Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor View 20 - лични впечатления и коментари
#26

И при мен е така

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
Аксесоари
#27

Явно ще поизчакаме xda също има хора като нас .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#28

Момчета, споделете малко повече за телефона. Плюсове минуси? Като гледам флагманите тази година на каква цена са и ми се обръща стомаха. Със Шаомитата мисля да пасувам тази година...и сериозно се загледах по В20. В OLX се намира даже за около 900/950 и си мисля, че за тази цена няма равен. Макар че се замислих за 6T също...но нито един не съм имал и от двете марки.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#29

Телефона е много добър .Въобще не съжалявам че го взех .Лоши черти още не съм намерил .Сериозно може би освен че дисплея не е амолед ама не е болка за умиране .Аз просто бях свикнал със стария може би .И звука не е стерио иначе е силен и ясен .Батерията е уникална .Бързото зареждане също .За първи път срещам такъв телефон .Бързината му също .Сравнявах го с mate 20 pro на един приятел . По нищо не му отстъпва .Сравнявах му камерите и на тъмно .Няма да можеш да направиш разлика .Това са ми първите впечатления .Все пак го ползвам от 3-4 дена .Имам айфон 7 за служебен .Хонорар го бие от всякъде .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#30

Имам телефончето от 1 месец и мога да кажа, че е нещо уникално (цена, качество), като не отстъпва по нищо на най-реномираните флагмани. Прави страхони снимки, пръстовия отпечатък действа мигновенно, селфи камерата е супер и през по-голямата част от времето дори не забелязваш, че имаш отвор в екрана. Играя доста игрички и съм супер доволен и от батерията ( спрямо натоварването ). При по-леки дни батерията ме издържа близо 2 дни (от сутринта на 1-вия ден до вечерта на втория), а при повече натоварване 1 ден. Изобщо не става и дума за прегряване...дори не се затопля след дълга игра. Телефона не е рестартиран и никога не е забилав, забавял или неща с които вече бях свикнал със стария телефон. Имам доста приложения, като използвам 80% от тях почти ежедневно и свобнодната му рам е около 3ГБ. За красота няма какво да говорим, дизайна е страхотен. Аз съм много доволен от телефона и не мога да кажа нещо което да не ми харесва или да ме дразни.
Цитирай
#31

В началото винаги е така.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

А от към софтуерна поддръжка как е и направете и един раздел за него
Цитирай
#33

За сега само един ъпдейт е минал за ултра кларити 48МП снимки.
Цитирай
#34

Има ъпдейт в xda пишат че различни части на света получават .Но кога ще дойде при нас незнам .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#35

Имах предвид колко големи ъпдейта ще получи да ли е като при самсунг 2 големи ъпдейта и след това само секюрити ъпдейт
Цитирай
#36

Пишат че следвашия андроид ще го получи някъде Q4 ама от там нататък кой знае .Мисля че вече официално има нужда от раздел телефона .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#37

Има актуализация! 9.0.1.137(C432E1R2P1)     485MB
Снимки,екран, мартенска сигурност...
П.П. И ако може някой администратор да направи раздел за телефона.
Цитирай
#38

(2019-03-21, 12:49:47)r555 написа:  Има актуализация! 9.0.1.137(C432E1R2P1)     485MB
Снимки,екран, мартенска сигурност...
П.П. И ако може някой администратор да направи раздел за телефона.

