знам скенерът е пластмасов, не е покрит от стъкло или порцелан като на Oneplus и се драска. Плюс това не го използвам чак толкова често разчитам повече на intelligent unlock.

При вас какъв е случаят? 

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#2

Не е пластмасов и е покрит с оцветено стъкло. Скенерът иска много да се издраска (ама наистина много) за да спре да отчита. Технологията е изключително изпипана вече.

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

С никакво стъкло не е покрит има тестове в YouTube, чиста пластмаса.

И да знаю че даже и много да се издраска е ок да работи, въпросът е че естетически е дразнещо че не са го взели в предвид, при предположение че много други телефони са с Стъклен или порцелан

И да знаю че даже и много да се издраска е ок да работи, въпросът е че естетически е дразнещо че не са го взели в предвид, при предположение че много други телефони са с Стъклен или порцелан

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#4

Това че е с калъф не го предпазва. Все пак има дупка точно там

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

И аз имам няколко малки драскотини. Определено не би трябвало да е така, аз може би съм един от най внимателните към телефона си Big Grin Като се има и предвид, че в 90% използвам интелигентното сканиране....
Цитирай
#6

На S8-цата имах сериозни драскотини. Определено е податлив.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#7

За почти четири месеца ползване нямам драскотини по скенера, а отключвам телефона само с него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)