Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor View 20 - лични впечатления и коментари
#51

Моя нямаше.
Цитирай
Аксесоари
#52

Моя е от теленор взех го на 15.02 и имаше протектор под защитното фолио.
Цитирай
#53

ТУК цената със слушалките си заслужава според мен

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#54

Дали стават .Някой пробвал ли ги е ?

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#55

Колеги , някой случайно да е с View 20 ? Има една игра фортнайт . Ако притежаваш VIew 20 можеш да вземеш един син скин (костюм) безплатно . Изисква само да си въведете серийния номер + имей в приложението AppGallery -> Me -> Gift -> Honor Guard outfit banner и ще ви излезне един код . Може ли някой да го направи и да ми прати кода на лични . Аз въвеждам кода във epic games и ми дава скина . Не се изисква абсолютно нищо .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#56

Към колегите притежатели на модела - гърба драска ли се, като е стъклен или има защита?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#57

Незнам .Ползвам го с гръпче даже си поръчах от алито онова с магнитите .Мисля че ще изглежда добре .Не мисля че можеш да го ползваш без защита .Макар че разваля визията му .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#58

https://www.emag.bg/komplekt-huawei-hono...ction=view

Нападайте! Ако не ви бърка, че е черен!

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#59

Момчета вие забелязвате ли тази "сянка" за която говорят по ревютата, че ако много се вглежда човек я вида около предната камера и на долната рамка?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#60

Аз лично не  от 2 месеца съм с телефона .
Цитирай
#61

Пробвал съм го за тая сянка .Но не забелязах нищо .При максимална осветеност и при минимална .На различни фонове ..Някой пробвал ли го е да ползва 3d камерата на игри вързан към телевизора.Аз си чакам кабела от алито все още .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#62

Собствениците на телефона биха ли споделили как се държи батерията? Smile
Цитирай
#63

Батерията е отлична .За това няма нужда да се притесняваш .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#64

На първото зареждане успях да направя 12 часа екран и бях шокиран. Питам защото чак не ми се вярваше. Няколко дни съм болен и от скука в къщи цъкам постоянно, но все пак такъв сот не бях правил до сега с друг телефон
Цитирай
#65

Окаква се голям ъпдеит от Huawei и Honor“Но нашия модел май не е вклчен

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#66

(2019-04-21, 10:19:26)vinety написа:  Окаква се голям ъпдеит от Huawei и Honor“Но нашия модел май не е вклчен

Това което бях чел е, че ще има. Нищо, че в някакъв лист не е описан, наблюдавах ги тези дни.
Ето и статията https://www.xda-developers.com/honor-mag...ic-ui-2-1/  Началото на май ще започнат, но ще се стартира както подобава първо в Китай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на lub4ito за това мнение:
  • vinety
Цитирай
#67

Здр-те, да ви питам как е телефончето че съм му хвърлил око.  В момента съм с хонор 8 ама искам нещо по-ново.. Какво бихте ме посъветвали вю 20 или да изчакам и за новите хонор 20?
Цитирай
#68

(2019-04-27, 16:45:43)gdlk написа:  Здр-те, да ви питам как е телефончето че съм му хвърлил око.  В момента съм с хонор 8 ама искам нещо по-ново.. Какво бихте ме посъветвали вю 20 или да изчакам и за новите хонор 20?

Здравей,
Като цяло може да изчакаш за хонор 20 и про версията му да видиш как са нещата там. До колкото съм чел, ще има по-добра камера от view20.
Камерата на view20 също е много добра като цяло. Аз имам телефончето вече няколко месеца и съм супер доволен. Цена, качество- топ! Въпрос на избор и финанси си е все пак. Успех с избора, но който и да избереш няма да сгрешиш Smile

Не знам дали сте гледали, но нямам търпение да пуснат ъпдейта. Ще има много нови неща освен GPU-то, AR  measuring е по интересната функция.
Който има интерес може да разгледа какво ни очаква.

https://www.xda-developers.com/honor-vie...sure-emui/
Цитирай
#69

според мен изчакай новата серия хонор 20 ,до колкото знам ще са с олед дисплей по добри камери ,аз също се оглеждам за нов смартфон и ще изчакам,иначе вю20 съм го разглеждал хареса ми.
Цитирай
#70

Има нова актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#71

Може ли малко повече инфо за актуализацията... При мен на 6/128 от теленор още я няма
Цитирай
#72

И аз съм със теленорски 6/128 и нямам тази актуализация.
Цитирай
#73

Как си направил черно менюто ?
Цитирай
#74
Photo 

Преди малко долетя
       
Цитирай
#75

аз все още я нямам актуализацията с теленорски съм 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)