При мен още няма актуализация. Не знам дали има значение оператора...на Виваком съм. За VoLTE няма какво да говоря относно Виваком.....( за този телефон във Виваком няма пуснато VoLTE)
Цитирай
#39

Ами явно има. Там където работя виваком няма покритие на закрито, а теленор е 4G.
Нещо не мога да прикача файл. Телефона дойде с VoLTE .


https://www.dropbox.com/sh/hjqaoymh1moj0...kLZra?dl=0
Малко снимки с различни резолюции. На клипчето съм аз в маймунския режим на камерата.
Цитирай
#40

Искам да помоля собствениците на апарата за още впечатления...Трябва скоростно да реша какво да взема. Колебая се между Honor View 20 и Huawei P20 pro... Смятах да изчакам P30 серията, но цените, ако са такива каквито изтекоха в интернет пространството ще ме откажат от тази идея.. Благодаря.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#41

Току що получих актуализацията .Като се прибера ще я пусна .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#42

(2019-03-18, 19:07:58)Емилиос написа:  А от към софтуерна поддръжка  как е и направете и един раздел за него

(2019-03-22, 19:18:56)maktub19 написа:  Искам да помоля собствениците на апарата за още впечатления...Трябва скоростно да реша какво да взема. Колебая се между Honor View 20 и Huawei P20 pro... Смятах да изчакам P30 серията, но цените, ако са такива  каквито изтекоха в интернет пространството ще ме откажат от тази идея.. Благодаря.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Още от сега бих казал Honor view 20 не защото го имам,  а първо като започнем от процесора, рамтa дори и камерата със tof сензора и дълбочината на кадрите които снима. Предната камера (камерата в дисплея) и какво ли още не. За мен honor view 20 или mate20 pro, p30 или p30pro, но p20 pro е вече материално остарял. 970 кирин е 2 пъти по-бавен от 980. Успех
П. С. Дойде и при мен ъпдейта
Цитирай
#43

Здравейте, може ли да ми кажете как да стартирам паралелно вайбър, в опциите стои само фейсбук и месинджър. Благодаря ви
Цитирай
#44

Инсталирах го .Всякаш има подобрение в камерата .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#45

(2019-03-22, 20:52:29)enislav написа:  Здравейте, може ли да ми кажете как да стартирам паралелно вайбър, в опциите стои само фейсбук и месинджър. Благодаря ви

Ако трябва да съм честен, имаше го там където намираш фейсбук и месинджъра, но не знам защо го няма вече... Може да е след последния ъпдейт на вайбър. Може следващия да го оправят...
Цитирай
#46

Колеги, може би вече не е така щом сте имали 1, 2 ъпдейта, но все пак да ви питам...Гледам в няколко ревюта, че при ползването на жестовете при някои анимации има лек лаг, което вярвам че си е чисто софтуерно, но все пак да питам и васSmile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#47

(2019-03-22, 19:18:56)maktub19 написа:  Искам да помоля собствениците на апарата за още впечатления...Трябва скоростно да реша какво да взема. Колебая се между Honor View 20 и Huawei P20 pro... Смятах да изчакам P30 серията, но цените, ако са такива  каквито изтекоха в интернет пространството ще ме откажат от тази идея.. Благодаря.
 Няма да съжаляваш с избора му .И аз бях пред подобен избор и не мисля че сбърках с това че взех хонора.Предпочетох го и пред  mate 20 pro.Разликата в цената е голяма а не получаваш кой знае какво от горе .Мислих си и да изчакам п30 да видя дали има 5g .Ама реално докато навлезе тук и този ще стане за смяна .

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
[-] 1 потребител изказва благодарност на vinety за това мнение:
  • maktub19
Цитирай
#48

И аз днес се сдобих с телефончето. За парите си е наистина страхотен. Идвам от mate 20 pro но се случих два пъти на бройки явно с дефектна батерия. Не виждам разлика в бързината, камерата снима страхотно. Мислих, че предната камера ще изпъква, но изобщо не ме дразни, даже ми харесва. Батерията няма да я коментирам.. Цял ден браузване, YouTube, музика блутут и няма падане..
Цитирай
#49

Честито .Ще останеш доволен .Само да те питам като го взе имаше ли залепен протектор под защитното фолио.

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#50

(2019-03-28, 08:25:42)vinety написа:  Честито .Ще останеш доволен .Само да те питам като го взе имаше ли залепен протектор под защитното фолио.

Моя телефон е от теленор и имаше протектор под фолиото. Нямаше кейс, или слушалки.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)