Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor View 20 - лични впечатления и коментари

Току що дойде при мен .Сега ще инсталирам .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги, хвърлил съм око на телефончето, дайте по едно мнение как е, за бързина, работа, снимки не се и съмнявам, най-вече ме интересува как стои в ръката, вижда ми се малко голям, а нямам възможност да го погледна и подържа на живо.
Цитирай

(2019-08-01, 11:37:59)Slackwere12 написа:  Здравейте колеги, хвърлил съм око на телефончето, дайте по едно мнение как е, за бързина, работа, снимки не се и съмнявам, най-вече ме интересува как стои в ръката, вижда ми се малко голям, а нямам възможност да го погледна и подържа на живо.

Здравей,

От 1 седмица съм с него и мога да кажа само хубави неща за телефона... бърз е, до сега не съм усещал забиване или някакви бъгове. Батерията е много здрава, а както каза за снимките .. уникални са. Нощния режим прави перфектни снимки. Лично аз не усещам дискомфорт от големината на екрана. Има опция за смаляване на екрана, за да можеш да стигаш всичко с 1 пръст. Няма да съжаляваш ако си го вземеш Smile
Цитирай

(2019-08-05, 07:47:35)drememi написа:  Здравей,

От 1 седмица съм с него и мога да кажа само хубави неща за телефона... бърз е, до сега не съм усещал забиване или някакви бъгове. Батерията е много здрава, а както каза за снимките .. уникални са. Нощния режим прави перфектни снимки. Лично аз не усещам дискомфорт от големината на екрана. Има опция за смаляване на екрана, за да можеш да стигаш всичко с 1 пръст. Няма да съжаляваш ако си го вземеш Smile
За големината не, имам предвид за ширината, струва ми се че е леко широкичък...
Цитирай

(2019-08-05, 15:58:05)Slackwere12 написа:  За големината не, имам предвид за ширината, струва ми се че е леко широкичък...
мммм не ... даже не ми е хрумвало за широчина ... за мен е стандартен и не представлява дискомфорт
Цитирай

Има нова актуализация.Днес пристигна .


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Колеги днес поръчах един View 20, как стои въпроса относно аксесоарите .Има ли читави стъклени протектори които да пасват добре без да се разлепят . Отделно не намирам отзад за гърба качествени прозрачни кейсове , нещо на Ringke , Spigen , а само ментаци .

Утре като дойде пък може и да има  във кутиятя

Huawei P30 Pro
Цитирай

Току що дойде .    

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Добър ден, харесал съм си този модел, но за съжаление не мога да го видя нажово, та питането ми е има ли светодиодна индикация за известията (да мига при известия и да свети при зареждане)? Благодаря предварително.
Цитирай

Да има светодиод при зареждане .Имам го от 2 дена , предполагам свети и при пропуснато повикване , по късно ще пиша

Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте, колеги!
Голямо главоблъскане падна и не успях да открия как дисплея ми да се отключва само с пръстов отпечатък , без да използвам отключване с парола, или поне да е само лицево разпознаване. Моля ако някой знае да ми каже!
Цитирай

(2019-12-27, 14:18:03)punish написа:  Здравейте, колеги!
Голямо главоблъскане падна и не успях да открия как дисплея ми да се отключва само с пръстов отпечатък , без да използвам отключване с парола, или поне да е само лицево разпознаване. Моля ако някой знае да ми каже!
    Здравей , няма как да се избегне паролата . Това е защитна превантивна мярка , в случай че ти се повреди било то сензора за пръстовия отпечатък или лицевото и тогава да има опция за отключване на телефона. Аз реално си ползвам пръстовия , паролата не ти е нужна 

п.п Преди време си нараних ръцете с лепило ''капчица"" , именно на показалеца , кожата се разрани и остана повърностен слой лепило при което пръстовия не сработваше за 1-2 дена докато се отстрани на цяло . През това време отключвах с парола

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-12-27, 14:42:23)tynata2 написа:      Здравей , няма как да се избегне паролата . Това е защитна превантивна мярка , в случай че ти се повреди било то сензора за пръстовия отпечатък или лицевото и тогава да има опция за отключване на телефона. Аз реално си ползвам пръстовия , паролата не ти е нужна 

п.п Преди време си нараних ръцете с лепило ''капчица"" , именно на показалеца , кожата се разрани и остана повърностен слой лепило при което пръстовия не сработваше за 1-2 дена докато се отстрани на цяло . През това време отключвах с парола
Благодаря ти за бързия отговор! Съгласен съм да има и парола, но на другите телефони я иска ако не разпознае отпечатъка а при мен ме разпознава и пак ми иска парола Smile
Цитирай

Не трябва да е така. Ако е точно, както казваш нещо се е бъгнало. Иначе има настройка при разпознаване на отпечатъка дали да плъзнеш по екрана или директно да се отключи, но пръстов и след това парола/фигура не.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • punish
Цитирай

За Honor View 20 спират актуализации на този етап: https://androidinsider.ru/os/ya-kupil-fl...eniya.html

 
Цитирай

Това значи ли , че няма да има Андроид 11 за View 20

Huawei P30 Pro
Цитирай

Тъкмо се оглеждах за такъв... да сменя mi 9t за honor view 20. Заслужава ли си смяната.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

(2020-02-03, 22:09:34)niksanvn написа:  ...да сменя mi 9t за honor view 20. Заслужава ли си смяната.
Кой телефон/таблет да избера?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • niksanvn
Цитирай

аз вече си взех.. само се чудя, защо е такава рядкост този модел телефон, след като е толкова добър?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Най вероятно за да продават по скъпите си модели.Някой скоро да е получил ъпдеит .Прочетох че има нов 180 .При мен още няма .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

аз днес получих  android 10

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

И аз получих 10


Прикачени файлове Миниатюри
   

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

При мен дойде ъпдейт до 10.0.0.183  , но не съм го правил . Някакви  отзиви ?

Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз получих 183 почти веднага след големия ъпдейт към андрю 10. Нямам никакви зажележки, вече над седмица.
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksanvn за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

Ако не се лъжа, 10.0.0.183 беше относно поправки и сигурност. Аз съм доволен от Андроид 10, нямам забележки. Само че при мен изчезна папката "Изтегляния". Tooth При всички ли я няма след ъпдейта?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)